27 Ekim 2014, Pazartesi 08:32:10

YILLARDIR BEKLENEN İLK SEFER NİHAYET YAPILDI

Azerbaycan'ın milli havayolu şirketi Azerbaycan Havayolları (AZAL), Bakü'den Bişkek'e ilk seferini düzenledi.
  • sen kimsinki azeriler kaypak diğiyorsun
  • Çok üzüldüm böyle Ermenice yorumlara, çün ki, Türkiye başarısına biz sevindiyimiz gibi Türklerin de bizim başarımıza sevindiyini düşünüyorum ve bu konuda beni kim ise ikna edemez. Beraber çalıştığım Türk pilotlar beni hiç yabanci gözünde görmüyor.''Arkadaş'' kendin nasıl birisi isen sana da öylesi denk gelir ''Aslana-Aslan. çakala-çakal'' .Sizin(böyle yorum yapanların) gibi adilerin sevincine de hiç ihtiyacımız yok.
  • Azerilere guvenim sifir kaypak onlar- hem onlar turk degil
  • Banene senin o azeri dedigin ulke kardes ulke kibris in avrupa konsey uyeligi icin oy kulanmaya gelmemis kaypak ulkedir azerileri sevmem bu kadar net!!

Azerbaycan'ın milli havayolu şirketi Azerbaycan Havayolları (AZAL), Bakü'den Bişkek'e ilk seferini düzenledi.

Azerbaycan Havayolları'na ait uçak, Manas Uluslararası Havalimanı apronunda bir havacılık geleneği olan "su takı" ile karşılandı.

Kırgızistan Başbakan Birinci Yardımcısı Tayırbek Sarpaşev, dış hatlar terminalindeki törende, Türk dünyası başkentleri arasında uçak seferleri düzenlenmesinin halkların ve çok yönlü ikili ilişkilerin gelişmesine vesile olacağını vurguladı.

Azerbaycan'ın Bişkek Büyükelçisi Gidayat Orudcev de iki ülkenin bağımsızlığına kavuşmasının ardından ilk kez Bakü-Bişkek-Bakü seferinin açıldığını belirtti.

Öte yandan, Bişkek'e, Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi organlarından Aksakallar Konseyi üyesi Azerbaycan Milletvekili Fattah Heydarov geldi.

Uçak, belirlenen hatta haftada iki kez sefer yapacak.

YILLARDIR BEKLENEN İLK SEFER NİHAYET YAPILDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

misafir ~ 4 yıl önce
sen kimsinki azeriler kaypak diğiyorsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Azerbeycanlı ~ 4 yıl önce
Çok üzüldüm böyle Ermenice yorumlara, çün ki, Türkiye başarısına biz sevindiyimiz gibi Türklerin de bizim başarımıza sevindiyini düşünüyorum ve bu konuda beni kim ise ikna edemez. Beraber çalıştığım Türk pilotlar beni hiç yabanci gözünde görmüyor.''Arkadaş'' kendin nasıl birisi isen sana da öylesi denk gelir ''Aslana-Aslan. çakala-çakal'' .Sizin(böyle yorum yapanların) gibi adilerin sevincine de hiç ihtiyacımız yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Azerilere guvenim sifir kaypak onlar- hem onlar turk degil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuzsuz ~ 4 yıl önce
Türk değil derken?
sen kimsin ~ 4 yıl önce
kaypak senin soyleyecegim simdi kufur ediricen . Her halde Azeriler iyi s....s seni o yuzden rahatsizsin it oglu sen numarani yazsan bana o...c....
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Banene senin o azeri dedigin ulke kardes ulke kibris in avrupa konsey uyeligi icin oy kulanmaya gelmemis kaypak ulkedir azerileri sevmem bu kadar net!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuzsuz ~ 4 yıl önce
Eğer Kıbrıs'ın iki parça olduğunu tanırsa Karabağ'ın da şu anki durumunu kabul etmek zorunda kalacaktı.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000