01 Kasım 2013, Cuma 07:30:40

VURULAN İŞADAMI İÇİN NAİROBİ'YE AMBULANS UÇAK GÖNDERİLDİ

Ticaret yapmak amacıyla Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan Türk işadamı, kaldığı eve giren hırsız tarafından vuruldu. Hayati tehlikesi bulunan işadamı için ambulans uçak gönderildi.
  • aslanın ağzında...madem vatandaşların oralarda iş yapmasını istiyoruz o zaman bu tür hizmetlerin verilmesi hem gurur hem de güven verici...
  • Türk hükümetini ve yetkilileri tebrik ederim.Güçlü devlet güçlü TÜRKİYE.
  • Gezi olaylarında yediğim gazları bir kenarı bırakıyorum,bu tip uygulama için kendilerini tebrik ediyorum.İnşallah bundan sonra %50 demeden herkes için bunları yaparlar.
  • Iste buyuk devlet olmak budur, ne gerek var diyenler bir zahmet thy'nin kenya teskilatina mail atip sorsun, grip oldugunda ilac bulabiliyor musunuz diye. Cevabi aldiktan sonra tekrar dusunsun ne yazdigini...

Kenya'nın başkenti Nairobi'de ticaret yapmak amacıyla bulunan Emre Soyuğurlu isimli Türk vatandaşı, evine giren hırsız tarafından başından vuruldu.

Edinilen bilgiye göre, hazır mutfak sektöründe ticaret yapmak amacıyla Nairobi'de bulunan Emre Soyuğurlu (25), arkadaşlarıyla kaldığı eve giren hırsız tarafından tüfekle başından vuruldu ve ağır yaralandı.

Nairobi'de hastaneye kaldırılıp yoğun bakıma alınan Soyuğurluğu'nun başına isabet eden merminin henüz çıkarılamadığı ve işadamının hayati tehlikesinin bulunduğu açıklandı.

Türkiye'nin Nairobi Büyükelçisi Hüseyin Avni Aksoy, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Soyuğurlu için Sağlık Bakanlığı tarafından Nairobi'ye ambulans uçak gönderildiğini söyledi.

VURULAN İŞADAMI İÇİN NAİROBİ'YE AMBULANS UÇAK GÖNDERİLDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

ekmek ~ 5 yıl önce
aslanın ağzında...madem vatandaşların oralarda iş yapmasını istiyoruz o zaman bu tür hizmetlerin verilmesi hem gurur hem de güven verici...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Türk hükümetini ve yetkilileri tebrik ederim.Güçlü devlet güçlü TÜRKİYE.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tebrikler ~ 5 yıl önce
Gezi olaylarında yediğim gazları bir kenarı bırakıyorum,bu tip uygulama için kendilerini tebrik ediyorum.İnşallah bundan sonra %50 demeden herkes için bunları yaparlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Iste buyuk devlet olmak budur, ne gerek var diyenler bir zahmet thy'nin kenya teskilatina mail atip sorsun, grip oldugunda ilac bulabiliyor musunuz diye. Cevabi aldiktan sonra tekrar dusunsun ne yazdigini...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000