21 Aralık 2008, Pazar 08:48:11

X-Ray'dan geçerken hayatını kaybetti

Atatürk Havalimanı’nda ülkesine dönmek için 2 gündür bekleyen Özbek Hacı düşüp başını çarparak hayatını kaybetti.
  • yeşilay rumuzlu arkadaşımızı kınıyorum. ölmüş bir insanın arkasından yaptığı bu yorum terbiyesizliktir.
  • o kadar yerlere kaplama yapıldı havalimanında. Kader bu önüne geçilmez.Ama madem ki yetmemiş yerlerdeki kaplamaların daha yumusak yapılmasında fayda var
  • Farkında mısınız bilmiyorum ama havaalanımızda son 1 ayda yaşanan bu 4.ölüm vakası.Ve ne tesadüf ki,hepsi de X-Ray'den geçerken hayatlarını kaybetti ve ne tesadüf ki portclinic müdahalelerde başarısız kaldı.Daha da acı olaylar yaşamadan herkesin takkeyi önüne koyma zamanı gelmedi mi?
  • içmesin arkadaşım, uçağı kaçırırsa da tek sorumlusu kendisi. tolerans molerans olmaz

Hac sonrası ülkesi Kırgızistan’ın başkenti Bişkek’e giden 78 yaşındaki Hacı Raim Mullodjanov, havalimanında uçağını beklemeye başladı. Mullodjanov bu sırada sigara içmek terminal dışına çıktı. Sigarasını içip tekrar terminale girdiğinde X-Ray öncesinde bir anda dengesini yitirerek yere düştü. Başını sert zemine çarparak yaralana Mullodjanov’a ilk müdahaleyi havalimanında bulunan Port Clinic sağlık ekipleri yaptı. Ancak Özbek Hacı kurtarılamarak hayatını kaybetti. Mullodjanov’un cenazesi ambulansla Bakırköy Devlet Hastanesine kaldırıldı. Ölen hacının kafilede yalnız olduğu öğrenildi.

X-Ray'dan geçerken hayatını kaybetti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

kızılay ~ 9 yıl önce
yeşilay rumuzlu arkadaşımızı kınıyorum. ölmüş bir insanın arkasından yaptığı bu yorum terbiyesizliktir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ~ 9 yıl önce
o kadar yerlere kaplama yapıldı havalimanında. Kader bu önüne geçilmez.Ama madem ki yetmemiş yerlerdeki kaplamaların daha yumusak yapılmasında fayda var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
JaCKiE_BrOwN ~ 9 yıl önce
Farkında mısınız bilmiyorum ama havaalanımızda son 1 ayda yaşanan bu 4.ölüm vakası.Ve ne tesadüf ki,hepsi de X-Ray'den geçerken hayatlarını kaybetti ve ne tesadüf ki portclinic müdahalelerde başarısız kaldı.Daha da acı olaylar yaşamadan herkesin takkeyi önüne koyma zamanı gelmedi mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yeşilay ~ 9 yıl önce
içmesin arkadaşım, uçağı kaçırırsa da tek sorumlusu kendisi. tolerans molerans olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000