11 Ocak 2012, Çarşamba 19:05:13

YENİ UÇAĞA NAZAR DEĞDİ

IC Holding’e ait TC-ICH kuyruk tescilli Embraer-135 tipi uçak buzlanma nedeniyle havalandıktan kısa bir süre sonra kalkış yaptığı Atatürk Havalimanı’na geri döndü.
  • Kalkmadan önce de-icing yaptırmadı mı? Kanatlarda ve motorlarda buz çözücü yok mu?
  • nazar batil inanctir. Bir bilimselligi yoktur!
  • 'Canımızı kimlere emanet ediyoruz' yorumu nerede? Bu lüzumsuz yorum uzmanı arkadaş neden geç kaldı?:-) Yoksa havalardan dolayı o da buzlanma yaşayıp arızaya mı girdi? Aslında bu elemanın 'kara kutusunu' bir incelemek lazım:-)
  • tokat a bekliyoruz.....
Sert hava koşulları seferleri etkilemeye devam ediyor.

Bugün akşam saat 17:45’te Atatürk Havalimanı’ndan havalanan, IC Havacılık’a ait TC-ICH kuyruk tescilli özel jet kısa bir süre sonra buzlanma nedeniyle arızalanarak Atatürk Havalimanı’na iniş yaptı.

Uçağın eğitim amacıyla Ankara’ya gitmek üzere havalandığı fakat kalkıştan kısa bir süre sonra arızalandığı ve iniş yaptığı açıklandı.

İLK AIRPORTHABER GÖRÜNTÜLEMİŞTİ

Bu arada arızalanan uçak, geçtiğimiz aylarda Dubai’de VIP taşımacılık yapan Nakheel Havacılık’tan satın alınarak A6-SUN kuyruk tescili ile Türkiye’ye getirilmişti. AirportHaber'in objektifine takılan "TC-ICH" kuyruk tescilini alan Embraer ERJ-600 tipi uçak Aralık ayı itibariyle IC Holding adına uçmaya başlamıştı.

O UÇAKLA İLGİLİ HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZYENİ UÇAĞA NAZAR DEĞDİ

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
Kalkmadan önce de-icing yaptırmadı mı? Kanatlarda ve motorlarda buz çözücü yok mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
nazar batil inanctir. Bir bilimselligi yoktur!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
'Canımızı kimlere emanet ediyoruz' yorumu nerede? Bu lüzumsuz yorum uzmanı arkadaş neden geç kaldı?:-) Yoksa havalardan dolayı o da buzlanma yaşayıp arızaya mı girdi? Aslında bu elemanın 'kara kutusunu' bir incelemek lazım:-)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
tokat a bekliyoruz.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000