20 Nisan 2012, Cuma 17:46:53

YOLCU UÇAĞI DÜŞTÜ! (VİDEO)

Pakistan'da Karaçi-İslamabad seferini yapan Bhoja Havayolları'na ait bir yolcu uçağı kötü hava koşulları nedeniyle düştü...
  • Sonra ?
  • Bence siz öncelikle şirket olarak verdiğiniz sözleri tutun insanların umutları ile oynayıp onlara sözler verip sonra aylarca kapınızda bekletmekten vazgeçin asıl mahkemeye vermek nasıl oluyor yakında görürsünüz. İnsan hakları ihlali yapmayın bizler sizin eş dost hemşeri grubundan alınıpta aman susup oturalım diyen bir kitle değiliz bir an önce yapılan haksızlıkları son verin gerçekten hukuktan bahsedecek kadar dürüstseniz (umarım yayınlanır)
  • Sirketin iki ucagı vardı... Ucaklardan biri SKY havayollarının elinden cıkardıgı B737-400 tipli TC-SKB ucagı idi...
  • THY Hukuk Müşaviri olduğunu söyleyen kişiye; Gerçekten şu konuda bir şeyler yapın da bizim de içimize su serpilsin. "TURKISH" yazısını dünyaya tanıtan bir kuruma karşı 3-5 noktaya uçan basit firmaları savunup çamur atan, saygısızlık yapan klavye ağaları hukukla yüzleşmeli.
Uluslararası haber ajansları, Boeing-737 tipi uçakta 127 yolcu bulunduğunu ve kazanın İslamabad Benazir Butto Havaalanı yakınlarında meydana geldiğini bildirdi.
 
Olay yerine kurtarma ekiplerinin gönderildiği de gelen bilgiler arasında.
 
Pakistan'da yayın yapan GEO TV, Sivil Havacılık Kurumu kaynaklarına dayandırdığı haberinde, kulenin uçağa iniş izni verdiğini ancak birkaç dakika sonra uçakla irtibatın kesildiğini bildirdi.
 
Kazanın TSİ 15.00 sularında meydana geldiği ifade edildi.
 
Pakistan'da en son uçak kazası Temmuz 2010'da meydana gelmiş ve kazada Airblue Havayolları'na ait Airbus 321 tipi uçakta bulunan 152 yolcu hayatını kaybetmişti.

İşte kaza ile ilgili ilk bilgiler:


YOLCU UÇAĞI DÜŞTÜ! (VİDEO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Misafir ~ 6 yıl önce
Sonra ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bence siz öncelikle şirket olarak verdiğiniz sözleri tutun insanların umutları ile oynayıp onlara sözler verip sonra aylarca kapınızda bekletmekten vazgeçin asıl mahkemeye vermek nasıl oluyor yakında görürsünüz. İnsan hakları ihlali yapmayın bizler sizin eş dost hemşeri grubundan alınıpta aman susup oturalım diyen bir kitle değiliz bir an önce yapılan haksızlıkları son verin gerçekten hukuktan bahsedecek kadar dürüstseniz (umarım yayınlanır)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Sirketin iki ucagı vardı... Ucaklardan biri SKY havayollarının elinden cıkardıgı B737-400 tipli TC-SKB ucagı idi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
THY Hukuk Müşaviri olduğunu söyleyen kişiye; Gerçekten şu konuda bir şeyler yapın da bizim de içimize su serpilsin. "TURKISH" yazısını dünyaya tanıtan bir kuruma karşı 3-5 noktaya uçan basit firmaları savunup çamur atan, saygısızlık yapan klavye ağaları hukukla yüzleşmeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000