17 Aralık 2014, Çarşamba 09:10:13

YOLCU ACİL ÇIKIŞ KAPISINI AÇTI

Çin'in Hangzhou kentinde kalkışa hazırlanan uçakta bulunan yolculardan biri 'temiz hava almak' için acil çıkış kapısını açtı.
  • Uçaktaki bütün kapıların açılabilmesi için kabin basıncının olmaması gerekir .
  • Merhabalar, Ben congo ic hat ucusu yaparken ucagimiz bir koye dusmustu. Bize yardim edeceklerine koyluler ucagi ve bizleri talan etmisti. Yillarca ucaga binememistim ama cok sukur o korkuyu hallettim ama kesinlikle oervaneli kucuk ucaklara rtik binmiyorum Yasamamis insanlara o duyuguyu anlatmak kolay degildir
  • Why High one why
  • Kanatustu acil cikis kapisinda slide var mi?

Çin'de yayın yapan internet sitesi South Chine Morning Post'un haberine göre Hangzhou kentinden Çendgu'ya uçuşa hazırlanan 'Xiamen' havayolu şirketine ait bir uçakta acil çıkış kapısının açılmasıyla yolcular panik yaşadı.

Uçak tam havalanmaya hazırlanırken yaşanan olayda, kapının yolculardan bir tarafından açıldığı anlaşıldı.

Bazı yolcular gördüklerini sosyal medyada paylaşmak için cep telefonları kameralarıyla kaydederken uçuş ekibi de güvenlik kapısının kapatılması için olayı bakım sorumlularına bildirdi.

Fotoğrafı sosyal medyada paylaşılan yolculardan biri, "Bir yolcunun acil çıkış kapısını açtığını ilk kez görüyorum. Bize sadece biraz temiz hava almak istediğini söyledi... Umarım uçuşumuz çok ertelenmez" şeklinde yazdı.

Herhangi bir zarar oluşmadığından havayolu şirketi yolcu hakkında cezai işlemde bulunmayacak. Uçuş ekibinden bir kişi, söz konusu yolcunun ilk kez uçakla yolculuk yaptığını ve uçuşun ertelenmesine veya herhangi bir başka kayba sebebiyet vermediğinden şikayetci olmayacaklarını söyledi. (AlJazeera)

YOLCU ACİL ÇIKIŞ KAPISINI AÇTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Uçaktaki bütün kapıların açılabilmesi için kabin basıncının olmaması gerekir .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mehmet el ~ 3 yıl önce
Merhabalar, Ben congo ic hat ucusu yaparken ucagimiz bir koye dusmustu. Bize yardim edeceklerine koyluler ucagi ve bizleri talan etmisti. Yillarca ucaga binememistim ama cok sukur o korkuyu hallettim ama kesinlikle oervaneli kucuk ucaklara rtik binmiyorum Yasamamis insanlara o duyuguyu anlatmak kolay degildir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu adama denecek sey ~ 3 yıl önce
Why High one why

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Kanatustu acil cikis kapisinda slide var mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000