20 Eylül 2013, Cuma 14:31:46

YENİ HAVALİMANI İNŞAATI MAYIS'TA BAŞLIYOR

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir, İstanbul 3. havalimanında projeyi tamamladıklarını, Mayıs başında inşaata başlayacaklarını söyledi.
  • Nihat Bey, size tavsiyem , isg den Üst VE ortaduzey hicbir yoneticiyi 3 havalimanina dahil etmemeniz dir. Isg de soyleydi , isg de boyleydi derken. Isg ye cevirirler :))
  • Değerli yorumcu hala yazı yazanların nerenin vatandaşı olduğunu anlamamış. TC Vatandaşıyız. Dolayısı ile de başımıza neler geleceğini tahmin edebiliyoruz. Olmayacak duaya amin denmez.
  • Türkiye cumhuriyeti vatandaşı oldukları için başlarına gelecekleri tahmin edebiliyorlar. Bu havalimanının hayal olduğunu tahmin etmek o kada zor değil ki. Neden şaşırdınız anlayamadım...
  • Yok yok bitmez bu iş, finansman bulamazlar, maliyet yüksek, ah sorun çıksada hükümet zor duruma düşse diyen tipler basmış burayı yine :) hangi ülkenin insanı bunlar bir anlayabilsem.

İstanbul'a yapılacak dünyanın en büyük havalimanında inşaat Mayıs'ta başlıyor.

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, İstanbul 3. havalimanı için projenin tamamlandığını ve Mayıs ayı başında inşaatın başlayacağını söyledi.

CEO Club toplantısında konuşan Özdemir, "2019 yılı Ocak ayında da açacağız" dedi.

Türkiye tarihinin en büyük özelleştirme ihalesi olan İstanbul'a yapılacak üçüncü havalimanı için Mayıs ayında yapılan ihalede 25 yıllık kira bedeli için en yüksek teklifi 22.152 milyar Euro artı KDV ile Limak-Kolin-Cengiz-Mapa-Kalyon Ortak Girişim Grubu vermişti. (Cnbc-e)

YENİ HAVALİMANI İNŞAATI MAYIS'TA BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Isg ~ 5 yıl önce
Nihat Bey, size tavsiyem , isg den Üst VE ortaduzey hicbir yoneticiyi 3 havalimanina dahil etmemeniz dir. Isg de soyleydi , isg de boyleydi derken. Isg ye cevirirler :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DB 600 ~ 5 yıl önce
Değerli yorumcu hala yazı yazanların nerenin vatandaşı olduğunu anlamamış. TC Vatandaşıyız. Dolayısı ile de başımıza neler geleceğini tahmin edebiliyoruz. Olmayacak duaya amin denmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Db600 ~ 5 yıl önce
Türkiye cumhuriyeti vatandaşı oldukları için başlarına gelecekleri tahmin edebiliyorlar. Bu havalimanının hayal olduğunu tahmin etmek o kada zor değil ki. Neden şaşırdınız anlayamadım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yanıldınız !!! ~ 5 yıl önce
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak bir onurdur ve biz başka ülkelerinin hayal bile edemedikleri çok yüksek hayalleri gerçekleştirmişizdir.Bu havaalanını yapılması bizim için öyle zor bir hayal degildir,,bizim için gerçekleşmesi kolaydır,o güç bizde var!! Fakat biz ne zaman bir şey yapacak olsak malum çatlak sesler ortaya çıkar ve kafalarımız karıştırmaya çalışır..Boşuna heveslenmeyin,,o havalimanı gününden önce biter,,Anlayın artık Türk milleti güçlüdür.
db600 ~ 5 yıl önce
Yok yok bitmez bu iş, finansman bulamazlar, maliyet yüksek, ah sorun çıksada hükümet zor duruma düşse diyen tipler basmış burayı yine :) hangi ülkenin insanı bunlar bir anlayabilsem.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000