04 Ekim 2017, Çarşamba 13:19:18

Yolcu uçağı alarm verdi. Savaş uçakları havalandı!

Litvanya'dan İngiltere'ye uçan Ryanair'e ait bir uçağın acil durum sinyali vermesi üzerine savaş uçakları havalanarak yolcu uçağına eşlik etti
  • eeee? yani?
  • Savas ucagindaki pilot kokpitle irtibata gecip ‘-eller havaya ‘ diomus
  • yan yana uçunca ne oluyor bilen açıklayabilir mi
  • Kadro nezaman verilecek acep???

Ryanair Havayolları'na ait Kaunas-Londra seferini yapan bir yolcu uçağının acil durum sinyali vermesi üzerine Britanya Hava Kuvvetleri'ne ait savaş uçakları havalandı.

Londra'da bulunan Luton Havalimanı'na inmesi planlanan uçak, savaş uçaklarının eşliğinde Stansted Havalimanı'na iniş yaptı.

Britanya Hava Kuvvetleri'nden yapılan açıklamada, yolcu uçağından verilen acil durum sinyalinin ardından, savaş uçaklarının hızlı bir şekilde havalandığı ve yolcu uçağının güvenli bir şekilde iniş yaptığı belirtildi.

SONİK PATLAMA OLDU

Savaş uçaklarının ses hızını aşması nedeniyle, İngiltere'nin doğusunda "sonik patlama" sesi duyulurken, jetlere operasyonel nedenlerle süpersonik hıza ulaşma yetkisi verildiği bildirildi.

Savaş uçaklarının yolcu uçağına eşlik ettiği görüntüler, sosyal medyada bir Twitter kullanıcısı tarafından paylaşıldı.Foto: Andy Longhurst

Yolcu uçağı alarm verdi. Savaş uçakları havalandı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

sowhat ~ 5 ay önce
eeee? yani?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alex ~ 5 ay önce
Savas ucagindaki pilot kokpitle irtibata gecip ‘-eller havaya ‘ diomus

Yanıtla

Kalan karakter 1000
böyle ~ 5 ay önce
yan yana uçunca ne oluyor bilen açıklayabilir mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yan yana ~ 5 ay önce
Eğer olurda uçak kaçırma olayı ise ve merkezi yerlere terörist saldırı ihtimali var ise, olayı en az kayıpla kapamak için uçak vurulur, sonuçta içeriye müdahale edemeyecekler. Ya da ne bileyim başka bi sebebi vardır belki, uydurmuşta olabilirim.
Taşeron ~ 5 ay önce
Kadro nezaman verilecek acep???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000