01 Haziran 2010, Salı 20:02:00

YETKİLERİ ASKIYA ALINDI

Ankara merkezli uçuş eğitim merkezi Sindel’in İstanbul Şubesi’nin eğitim yetkileri askıya alındı.
  • Okulun eğitim yetkileri el,nden alınacak ve okul kapatılacak görünüyor. . Ne olacak bu öğrenciler ... Bu adam tüm yetkiler gitmeden satacaksa satsın artık bu okulu da kurtulalım. Belki yeni sahipleri okulun hakkını verir.
  • 10 gündür çeşitli farklı açıklamalar ile uçuş eğitimi verilmiyor. SHGM bu durumda 90 öğrencisi olduğu söylenen okula soru sormaz mı? Bu normal midir? Bu işlerle kim ilgilenir merak ediyoruz
  • okulun icini bosaltip satmakta yeni moda oldu ne bicim yerde yasiyoruz yaw :)
  • aırport haber bu haberı takıp etmelı
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Ankara merkezli Uçuş Eğitim Merkezi Sindel’in İstanbul’daki şubesinin yetkilerini 24 Mayıs tarihi itibariyle geçici olarak askıya aldı.

SHGM’den yapılan açıklamada, “Uçuş Eğitim Organizasyonlarından (FTO) Sindel Havacılık A.Ş.'nin İstanbul Şubesi'nin, ilgili mevzuat gereğince sahip olduğu eğitim yetkileri 24.05.2010 tarihinden itibaren geçici süre ile askıya alınmıştır.” denildi.

SHGM, Uçuş Eğitim organizasyonlarına başvuruda bulunacakları da uyardı. Uyarıda, “Uçuş Eğitim Organizasyonlarına (FTO) başvuruda bulunacakların, söz konusu organizasyonların güncel durumlarına ilişkin bilgileri, web sitemizdeki sektörel başlığı altındaki ilgili bölümden kontrol etmeleri önemle duyurulur” ifadeleri yer aldı.

AirportHaber
YETKİLERİ ASKIYA ALINDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

Misafir ~ 8 yıl önce
Okulun eğitim yetkileri el,nden alınacak ve okul kapatılacak görünüyor. . Ne olacak bu öğrenciler ... Bu adam tüm yetkiler gitmeden satacaksa satsın artık bu okulu da kurtulalım. Belki yeni sahipleri okulun hakkını verir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
10 gündür çeşitli farklı açıklamalar ile uçuş eğitimi verilmiyor. SHGM bu durumda 90 öğrencisi olduğu söylenen okula soru sormaz mı? Bu normal midir? Bu işlerle kim ilgilenir merak ediyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
okulun icini bosaltip satmakta yeni moda oldu ne bicim yerde yasiyoruz yaw :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
aırport haber bu haberı takıp etmelı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000