24 Ekim 2014, Cuma 15:24:12

YENİ ZELANDA HAVAYOLLARI YİNE EZBER BOZDU

Çektiği sıra dışı reklam filmleriyle adından söz ettiren Yeni Zelanda Havayolları, bir kez daha ezber bozdu.
  • beğenmedim diyen yorumcu Yüzüklerin Efendisi diyorum sana..bilmiyorsan işkembeden yorum sallamayacaksın o zaman..
  • Artik THY Los Angeles ucuslarinda bu videoyu gosterir:)) THY Los Angeles ucuslarini Air New Zealand ve US Airways adi altinda yapiyor. Lax'te ucus panosunda THY'nin adi gecmiyor. Milli havayolu ya :)
  • Siz gelinde bizim manuel videoyu gorun be.. pehh bu neamis:)))
  • Air new zelanda.bayrak tasiyici .milli sirket..reklamdakilerin hepsi beyaz.ve bu ulkenin asil sahipleri olan yerlileri yok ortalikta.sacma sapan hayal urunu karekterlerin ortaya karisimi guncelle soslanmis bir sey cikmis ortaya.bizim reklam super.izleyince keyif aliyor insan.

Çektiği sıra dışı reklam filmleriyle adından söz ettiren Yeni Zelanda Havayolları, bir kez daha ezber bozdu.

Uçaklardaki uçuş öncesi güvenlik videolarına benzersiz bir soluk getiren Yeni Zelanda Havayolları, bu kez de Hobbit filminden esinlendi. Şirket, son çektiği tanıtım videosunda Hobbit filmindeki karakterlerden yola çıkarak ilginç bir video hazırladı.

Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerinin dünyaca ünlü yıldızı Elijah Jordan'ın da yer aldığı reklam filmi, kısa sürece içerisinde izlenme rekorları kırdı. 

İşte Yeni Zelanda Havayolları'nın ses getirecek reklam filmi:

YENİ ZELANDA HAVAYOLLARI YİNE EZBER BOZDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

azıcık zeka ~ 4 yıl önce
beğenmedim diyen yorumcu Yüzüklerin Efendisi diyorum sana..bilmiyorsan işkembeden yorum sallamayacaksın o zaman..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Trader Joe's ~ 4 yıl önce
Artik THY Los Angeles ucuslarinda bu videoyu gosterir:)) THY Los Angeles ucuslarini Air New Zealand ve US Airways adi altinda yapiyor. Lax'te ucus panosunda THY'nin adi gecmiyor. Milli havayolu ya :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Siz gelinde bizim manuel videoyu gorun be.. pehh bu neamis:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
begenmedim ~ 4 yıl önce
Air new zelanda.bayrak tasiyici .milli sirket..reklamdakilerin hepsi beyaz.ve bu ulkenin asil sahipleri olan yerlileri yok ortalikta.sacma sapan hayal urunu karekterlerin ortaya karisimi guncelle soslanmis bir sey cikmis ortaya.bizim reklam super.izleyince keyif aliyor insan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
seco35bucuk ~ 4 yıl önce
merhaba; paylaştıklarınıza saygı duymakla birlikte hepsi beyaz kısmına katılmıyorum. Kartalın üstündeki kısımda önde oturan ve konuşan arkadaş maori ( aksanı ve teni itibarı ile). nerden biliyorsunuz derseniz o ülkede 2 yılımı geçirdim ve gerçekten maori kültürünü benimsemiş ve millet olabilmiş bir ülke. ders almamız gereken bir sürü yönleri var o açıdan. Saygılarımla,

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000