04 Aralık 2017, Pazartesi 10:01:08

Yeni havalimanının inşaat süreci uzaydan böyle görüntülendi

Tüm bölümleri ile hizmete girdiğinde dünyanın en büyüğü olacak İstanbul 3. Havalimanı’nın 76.5 milyon metrekarelik alan üzerinde inşaat çalışmaları yıllar içindeki değişimi uzaydan çekilen fotoğraflar ile gözler önüne serildi.
  • Uzaylilarda sasirmistir. Boyle muhtesem bir proje karsisinda . Aman su yuksek teknologi tekerlekli tablet robotu gormesinler :)
  • Şimdi ben bunu bir muhalif olarak kıskandım ve bunu Almanya oturum vizesi için başvurumda belirtirsem Almanya bana oturum vizesi verirmi.Artık düz mantık kullanıyoruz ülkeni halde en ufak eleştiride fetöcülükle başlanıp LGBT sever olabiliyor insan.
  • 3 hava lımanı alanlar ıcınde bulunan 9 adet golet eskı komur ocakları 30 12 2015 tahrınde rusat surelerı bıttıgınden ısletmeye kapatılmıs olup meydana gelen goletler dokum yapılarak kapatılmaktadır yapısal alanlar olustuktan sonra pıknık alanları mesıre yerlerı eglence parkları sahıl serıtlerı yuruyus alanları alısverıs merkezlerı seyır guvertelerı yapılacaktır sıstem guvenlıgı son sıstem bıgısayar otasyon sıstemlerle donatılacak bır havalımanı ılk etap kulanılacak gunluk jetA1 14000 ton gun butun etapların bıttıgınde gunluk yakıt tuketımı 60 000 ton olacaktır cevap su havzaları dedıgınız goletler korumasız su havzalarına daıl olmuyan komur ocaklarıdır olusturulacak alanlar karadenıze yakısır sekılde yemyesıl olacaktır puroje kıralama purojesı olup yap ıslet devret modelıdır yıllık kıra bedelıyle 25 yıl kıralanmıstır TURKIYE CUMHURIYETI malıdır saygılarımla
  • Yabancı firmalar İstanbul'a uçuşları durduruyor. Bu gidisle sadece THY uçak gibi

Tüm bölümleri ile hizmete girdiğinde dünyanın en büyüğü olacak İstanbul 3. Havalimanı’nın 76.5 milyon metrekarelik alan üzerinde inşaat çalışmaları yıllar içindeki değişimi uzaydan çekilen fotoğraflar ile gözler önüne serildi.

Türkiye’nin en önemli projelerinden olan İstanbul’un 3. Havalimanının inşaat çalışmalarının ilerleme süreci uzaydan çekilen görüntülerde kaydedildi. İnşaatın başlangıcından bugüne kadar çekilen görüntüler değişimi net bir şekilde ortaya koydu. İnşaatın başlangıcı ve geldiği son nokta, çekilen görüntülerde rahatlıkla görülüyor. İnşaatın uydudan son çekilen fotoğraflarında ise ana terminal binasının siluetinin tamamen ortaya çıktığı ve bazı kısımlarının çatı montaj işlemlerinin tamamlandığı görüldü. Bütün uçakların rahatlıklar inip kalkmasına uygun olarak tasarlanan 3,5- 4 Kilometre olan pistlerin yapıldığı alanın yıllar içinde değişimi uydudan çekilen fotoğraflar ile belli oldu.

Yeni havalimanının inşaat süreci uzaydan böyle görüntülendi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Uzaylarda saskindir ~ 7 ay önce
Uzaylilarda sasirmistir. Boyle muhtesem bir proje karsisinda . Aman su yuksek teknologi tekerlekli tablet robotu gormesinler :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kıskandım ~ 7 ay önce
Şimdi ben bunu bir muhalif olarak kıskandım ve bunu Almanya oturum vizesi için başvurumda belirtirsem Almanya bana oturum vizesi verirmi.Artık düz mantık kullanıyoruz ülkeni halde en ufak eleştiride fetöcülükle başlanıp LGBT sever olabiliyor insan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
alı pendaz ~ 7 ay önce
3 hava lımanı alanlar ıcınde bulunan 9 adet golet eskı komur ocakları 30 12 2015 tahrınde rusat surelerı bıttıgınden ısletmeye kapatılmıs olup meydana gelen goletler dokum yapılarak kapatılmaktadır yapısal alanlar olustuktan sonra pıknık alanları mesıre yerlerı eglence parkları sahıl serıtlerı yuruyus alanları alısverıs merkezlerı seyır guvertelerı yapılacaktır sıstem guvenlıgı son sıstem bıgısayar otasyon sıstemlerle donatılacak bır havalımanı ılk etap kulanılacak gunluk jetA1 14000 ton gun butun etapların bıttıgınde gunluk yakıt tuketımı 60 000 ton olacaktır cevap su havzaları dedıgınız goletler korumasız su havzalarına daıl olmuyan komur ocaklarıdır olusturulacak alanlar karadenıze yakısır sekılde yemyesıl olacaktır puroje kıralama purojesı olup yap ıslet devret modelıdır yıllık kıra bedelıyle 25 yıl kıralanmıstır TURKIYE CUMHURIYETI malıdır saygılarımla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali Pendaz ~ 7 ay önce
Bu kadar yazı yazıp ne demek istediniz ? Atatürkte günlük kullanılan yakıt 5 litre mi ? Yazık olmuş zaman harcamışınız
Bbb ~ 7 ay önce
Yabancı firmalar İstanbul'a uçuşları durduruyor. Bu gidisle sadece THY uçak gibi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000