22 Nisan 2014, Salı 08:45:48

YABANCI PİLOTLARIN ÖNÜ AÇILDI

Rusya'da yabancı pilotların çalışmasının önünü açacak anlaşmayı Devlet Başkanı Putin'in imzaladığı bildirildi.
  • O da bir şey mi,Türkiye'de hep açık.
  • Tanidigim bir rus pilot ayda 150 dolar maas aldigini söyledi ! Bu paraya kim ucar ??...ben yolcu olarak bile ucmam !
  • Onleride arkalarida acik
  • ahhh canlarim benim hala ingilizceden bahsediyorlar arkadaslar uyanin artik orasi Turkiye degil Rusya dunya uzerindeki her ulke gibi is ilaninda rusca ve ingilizce bilen pilot arayacaklar :D o kadar alismissiniz ki o kadar kabullenmissiniz ki yaziklar olsun son 5 10 senede yetisen pilotlarin yuzde 50 sinden fazlasi ozenti sagdan soldan gazete ilani ile pilot olmus havacilik kulturu yoksunu insanlar. hakedene degil torpilini olana saygi gosteren sistem.Yabanciya kucak acmis sistem.. ve bunu kabullenmis insanlar.. HAVAYOLLARINA TYPE RATING ALTINDA 40 BIN EURO ODEMEYI KABUL EDIYORLAR. IS GARANTISIZ ODEMEYI KABUL EDIYORLAR. AYDA 2 BIN TL YE UCMAYI KABUL EDIYORLAR MAASLAR DUSUYOR.. O KOLTUGUN BIR FIYATI VAR MILLET SIZ YETENEKSIZ VE OZENTI PILOTLAR BU KOLTUGUN DEGERINI VE FIYATINI DUSURUYORSUNUZ. uyanin artik sadece yeteneksiz ve bilgisiz insanlar bu sartlari kabul eder

Rusya'da yabancı pilotların çalışmasının önünü açacak anlaşmayı Devlet Başkanı Putin'in imzaladığı bildirildi.

Kremlin Basın Dairesi'nin yaptığı açıklamaya göre; Vladimir Putin, Rus havayolu şirketlerinin yabancı pilotları işe almalarını sağlayacak anlaşmayı imzaladı. Buna göre Rus şirketler artık kokpitlerine yabancı pilot alabilecekler.

Anlaşmadaki bir diğer detayın ise yabancı pilotlara 5 yıllık sınır koyulduğu ve bu süreden fazla çalıştırılamayacağı öğrenildi.

YABANCI PİLOTLARIN ÖNÜ AÇILDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

... ~ 4 yıl önce
O da bir şey mi,Türkiye'de hep açık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
150 Dolar ~ 4 yıl önce
Tanidigim bir rus pilot ayda 150 dolar maas aldigini söyledi ! Bu paraya kim ucar ??...ben yolcu olarak bile ucmam !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acik ~ 4 yıl önce
Onleride arkalarida acik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
komiksiniz ~ 4 yıl önce
ahhh canlarim benim hala ingilizceden bahsediyorlar arkadaslar uyanin artik orasi Turkiye degil Rusya dunya uzerindeki her ulke gibi is ilaninda rusca ve ingilizce bilen pilot arayacaklar :D o kadar alismissiniz ki o kadar kabullenmissiniz ki yaziklar olsun son 5 10 senede yetisen pilotlarin yuzde 50 sinden fazlasi ozenti sagdan soldan gazete ilani ile pilot olmus havacilik kulturu yoksunu insanlar. hakedene degil torpilini olana saygi gosteren sistem.Yabanciya kucak acmis sistem.. ve bunu kabullenmis insanlar.. HAVAYOLLARINA TYPE RATING ALTINDA 40 BIN EURO ODEMEYI KABUL EDIYORLAR. IS GARANTISIZ ODEMEYI KABUL EDIYORLAR. AYDA 2 BIN TL YE UCMAYI KABUL EDIYORLAR MAASLAR DUSUYOR.. O KOLTUGUN BIR FIYATI VAR MILLET SIZ YETENEKSIZ VE OZENTI PILOTLAR BU KOLTUGUN DEGERINI VE FIYATINI DUSURUYORSUNUZ. uyanin artik sadece yeteneksiz ve bilgisiz insanlar bu sartlari kabul eder

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gurbetci Pilot ~ 4 yıl önce
Aynen aldiginiz maasi ve aldiginiz ekmegide geri vereceksiniz deseler onada EVET DERLER.ESEK OLURSAN SEMER VURAN COK OLUR.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000