10 Kasım 2011, Perşembe 12:15:47

YILLAR SONRA AÇIKLADI...

Anadolu Kartalları filminden rol alan Türk Pilot Ersin rolündeki Ersin Duymazlar’ın 15 yıl orduda çalıştığı ortaya çıktı...
  • EVET 2000-2001 YILLARINDA İSTANBUL ALEMDAĞDA BENİM KOMUTANIMDI.ERSİN KOMUTAN.O ZAMANLAR GERÇEKTEN SUBAYLARLA BAŞI BELADAYDI.ONU SÜREKLİ DİSKO DİYE TABİR EDİLEN TUTUKEVİNE GÖNDERİRLERDİ.AMA KARAKTER VE KİŞİLİK OLARAK MÜKEMMEL BİR İNSAN.TAM BİR GARİBAN BABASI.YARDIMSEVER.BONKÖR.CÖMERT VE HAYATI HAKKIYLA YAŞAMAYA ÇALIŞAN BİR İNSAN.
  • GÖREVİNE SON VERİLMESEYDİ BİZ HOCAMI NASIL TANIRDIK.KENDİNİ TANISANIZ NE KADAR AKTİF VE DÜRÜST BİRİ OLDUĞUNU GÖRÜR VE BİLİRDİNİZ.İYİKİDE AYRILMIŞSINIZ HOCAM..AKTİVİTELERE DEVAMM.
  • İnsanlığın temel özelliklerinden biride nezakettir görgüdür terbiyedir bakıyorumki bir kişi kendini bilmezdiye başlık atıp yazı gelince şok olmuş...az olmuş diye yaza biliyor yorum yazarken bile kin kusuyorsunuz. AYRICA AİR başlıklı yorum için arkadaş bilmiyor zannedersem bu ülkenin ordusuda bayrağıda bir dilimizde bir...
  • Ben kendisiyle çalıştım şefimdi kendisi gerçekten iyi bir insandır iki iş mevzusu ise Hv.K.K da çalıştığı yıllarda şefim iken hiçbir görevini aksatmadı bence yüz kızartıcı bir iş yapmadığı ve işini aksatmadığı sürece ikinci bir işin sorun olacağına inanmıyorum kendisine sivil hayatında başarılar diliyorum.
Anadolu Kartalları filminde ‘Türk Pilot Ersin’ rolünü canlandıran Ersin Duymazlar’ın oynadığı reklam filmleri yüzünden Ankara Hava Lojistik Komutalığı’ndaki görevinden atıldığı öğrenildi.

Hava Astsubayı olarak 15 yıl orduda çalışan Duymazlar, daha önce Şüphe, Kapalıçarşı ve Firar gibi dizilerde rol almıştı. Duymazlar olayı "8 yıl önce reklam oyunculuğu yaptığım için ordudan atıldım. Bunu hiç beklemiyordum ve yazı gelince şok oldum" sözleriyle anlattı.

Duymazlar, son dönemin popüler filmlerinden Anadolu Kartalları’nda rol alma hikayesini ise “Filmde oynamam için çalıştığım ajans beni aradı. Havacı olduğum için ‘tam benim işim’ dedim ve hemen kabul ettim. Armaların yerlerinde falan yanlışlıklar vardı ama kaç kişi dikkat eder ki buna? Top Gun filminde de bir sürü hata varmış” dedi. 

(Vatan)
YILLAR SONRA AÇIKLADI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

ANTEPLİ SERKAN ~ 3 yıl önce
EVET 2000-2001 YILLARINDA İSTANBUL ALEMDAĞDA BENİM KOMUTANIMDI.ERSİN KOMUTAN.O ZAMANLAR GERÇEKTEN SUBAYLARLA BAŞI BELADAYDI.ONU SÜREKLİ DİSKO DİYE TABİR EDİLEN TUTUKEVİNE GÖNDERİRLERDİ.AMA KARAKTER VE KİŞİLİK OLARAK MÜKEMMEL BİR İNSAN.TAM BİR GARİBAN BABASI.YARDIMSEVER.BONKÖR.CÖMERT VE HAYATI HAKKIYLA YAŞAMAYA ÇALIŞAN BİR İNSAN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
GÖREVİNE SON VERİLMESEYDİ BİZ HOCAMI NASIL TANIRDIK.KENDİNİ TANISANIZ NE KADAR AKTİF VE DÜRÜST BİRİ OLDUĞUNU GÖRÜR VE BİLİRDİNİZ.İYİKİDE AYRILMIŞSINIZ HOCAM..AKTİVİTELERE DEVAMM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
İnsanlığın temel özelliklerinden biride nezakettir görgüdür terbiyedir bakıyorumki bir kişi kendini bilmezdiye başlık atıp yazı gelince şok olmuş...az olmuş diye yaza biliyor yorum yazarken bile kin kusuyorsunuz. AYRICA AİR başlıklı yorum için arkadaş bilmiyor zannedersem bu ülkenin ordusuda bayrağıda bir dilimizde bir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ben kendisiyle çalıştım şefimdi kendisi gerçekten iyi bir insandır iki iş mevzusu ise Hv.K.K da çalıştığı yıllarda şefim iken hiçbir görevini aksatmadı bence yüz kızartıcı bir iş yapmadığı ve işini aksatmadığı sürece ikinci bir işin sorun olacağına inanmıyorum kendisine sivil hayatında başarılar diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000