30 Mayıs 2012, Çarşamba 08:30:38

YOLCULAR CEP TELEFONUNA KARŞI

Skyscanner, bir havayolu şirketinin uçuş esnasında cep telefonuyla konuşmaya izin veren uygulamasının ardından, gündeme gelen cep telefonu kullanımı hakkında bir anket düzenledi...
  • iyi düşünmek gerekir...
  • BENCEDE HEM GAYET SAÇMA. YANINDA Kİ ADAM KAÇ SAAT KONUŞACAK? NASIL KONUŞACAK? NEYDEN BAHSEDECEK? BENİ YADA BAŞKALARINI RAHATSIZ EDECEKMİ? BUNUN GARATİSİNİ KİM NASIL VEREBİLİR? VEREMEZ. YASAK KALKMAMALI.
  • Bence kesinlikle yasak olmalı.... Şimdi herkese hoş geliyor ancak yanınıza hiç durmadan konuşan bir kendini bilmez gelir oturup tüm arkadaş ve sevgilisi ile konuşmaya başlarsa benim bu mesajımı daha da iyi anlarsınız... Çok acil veya önem içeren görüşmeler hostes bölümünde sınırlı süre için olmalıdır.

Seyahat etmek isteyenlere 1000'i aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak bileti alternatiflerini sunan Skyscanner, uçuş esnasında cep telefonuyla konuşulmasına izin veren uygulamalar hakkında bir anket düzenledi. Ankete katılanların yüzde 86'sı uçuş sırasında cep telefonu kullanılmasına sıcak bakmıyor.

Anket katılımcılarının yüzde 15 ise mobil iletişimin devam etmesini istiyor.

İspanya, Fransa, Hollanda, Rusya, Avustralya ve Almanya gibi 35 ülkeden 645 kişinin katıldığı anket sonuçlarına göre; cep telefonlarının uçuş esnasında açık olması durumunda ankete katılanların yüzde 48'i mesajlaşmayı (SMS), yüzde 35'i internette sörf yapmayı, yüzde 10'u e-posta göndermeyi, yüzde 6'sı ise telefonla konuşmayı tercih edeceğini belirtiyor.

"Cep telefonlarıyla konuşanları dinlemek sıkıcı…"

Ayrıca ankete katılan Skyscanner kullanıcılarının yüzde 85'i cep telefonuyla konuşan insanları dinlemenin sıkıcı olacağını düşünürken, yüzde 15'i ise bunun eğlenceli olabileceğine inanıyor.

En kısa yoldan, en uygun fiyatlı uçak bileti alternatiflerini sunan Skyscanner, yaptığı anketlerle de kullanıcılarının seslerini duyurmalarına olanak veriyor.

YOLCULAR CEP TELEFONUNA KARŞI

Facebook Yorum

Yorumlar

mt123 ~ 6 yıl önce
iyi düşünmek gerekir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PROMETHEUS ~ 6 yıl önce
BENCEDE HEM GAYET SAÇMA. YANINDA Kİ ADAM KAÇ SAAT KONUŞACAK? NASIL KONUŞACAK? NEYDEN BAHSEDECEK? BENİ YADA BAŞKALARINI RAHATSIZ EDECEKMİ? BUNUN GARATİSİNİ KİM NASIL VEREBİLİR? VEREMEZ. YASAK KALKMAMALI.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bence herkes pişman olacaktır... ~ 6 yıl önce
Bence kesinlikle yasak olmalı.... Şimdi herkese hoş geliyor ancak yanınıza hiç durmadan konuşan bir kendini bilmez gelir oturup tüm arkadaş ve sevgilisi ile konuşmaya başlarsa benim bu mesajımı daha da iyi anlarsınız... Çok acil veya önem içeren görüşmeler hostes bölümünde sınırlı süre için olmalıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000