20 Kasım 2010, Cumartesi 14:51:33

Yemin etti... Uçağa binmeyecek!

Eski Minnesota Valisi, güreşçi ve televizyon sunucusu Jesse Ventura, ABD ülkesi içinde bir daha uçağa binmeyeceğine yemin etti.
  • Zaten Minnesotaya İzmir-İstanbul otobanından gidiliyor. Yollar pek güzel maşallah :D "Sayın" vali doğru demiş. Amerikada uçağa binmeden yapılan aramanın yanında bizimkiler hiç kalır. Ayakkabı çıkarmak neyse de şort giyen birinin çıplak bacağına bile dedektör gezdirecek kadar abartıyorlar.
  • cok guldum acaba kimyasal bir tepkime mi
  • SÜPER BİR TEPKİME .ANLATTIKLARI VE YAPTIKLARI ÇOK DOGRU...
  • Haber bi kere haber edilcek konu degil.Tr`den biri bunu dese o ulkede kim bunu haber yapar?Olmekten korkan yasamaktan eziyet alir.Dunyaya demokrasi getircem diye heryeri kana bulayan akittigi kanda yok olur.
Geçirdiği birkaç ameliyatla bacak kemiklerine metal parçaları takılan eski Vali, çok iyi tanınıyor ve biliniyor olmasına karşın, havalimanlarında “Ahret sualleriyle” baş başa bırakılıyor ve röntgen cihazlarında taranıyor olmaktan şikâyetçi oldu.
 
Jesse Ventura, havalimanlarında alınan olağanüstü önlemleri gereksiz gördüğünü de açıkladı. Çoluk çocuk, yaşlı genç demeden insanların röntgen cihazlarıyla tehdit edilircesine denetlendiğini, sadece 1 yılda 50 binden fazla yerel uçuş yapılmasına karşın tek bir zanlı dahi yakalanmadığını, demek ki bütün önlemlerin fiyasko olduğu da bu arada savunuldu. 
 
Eski Vali, “Gerekirse yürüyerek giderim ama bir daha uçağa binmem,” dedi ve herkesi böyle davranmaya davet etti. Uçak firmalarının yolcu kaybetmesi durumunda Washington’daki Anavatan Koruma Başkanlığı’nın aldığı önlemleri geri çekeceğine inanan Ventura, halkı bu konuda uyardı.
Yemin etti... Uçağa binmeyecek!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
Zaten Minnesotaya İzmir-İstanbul otobanından gidiliyor. Yollar pek güzel maşallah :D "Sayın" vali doğru demiş. Amerikada uçağa binmeden yapılan aramanın yanında bizimkiler hiç kalır. Ayakkabı çıkarmak neyse de şort giyen birinin çıplak bacağına bile dedektör gezdirecek kadar abartıyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
cok guldum acaba kimyasal bir tepkime mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
SÜPER BİR TEPKİME .ANLATTIKLARI VE YAPTIKLARI ÇOK DOGRU...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Haber bi kere haber edilcek konu degil.Tr`den biri bunu dese o ulkede kim bunu haber yapar?Olmekten korkan yasamaktan eziyet alir.Dunyaya demokrasi getircem diye heryeri kana bulayan akittigi kanda yok olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000