14 Eylül 2010, Salı 14:12:46

Yeni uçak koltuğu: Skyrider

Kaliforniya'da düzenlenen Aircraft lnteriors Expo America fuarında Low-Cost firmaların dikkatini çekecek bir koltuk tasarımı tanıtıldı.
  • koyun bari...
  • düsünüyorumda, böyle 3 saat uctugunu düsünelim insan ya prostat olur yada hemorid gecirir.... :D
  • Bu koltuklarda bence 2 bacak arasina bir de peynir tenekesi yerlestirilebilir. Boylece ekstra kargo tasinmis olur. Zihni Sinir "proce"si gibi. Ryanair'in CEO'suna soyleyiverin, o daha akil edememistir.
  • tabure daha ekonemik....
Fuar'da tanıtılan Skyrider isimli koltukların at eğerini anımsattığı görülürken, tasarımı gerçekleştiren AvioInteriors Direktörü Dominique Menoud yaptığı açıklamada "Kovboy'lar sekiz saat eğer üzerinde at sürebiliyorlar ise bu eğere benziyen koltukta o derece rahat dizayn edilmiştir" diye konuştu.

Ryanair Yönetim Kurulu Başkanı Michael O'Leary uçaklarında bu koltuklardan kullanabileceğini açıklarken, Orta Doğu ve Uzak Doğu seferleri yapan low-cost firmaların da bu koltukları tercih edebilecekleri belirtildi.

FAA tarafından yapılan açıklamada "İmkansız diye bir şey yok. Uçaklara konması tabi ki mümkün. Fakat uzun bir testten geçmesi gerekiyor. Ayrıca yürürlükte olan bazı kuralları da tamamen değiştirmemiz gerekecek" diye konuştu.

Koltukların konforlu olduğu ve yaklaşık iki koltuk arasında 58 cm aralık bulunduğu da belirtildi.

Yeni uçak koltuğu: Skyrider

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
koyun bari...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
düsünüyorumda, böyle 3 saat uctugunu düsünelim insan ya prostat olur yada hemorid gecirir.... :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu koltuklarda bence 2 bacak arasina bir de peynir tenekesi yerlestirilebilir. Boylece ekstra kargo tasinmis olur. Zihni Sinir "proce"si gibi. Ryanair'in CEO'suna soyleyiverin, o daha akil edememistir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
tabure daha ekonemik....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000