26 Haziran 2012, Salı 09:59:03

YİNE EN İYİ SEÇİLDİ

Dünyanın lider uçak kiralama firması Chapman Freeborn; The Air Cargo Weekly okuyucuları ve hava kargo sektörü profesyonellerinin oylarıyla 2012 yılının en iyisi seçildi.

Air Cargo China Fuarı sırasında verilen bu ödül dünya çapında; kargo sektöründe hizmet kalitesinde ulaşılan seviyeler temel alınarak Yılın Kargo Havayolu, Yılın Forwarder şirketi vb kategorilerde de veriliyor.

5 kıtada 25 ülkede 35 ofisi bulunan ve 2006 yılından bu yana Türkiye’de de faaliyet gösteren Chapman Freeborn 2007 yılından bu yana verilen bu ödülü altıncı defa üst üste kazanarak kırılması mümkün görünmeyen bir rekora imza attı.

Bu arada kargo sektörüne hitap eden bir başka uluslararası yayın olan Air Cargo News Mayıs ayında aynı dalda Chapman Freebornu seçerek lider konumunu teyit etmişti.

Chapman Freeborn Türkiye Genel Müdürü Tayfun Başak konu hakkında şunları söyledi:

“Chapman Freeborn ailesi olarak mutluluk içerisindeyiz. Bizleri tercih eden değerli müşterilerimize ve destek veren havayolu firmalarımıza teşekkür etmek isteriz. Onların değerli katkıları bu ödülü almamız da en önemli etken.”

Genel kargo, proje kargo, tehlikeli madde ve hassas kargo taşımaları için uçak sağlayan Chapman Freeborn yeni ürünü OBC (On Board Courier) ile ciddi bir atılım yapmış durumda.

Bu hizmeti kullanarak zaman açısından kritik olan yedek parça,ilaç nakilleri ile güvenliğin ön planda olduğu değerli eşya ve belgelerin taşınması mümkün.

5 kıtaya yayılmış ofisleri ve yaygın kurye ağına ilave olarak kurye hareketlerini web sitesi üzerinden on time izleme imkânı tanıyan Chapman Freeborn bu alanda lider kimliğine yakışır bir hizmet sunuyor.

Yakın zaman da Chapman Freebornun Türkiye Ofisi özel uçak kiralayan müşterilerine 5 yıldızlı oteller de ücretsiz konaklama ve VIP araçlarla havalimanı transferi hediye ettiği bir serviste başlatmıştı.

YİNE EN İYİ SEÇİLDİ

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000