21 Eylül 2017, Perşembe 22:59:31

"Yolcu ve mürettebatın durumu iyi"

Atatürk Havalimanı'nda yaşanan korkutucu kaza sonrası DHMİ Genel Müdürü Funda Ocak açıklamada bulundu.
  • arff ye teşekkürler yorumuna bile olumsuz oy veren arff düşmanı yaratıklar ile aynı kurumda çalışıyoruz malesef. şu üzücü olaya bile arffnin tazminat olayını dahil eden tuzu kurular umarım bi gün itfaiyeye muhtaç olurlar.
  • CNN Türk saat on'da kaptan pilotun yaralı olarak kurtulduğunu,hastanede vefat ettiğini söyledi...Diğer kanallara baktım teyit yok aksine hepsinin sağ olduğunu söylediler,rahatladım..Ohh bee.
  • Bu smaç da "ama siz hep valeybol oynuyorsunuz" diyenlere gelsin.
  • GEÇMİŞ OLSUN ARFF'YE ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER

Atatürk Havalimanı'nda yaşanan korkutucu kaza sonrası DHMİ Genel Müdürü Funda Ocak açıklamada bulundu.

Yaşanan olayla ilgili Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Funda Ocak, "Atatürk Havalimanı'nda saat 21.20'de  acil iniş yapan bir iş jeti duramayarak pist dışına çıkmıştır. İniş  esnasında çıkan yangın büyümeden ekiplerimizce anında  söndürülmüştür. Müdahale eden arkadaşlarımı kutluyorum" dedi.

"YOLCU VE MÜRETTEBATIN DURUMU İYİ"  

Yolcu ve mürettebatın durumu hakkında da açıklamada bulunan Ocak, "Kazadan hafif yaralı olarak kurtulan pilot ve diğer 3 kişi  hastaneye kaldırılmıştır. Yolcu ve mürettabatın sağlık durumu iyidir. Havalimanında tüm seferler normal olarak devam etmektedir. Yaralılara acil şifa diliyorum. Tesellimiz can kaybı olmayışıdır. Havacılık camiasına büyük geçmiş olsun. Allah başka kaza bela vermesin" ifadelerini kullandı.

"Yolcu ve mürettebatın durumu iyi"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

kayseri arff ~ 9 ay önce
arff ye teşekkürler yorumuna bile olumsuz oy veren arff düşmanı yaratıklar ile aynı kurumda çalışıyoruz malesef. şu üzücü olaya bile arffnin tazminat olayını dahil eden tuzu kurular umarım bi gün itfaiyeye muhtaç olurlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yuhh bee ~ 9 ay önce
CNN Türk saat on'da kaptan pilotun yaralı olarak kurtulduğunu,hastanede vefat ettiğini söyledi...Diğer kanallara baktım teyit yok aksine hepsinin sağ olduğunu söylediler,rahatladım..Ohh bee.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ARFF ~ 9 ay önce
Bu smaç da "ama siz hep valeybol oynuyorsunuz" diyenlere gelsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Oho ~ 9 ay önce
Valeybol yada voleybal degil voleyboldur o valeybol olsa duramazdin
Hacı ~ 9 ay önce
Yahu fotoğraflara bakınca uçağın gövdesi de dahil olmak üzere yanacak bir şey kalmadığı için söndüğü anlaşılıyor. Sen smaçtan, başarıdan söz ediyorsun. Bari biraz zaman geçsin fotoğraflar falan ortadan kalksın da öyle söyle, belki inandıracak birilerini bulursun !
ZOR ~ 9 ay önce
GEÇMİŞ OLSUN ARFF'YE ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000