10 Haziran 2018, Pazar 16:38:26

Yeni Havalimanı'nın isim anketi açıklandı

İstanbul'da yapılan dünyanın en büyüklerinden biri olan 3. havalimanının isminin ne olmasıyla ilgili yapılan anketten çarpıcı sonuçlar çıktı.
  • BÜYÜK İSTANBUL HAVALİMANI OLSUN....
  • Avrupa asya( avas) olabilir
  • 3.havalimanı diue tutturdu millet ama bu havalimanı kapanacak bir havalimanının yerine açılacak haliyle İstanbul da Sabiha Gökçen ve yeni havalimanı olmak üzere 2 havalimanı ticari ve kargo uçuşlarında hizmet verecek. Dikkat ederseniz ismini açıklamıyorlar bemce çoktan karar verdiler oy endişesi olmasın diye 24 haziran seçiminin bitmesini bekliyorlar. yeni havalimanının adı kapattığın havalimanı olan Atatürk Havalimanı olmalı.Atamızı tüketmenin bir anlamı yok artık. zaten her yerden isimlerini kaldırıyorlar Babayiğitseniz şimdi açıklayın da sandıkta nasıl çakıldığınızı hep beraber görelim babayiğitseniz? Tarih herkese ceza veya ödüllerini verecektir.Biraz daha sabredin.
  • Yerli ve Milli Babun Havalimanı

MAK Danışmanlığın 01- 06 Haziran tarihleri arasında 30 büyükşehir, 22 il 134 ilçede 5400 kişi ile yüz yüze yaptığı araştırmadan çarpıcı sonuçlar çıktı.

Bu sonuçlar içinde en dikkat çekeni 29 Ekim'de açılacak olan İstanbul'daki 3. Havalimanı'nın isminin ne olmasına gelen cevaplar oldu.

YÜZDE 18'İ "ABDÜLHAMİD" DEDİ

İstanbul'da yapılan dünyanın en büyüklerinden biri olan 3. havalimanın ismi size göre ne olmalıdır? sorusuna gelen cevaplar şöyle:

Abdülhamid:                       Yüzde 18

Atatürk:                               Yüzde 13

Medeniyet:                          Yüzde 12

Kanuni Sultan Süleyman:   Yüzde 12

İstanbul:                              Yüzde 12

Fatih Sultan Mehmet:         Yüzde 8

Hazarfen Çelebi:                 Yüzde 8

Yavuz Sultan Selim:            Yüzde 7

Diğer:                                  Yüzde 10 

Yeni Havalimanı'nın isim anketi açıklandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (243)

Özgen Türkoğlu ~ 12 gün önce
BÜYÜK İSTANBUL HAVALİMANI OLSUN....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bünyamin ~ 29 gün önce
Avrupa asya( avas) olabilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atatürk ~ 2 ay önce
3.havalimanı diue tutturdu millet ama bu havalimanı kapanacak bir havalimanının yerine açılacak haliyle İstanbul da Sabiha Gökçen ve yeni havalimanı olmak üzere 2 havalimanı ticari ve kargo uçuşlarında hizmet verecek. Dikkat ederseniz ismini açıklamıyorlar bemce çoktan karar verdiler oy endişesi olmasın diye 24 haziran seçiminin bitmesini bekliyorlar. yeni havalimanının adı kapattığın havalimanı olan Atatürk Havalimanı olmalı.Atamızı tüketmenin bir anlamı yok artık. zaten her yerden isimlerini kaldırıyorlar Babayiğitseniz şimdi açıklayın da sandıkta nasıl çakıldığınızı hep beraber görelim babayiğitseniz? Tarih herkese ceza veya ödüllerini verecektir.Biraz daha sabredin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Babun ~ 2 ay önce
Yerli ve Milli Babun Havalimanı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gerçekte olan ~ 2 ay önce
Asıl babunları TSK tek tek avlıyor. Kudurun.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000