10 Haziran 2018, Pazar 16:38:26

Yeni Havalimanı'nın isim anketi açıklandı

İstanbul'da yapılan dünyanın en büyüklerinden biri olan 3. havalimanının isminin ne olmasıyla ilgili yapılan anketten çarpıcı sonuçlar çıktı.
  • 3.havalimanı diue tutturdu millet ama bu havalimanı kapanacak bir havalimanının yerine açılacak haliyle İstanbul da Sabiha Gökçen ve yeni havalimanı olmak üzere 2 havalimanı ticari ve kargo uçuşlarında hizmet verecek. Dikkat ederseniz ismini açıklamıyorlar bemce çoktan karar verdiler oy endişesi olmasın diye 24 haziran seçiminin bitmesini bekliyorlar. yeni havalimanının adı kapattığın havalimanı olan Atatürk Havalimanı olmalı.Atamızı tüketmenin bir anlamı yok artık. zaten her yerden isimlerini kaldırıyorlar Babayiğitseniz şimdi açıklayın da sandıkta nasıl çakıldığınızı hep beraber görelim babayiğitseniz? Tarih herkese ceza veya ödüllerini verecektir.Biraz daha sabredin.
  • Yerli ve Milli Babun Havalimanı
  • Gerçek bir anket yapılsın kalıbımı basarım Atatürk yüzde 80'den az çıkmaz
  • abdulhamid han havalimani gayet uygun bir isim. Hem namerte mucadelenin hem kalkinmanin hem de medeniyeti temsil eden bir isimdir. Bu isim iktidarin temsiliyetinin cok ustunde halkin bilincle yad edebilecegi sahsiyettir. Devletini ve milletinin namusunu katiyyen korumus dunyaya da bunu kabul ettirmis yegane kisiliktir.

MAK Danışmanlığın 01- 06 Haziran tarihleri arasında 30 büyükşehir, 22 il 134 ilçede 5400 kişi ile yüz yüze yaptığı araştırmadan çarpıcı sonuçlar çıktı.

Bu sonuçlar içinde en dikkat çekeni 29 Ekim'de açılacak olan İstanbul'daki 3. Havalimanı'nın isminin ne olmasına gelen cevaplar oldu.

YÜZDE 18'İ "ABDÜLHAMİD" DEDİ

İstanbul'da yapılan dünyanın en büyüklerinden biri olan 3. havalimanın ismi size göre ne olmalıdır? sorusuna gelen cevaplar şöyle:

Abdülhamid:                       Yüzde 18

Atatürk:                               Yüzde 13

Medeniyet:                          Yüzde 12

Kanuni Sultan Süleyman:   Yüzde 12

İstanbul:                              Yüzde 12

Fatih Sultan Mehmet:         Yüzde 8

Hazarfen Çelebi:                 Yüzde 8

Yavuz Sultan Selim:            Yüzde 7

Diğer:                                  Yüzde 10 

Yeni Havalimanı'nın isim anketi açıklandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (240)

Atatürk ~ 6 gün önce
3.havalimanı diue tutturdu millet ama bu havalimanı kapanacak bir havalimanının yerine açılacak haliyle İstanbul da Sabiha Gökçen ve yeni havalimanı olmak üzere 2 havalimanı ticari ve kargo uçuşlarında hizmet verecek. Dikkat ederseniz ismini açıklamıyorlar bemce çoktan karar verdiler oy endişesi olmasın diye 24 haziran seçiminin bitmesini bekliyorlar. yeni havalimanının adı kapattığın havalimanı olan Atatürk Havalimanı olmalı.Atamızı tüketmenin bir anlamı yok artık. zaten her yerden isimlerini kaldırıyorlar Babayiğitseniz şimdi açıklayın da sandıkta nasıl çakıldığınızı hep beraber görelim babayiğitseniz? Tarih herkese ceza veya ödüllerini verecektir.Biraz daha sabredin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Babun ~ 8 gün önce
Yerli ve Milli Babun Havalimanı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gerçekte olan ~ 6 gün önce
Asıl babunları TSK tek tek avlıyor. Kudurun.
Gerçekci değil ~ 8 gün önce
Gerçek bir anket yapılsın kalıbımı basarım Atatürk yüzde 80'den az çıkmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
isimsiz ~ 6 gün önce
aynen katılıyorum. bir de 3. havalimanı demezler mi buna. bu açılınca Atatürk Hava Limanı kapatılacak. ee hani 3. havalimanı?
asıl gerçek ~ 6 gün önce
Gerçek bir anket yapılsın kalıbımı basarım RTE açık ara önde çıkar. Kendisi mütevazi olduğu için kabul etmez ayrı mesele.
Adem yilmaz ~ 9 gün önce
abdulhamid han havalimani gayet uygun bir isim. Hem namerte mucadelenin hem kalkinmanin hem de medeniyeti temsil eden bir isimdir. Bu isim iktidarin temsiliyetinin cok ustunde halkin bilincle yad edebilecegi sahsiyettir. Devletini ve milletinin namusunu katiyyen korumus dunyaya da bunu kabul ettirmis yegane kisiliktir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaybedilen topraklar ~ 7 gün önce
Gerçekten büyük lidermiş. 1 milyon metrekare toprak kaybetmiş. Tunus kaybedildi. Misir kaybedildi. Sirbistan kaybedildi Karadag kaybedildi. Bulgaristan kaybedildi. Eflak bigdan ( Romanya ) kaybedildi. Kars Ardahan Batum kaybedildi. Bosna Hersek , Yenipazar kaybedildi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000