19 Kasım 2010, Cuma 08:04:43

Yanlış yüklenen valiz, uçağı geri döndürdü!

İstanbul- Kahire seferini yapmak üzere havalanan uçak, yanlış valiz yüklemesi nedeniyle geri dönmek zorunda kaldı.
  • uçak altında iki mısır sorumlusu olursa RUSH etiketli o bagaj için biri yükle biri de kalsın derse olacağı bu olur. Saygılar.
  • harekatçı kimmiş harekatçı?
  • bu bagajı kim kaşelemiş bı ınceleyın bakalım
  • tamamen terslik ya da şanssızlık çünkü bagajı celebi gönderiyor havaş yüklemesini yapıyor tk 'da bagajı onaylıyor 3 tane şirket ilgileniyor ayrıca mısır havayollarının ucak altı personeli bagajın yuklenilmeyecegini havas personeline bildiriyor buna ragmen bagaj yukleniyor. Umursamazlık olduğu için işin içinde böyle bir vaka meydana geliyor.
İstanbul- Kahire seferini yapmak üzere dün saat 19.00`da havalanan Mısır Havayolları`nın yolcu uçağına, yanlış valiz yüklendiği ortaya çıkınca uçak kalkışından kısa süre sonra güvenlik nedeniyle Atatürk Havalimanı`na geri döndü. 
 
Uçak, Atatürk Havalimanı`nda boş bir alana çekildi. Uçaktan indirilen yolcuların bagajları tek tek kontrolden geçirildi.
 
Başka bir uçağa ait fazla bagaj bulununca uçak üç saatlik gecikmenin ardından saat 22.30`da Kahire`ye hareket etti.
Yanlış yüklenen valiz, uçağı geri döndürdü!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 8 yıl önce
uçak altında iki mısır sorumlusu olursa RUSH etiketli o bagaj için biri yükle biri de kalsın derse olacağı bu olur. Saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
harekatçı kimmiş harekatçı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bu bagajı kim kaşelemiş bı ınceleyın bakalım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
tamamen terslik ya da şanssızlık çünkü bagajı celebi gönderiyor havaş yüklemesini yapıyor tk 'da bagajı onaylıyor 3 tane şirket ilgileniyor ayrıca mısır havayollarının ucak altı personeli bagajın yuklenilmeyecegini havas personeline bildiriyor buna ragmen bagaj yukleniyor. Umursamazlık olduğu için işin içinde böyle bir vaka meydana geliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000