01 Ağustos 2012, Çarşamba 12:11:46

YOLCULAR DENİZ SEKİ İÇİN BEKLETİLDİ...

Ekibiyle Bodrum'dan İstanbul'a dönen Deniz Seki, girdiği tuvalette yarım saat kaldı. Sonra da uçaktan inmek için diğer yolcuları bekleten Seki, vatandaşı isyan ettirdi..
  • Salla salla ATLASJET TWİTTERDAN AÇIKLAMA YAPTI KONUYLA İLGİLİ YOLCU BUSİNESS CLASS YANI UCAKTAN ILK INME SON BINE LUKSU VAR KALDIKI ZATEN YOLCU SIRF BUNUN ICIN 100 TL FAZLA PARA ODUYOR PEGASUSADA DIGER SIRKETLEREDE CAMUR ATMAYIN IZI SIZIN USTUNUZE KALIR
  • tuvalete girse kime ne. İnişte hiçbir havayolu deniz seki vb için uçakta yolcu bekletmez. Deniz seki CİP kullanmak istemiştir parası olan kullanır bunu. Uçaktan önce vip cip vb yolcular iner . Cok yanlış bir haber. bende sevmem Sekiyi ama gerçekçi olalım.
  • ya bu kimki okadar insanı bekletiyor? tutup atacaksın kolundan...zaten rezil oldu daha önce içeriye girip halada utanmıyor böyle hareketlerden...
  • Pegasus olma ihtimali çok fazla. Twitter takip edenler göreceklerdir Pegasus tam zamanında kalktığı için THY resti çeken ünlüler var yaz sezonunda Bodrum için bir kaç isim Pegasus tercih ediyor Twitter'da yazdıklarını resimlerini görüyoruz. Deniz Seki'de modaya uyup rötarsız THY ile uçmadığı düşünmekteyim. Zİra Business hizmeti verdiğinden THY daha profesyonel böyle madur etmez. Kapıları iyi kullanmayı bilir ama pegasus tecrübesiz bu konularda o olabileceğini düşünüyorum.

Geçtiğimiz gün Bodrum'dan İstanbul'a dönmek için adı açıklanmayan bir havayolu şirketine ait uçağa binen Deniz Seki, rötardan bunalan yolcuları iyice canından bezdirdi. Akşam saati güneş gözlükleriyle uçağa binen Seki, kalkış gerçekleşir gerçekleşmez soluğu tuvalette aldı. Ünlü şarkıcı, içeride yarım saat kaldı. Uçak inişe geçerken yerine oturan Deniz Seki, kimseyle tek kelime etmedi.

Diğer yolcuların mağduriyeti uçağın yere inmesiyle başladı. Yapılan bir anonsla yolculardan bir süre beklemeleri istendi. Herkes niye beklediğini merak ederken; ünlü popçu ve beraberindekiler uçaktan indirildi. Deniz Seki ve ekibi, kendileri için uçağın yanına getirilen özel bir araçla havalimanına götürüldü. Bu sırada uçakta dakikalarca bekletilen yolcular ise Deniz Seki ve yetkililere isyan etti.

SIRDAR SiTEM ETTi

Deniz Seki ile aynı uçakta yolculuk edip mağdur olanlardan biri de ünlü radyocu Nihat Sırdar'dı. Sırdar isyanını twitter'da şöyle dile getirdi: "Akşam Bodrum'dan Deniz Seki ile aynı uçakta geldik. Bindi tuvalete girdi, indi tuvalete girdi. Bir gizlenme durumu vardı. Uçak indi, kapılar açıldı ama bizi Deniz Seki ve arkadaşları onlar için gelen arabaya binene kadar beklettiler. Bizleri sonra indirdiler." (Milliyet)

YOLCULAR DENİZ SEKİ İÇİN BEKLETİLDİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Ankara'dan ESBLi YE GELSİN ~ 6 yıl önce
Salla salla ATLASJET TWİTTERDAN AÇIKLAMA YAPTI KONUYLA İLGİLİ YOLCU BUSİNESS CLASS YANI UCAKTAN ILK INME SON BINE LUKSU VAR KALDIKI ZATEN YOLCU SIRF BUNUN ICIN 100 TL FAZLA PARA ODUYOR PEGASUSADA DIGER SIRKETLEREDE CAMUR ATMAYIN IZI SIZIN USTUNUZE KALIR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
invisible ~ 6 yıl önce
tuvalete girse kime ne. İnişte hiçbir havayolu deniz seki vb için uçakta yolcu bekletmez. Deniz seki CİP kullanmak istemiştir parası olan kullanır bunu. Uçaktan önce vip cip vb yolcular iner . Cok yanlış bir haber. bende sevmem Sekiyi ama gerçekçi olalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:))) ~ 6 yıl önce
ya bu kimki okadar insanı bekletiyor? tutup atacaksın kolundan...zaten rezil oldu daha önce içeriye girip halada utanmıyor böyle hareketlerden...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ankara'dan ESBLi ~ 6 yıl önce
Pegasus olma ihtimali çok fazla. Twitter takip edenler göreceklerdir Pegasus tam zamanında kalktığı için THY resti çeken ünlüler var yaz sezonunda Bodrum için bir kaç isim Pegasus tercih ediyor Twitter'da yazdıklarını resimlerini görüyoruz. Deniz Seki'de modaya uyup rötarsız THY ile uçmadığı düşünmekteyim. Zİra Business hizmeti verdiğinden THY daha profesyonel böyle madur etmez. Kapıları iyi kullanmayı bilir ama pegasus tecrübesiz bu konularda o olabileceğini düşünüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000