25 Haziran 2013, Salı 09:09:35

YOLCU UÇAĞININ MOTORU PATLADI!

Thomas Cook Havayolları’na ait Airbus 330-200 tipi uçağın kalkış için pistte koşturmaya başladığı sırada motoru patladı. O anlar kameraya bakın nasıl yansıdı?
  • çok büyük geçmiş olsun ucuz atlatılan bir olay
  • Olay, uçak V1'e ulaşamdan gerçekleşmiş iyikii .
  • Trent 700, gecmis olsun 5-7 milyon dolar kaybettiniz.
  • mayk kardeş, bu sitede bazı sabit yorumcular tarafından hep işlenen "bilmeden yorum yapmak" konulu hikayemize kattığınız değerden ötürü size teşekkür ediyoruz, yorumlarınızın hiç bozulmadan devamını merakla bekliyoruz, siz ve sizin gibi güzide arkadaşların eşsiz yorumları bir gün toplanıp kitaplaştırılacaktır, efenim esen kalınız :))

Thomas Cook şirketine ait Airbus A330-200 tipi uçak İngiltere’nin Manchester kentinden  Dominik Cumhuriyeti’nin Punta Cana kentine gitmek için hazırlıklarını tamamladı.

325 yolcusu bulunan uçak saatte 110 knot hızla pistte koşturmaya başladığı sırada bir anda uçağın sağ motoru şiddetli gürültüyle patladı. Uçağın kaptan pilotu kalkıştan vazgeçti. İşte o anlar saniye saniye kameralara böyle yansıdı.YOLCU UÇAĞININ MOTORU PATLADI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

jetci ~ 5 yıl önce
çok büyük geçmiş olsun ucuz atlatılan bir olay

Yanıtla

Kalan karakter 1000
V1 VR V2 ~ 5 yıl önce
Olay, uçak V1'e ulaşamdan gerçekleşmiş iyikii .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
RR ~ 5 yıl önce
Trent 700, gecmis olsun 5-7 milyon dolar kaybettiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nayktan mayka:) ~ 5 yıl önce
mayk kardeş, bu sitede bazı sabit yorumcular tarafından hep işlenen "bilmeden yorum yapmak" konulu hikayemize kattığınız değerden ötürü size teşekkür ediyoruz, yorumlarınızın hiç bozulmadan devamını merakla bekliyoruz, siz ve sizin gibi güzide arkadaşların eşsiz yorumları bir gün toplanıp kitaplaştırılacaktır, efenim esen kalınız :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000