11 Temmuz 2010, Pazar 13:21:51

YERLİ İHA’LAR İHRAÇ EDİLECEK

Baykar Makine Genel Müdürü Haluk Bayraktar, tamamen yerli insansız hava araçlarını Airport TV’ye anlattı.
  • "Askeriyeye RAĞMEN üretmişler" ne demek? Arkadaş sen konuşmacıyı dinlemeden, gerçekler yerine hayallerinle yorum yapmışsın. Bayraktar ne diyor; "150 tane küçük İHA seri üretildi, TSK 12000 sorti yaptı ve kullanmaya devam ediyor. Yeni yaptığımız bu uçağın alımına karar verildi seri üretim görüşmeleri devam ediyor. Bayraktar 1 Sudi Arabistanda denendi, ihraç edeceü,z" Kimin referansıyla gitti oraya. Rumuz olarak seçtiğin küçük f de neyin nesi? Okyanus ötesinden mi yazıyorsun yoksa? Engel'e ne demeli. Yakışıksız yakıştırmasına bak "postallı tayfası". İnşallah deneme uçuşu görüntülerindeki Türk Askerlerinden bahsetmiyorsundur; benim çemberli ve engelli kardeşim. Haberi kulağınızla dinleyin sonra yorum yapın. Hiç olmadı bu yorumunuz.
  • Bakın arkadaşlar,, demedi demeyin, postallı tayfası ne yapar eder bu kahramanların önünü keser,, bakın adamlara 1 yıldır izin çıkmamış,, heronları ucurmak için israilden mühendis getiriyolar.. yazık çok yazık.. israile kızmadan önce içimizdeki israillileri temizleyelim...
  • Bazen dialogsuzluk dialogtan daha iyidir. Susmak tercih olabilir.... Saygilar
  • askerıyeye ragmen uretmısler. sımdı ısraıl ve abd den fırca yemeseler barı. sonları sozde ıntıhar eden muhendıslerımze benzemez ınsallah. bılge kaganmetehan atalarımıza selam olsun.
Türkiye insansız hava aracı konusunda nerede bulunuyor? Şu anda TSK’da kaç İHA var? Bugüne kadar kaç sorti yaptılar?
Bayraktar Taktik İnsansız Hava aracının özellikleri neler? Hangi şartlarda uçabiliyor, ne kadar havada kalıyor?

Seri üretim aşamasına ne zaman geçilecek? Yerli İHA’lara silah yüklenecek mi? Yurtdışından İHA’lara talep geliyor mu?

İşte yerli İHA’larla ilgili her şey:

YERLİ İHA’LAR İHRAÇ EDİLECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
"Askeriyeye RAĞMEN üretmişler" ne demek? Arkadaş sen konuşmacıyı dinlemeden, gerçekler yerine hayallerinle yorum yapmışsın. Bayraktar ne diyor; "150 tane küçük İHA seri üretildi, TSK 12000 sorti yaptı ve kullanmaya devam ediyor. Yeni yaptığımız bu uçağın alımına karar verildi seri üretim görüşmeleri devam ediyor. Bayraktar 1 Sudi Arabistanda denendi, ihraç edeceü,z" Kimin referansıyla gitti oraya. Rumuz olarak seçtiğin küçük f de neyin nesi? Okyanus ötesinden mi yazıyorsun yoksa? Engel'e ne demeli. Yakışıksız yakıştırmasına bak "postallı tayfası". İnşallah deneme uçuşu görüntülerindeki Türk Askerlerinden bahsetmiyorsundur; benim çemberli ve engelli kardeşim. Haberi kulağınızla dinleyin sonra yorum yapın. Hiç olmadı bu yorumunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bakın arkadaşlar,, demedi demeyin, postallı tayfası ne yapar eder bu kahramanların önünü keser,, bakın adamlara 1 yıldır izin çıkmamış,, heronları ucurmak için israilden mühendis getiriyolar.. yazık çok yazık.. israile kızmadan önce içimizdeki israillileri temizleyelim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bazen dialogsuzluk dialogtan daha iyidir. Susmak tercih olabilir.... Saygilar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
askerıyeye ragmen uretmısler. sımdı ısraıl ve abd den fırca yemeseler barı. sonları sozde ıntıhar eden muhendıslerımze benzemez ınsallah. bılge kaganmetehan atalarımıza selam olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000