24 Eylül 2013, Salı 10:41:48

YENİ BİR HAVAYOLU ŞİRKETİ KURULUYOR

İşadamı Murat Pura, havayolu şirketi kurmak için Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne başvuruda bulundu...
  • Murat Pura Muthis bir dolandirici evraklari ile ispatlarim mahkememizde devam etmekte dinleyen tutulur muthis buyuleyici dikkat edin diyorum sadece
  • Şimdi maaşların düzenli olması önceden yapılan haksızları yok etmez.ayrıca bu düzenli maaş ne kadar sürer merak ediyorum.Ortada bir sermaye yokken ve hiçbir banka kredi vermezken (çünkü şirketin ve patronun teminat göstereceği hiçbir şey yok) saplam bir ortak bulmadıkça bu iş hep yaş.
  • Pilot olduğunu söyler ama şimdiye kadar lisansını ya da uçtuğunu gören olmadı niyeyse
  • Şimdi zamanında alınıyor olması geçmişte insanları mağdur etmenin cevabı olamaz.nereden geldiği belli olmayan para daha ne kadar düzenli gelecek merak ediyorum.bu şirket 3 senedir havayolu olmaya çalışıyor hem de sermayesi olmadan.sermaye sağlayacak bir ortak bulunması çabasıyla ha bulursa belki olabilir.kredi almaya çalışılan onca banka reddetti ve zamanında teztura bile kazık atıldıÇıkan ismini temizleyebilir mi acaba?

Havacılık sektöründe birçok projeye imza atan A-P Havacılık şirketinin sahibi işadamı Murat Pura, yeni bir havayolu kurmaya hazırlanıyor. Antalya merkezli kuracağı havayolu şirketi ile farklı bir iş modelinde faaliyet göstermeyi planlayan Pura, ön izin almak için geçtiğimiz günlerde SHGM’ye başvuruda bulundu.

Airporthaber’e kısa bilgi veren Pura, projenin detaylarına ilişkin önümüzdeki günlerde açıklama yapacağını belirtirken, 5 yıllık bir çalışmanın sonucu olarak havayolu şirketi kurmak için kolları sıvadıklarını kaydetti.

Charter (tarifesiz) ve kargo taşımacılığı modeli ile operasyonlara başlamayı planlayan şirketin mevcut havayolu şirketlerinden farklı bir model uygulayacağı belirtildi.

©AirportHaber Özel

YENİ BİR HAVAYOLU ŞİRKETİ KURULUYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

........... ~ 3 yıl önce
Murat Pura Muthis bir dolandirici evraklari ile ispatlarim mahkememizde devam etmekte dinleyen tutulur muthis buyuleyici dikkat edin diyorum sadece

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İşte bu diyene ~ 5 yıl önce
Şimdi maaşların düzenli olması önceden yapılan haksızları yok etmez.ayrıca bu düzenli maaş ne kadar sürer merak ediyorum.Ortada bir sermaye yokken ve hiçbir banka kredi vermezken (çünkü şirketin ve patronun teminat göstereceği hiçbir şey yok) saplam bir ortak bulmadıkça bu iş hep yaş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İlginç ~ 5 yıl önce
Pilot olduğunu söyler ama şimdiye kadar lisansını ya da uçtuğunu gören olmadı niyeyse

Yanıtla

Kalan karakter 1000
işte bu diyene ~ 5 yıl önce
Şimdi zamanında alınıyor olması geçmişte insanları mağdur etmenin cevabı olamaz.nereden geldiği belli olmayan para daha ne kadar düzenli gelecek merak ediyorum.bu şirket 3 senedir havayolu olmaya çalışıyor hem de sermayesi olmadan.sermaye sağlayacak bir ortak bulunması çabasıyla ha bulursa belki olabilir.kredi almaya çalışılan onca banka reddetti ve zamanında teztura bile kazık atıldıÇıkan ismini temizleyebilir mi acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000