02 Temmuz 2010, Cuma 09:05:47

YENİLENEN PİSTTE İLK KAZA YAŞANDI

16 yılda 14 kaza yaşanan 05/23 (06/24) pisti, uzatma işleminin ardından dün saat 15.45'te ilginç bir kazaya sahne oldu.
  • kaza yapan araç mercedes s500
  • kaza aynen soyle olmuştur. mercedes s500 model bir makam aracı "uçuş trafiğine kapalı olan bir pistte" hız denemesi yapmıştır.pistin bittiğini farkedemeyen şoför kontrolü kaybedip ilk önce çevre duvarına sonra da yoldan geçe bir jipin arka üst kısmına düşüp takla atmıştır.şoför 240km/h hızla giden bir araçtan burnu bile kanamadan çıkmıştır.herkese geçmiş olsun
  • Şöför:Vito737 kalkış için izin lütfen. Kule:negatif inişe geçen 403 var. Kule:Vito737 kalkış izni verildi. Şöför:Anlaşıldı tamam yardımlarınız için teşekkürler. Kule:ya sen harbiden malmısın yaaa :))))))
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Atatürk Havalimanı yetkililerinden edinilen bilgiye göre, pistteki uçak trafiği, güney rüzgarları nedeniyle bir süreliğine diğer pistlere kaydırıldı. Piste uçak iniş kalkışının yapılmadığını fırsat bilen inşaat şirketi çalışanı da, Mercedes Vito marka araçla pistte hız denemesi yaptı. Şirket sahibinin makam şoförü olduğu iddia edilen kişi, aşırı hız ve dikkatsizlik nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybedince pistten çıktı. Takla atan araç, havalimanını çevreleyen duvara çarptı.

Araç sürücüsü ambulansla hastaneye kaldırılırken , olayla ilgili inceleme başlatıldı.

(Zaman)
 

YENİLENEN PİSTTE İLK KAZA YAŞANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Misafir ~ 8 yıl önce
kaza yapan araç mercedes s500

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
kaza aynen soyle olmuştur. mercedes s500 model bir makam aracı "uçuş trafiğine kapalı olan bir pistte" hız denemesi yapmıştır.pistin bittiğini farkedemeyen şoför kontrolü kaybedip ilk önce çevre duvarına sonra da yoldan geçe bir jipin arka üst kısmına düşüp takla atmıştır.şoför 240km/h hızla giden bir araçtan burnu bile kanamadan çıkmıştır.herkese geçmiş olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Şöför:Vito737 kalkış için izin lütfen. Kule:negatif inişe geçen 403 var. Kule:Vito737 kalkış izni verildi. Şöför:Anlaşıldı tamam yardımlarınız için teşekkürler. Kule:ya sen harbiden malmısın yaaa :))))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000