07 Temmuz 2009, Salı 08:34:13

VURAL ÖGER'E BÜYÜK ONUR

Öger Group Yönetim Kurulu Başkanı Vural Öger'e büyük onur... 40 yıldır sektördeki başarılarıyla adından söz ettiren Öger'e "TBMM Üstün Hizmet Ödülü" verilecek.
  • MARATON YARIŞI DÜZENLEYEREK .YABANCI İLE TÜRK İNSANINI AYIRARAK ..ONLAR İÇİN ÖNEMLİ OLAN TURİST SAHADA ..TÜRK İNSANLARI İLE YANYANA GELMEMESİNİ SAĞLAMAK İÇİN HALKIDA TÜRBÜNE ALIYOR..İŞTE SİZİN ANLAYIŞINIZ..SİZ OLMASASNIZDA ALMANI İNGİLİZİ FRANSIZI HOLLANDALISI GELECEK ÇÜNKÜ TÜRKİYE BÜYÜK ÜLKE YILLARCA AVRUPA SONRA GEL USTURA YAP..YOK BÖYLE BİR YALAKALIK..YAZIK BU MECLİSE
  • Değerli Airport Haber Yöneticileri: Keşke o listeyi baştan sona bir gözden geçirseydiniz de Türk Turizminin, Türk Sivil Havacılığı'nın Temel taşı başka bir insanın da var olduğunu görseydiniz. Hatta sn Öger ile de mukayese etseydiniz.
  • Bravo arkadaşım. Yazının altına imzamı atarım
  • 20 yıldır turizmci, Maliyetler ucuz olduğu için çalışanların bir kısmı Türk. Atlas' ı kurdu, sanki içimizdeki Truva Atı gibi fiyatları düşürdü, Türk firmalarını zora soktu. Madem öle neden Türk turizmini taşıyan uçaklar son 10 yılda %77 yabancı firmalara ait. Benmi yalnış biliyorum. Madem öle neden Atlası kuvvetlendirip, Mesala Konya da bir hangar kurup o bölgeyi kalkındırma gibi ideal Alman felsefesini gütmedi. Türkiye de çalışan elemanları filipinli olmamasa gerek, zorunluluk. İstihdamı sordum? Yatırımı sordum? Memlekete olan hizmeti sordum. Madem Schöder Türk oldu, biz avrupa birliğine girdik de ben pasaport mu değiştirmeyi unuttum. Bize uyguladıkları emelleri e.u' nün hiç de dostça değilken Schöder de öger kadar TÜRK' tür

Öger Group Yönetim Kurulu Başkanı Vural Öger, Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından 'Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Milletine ulusal ve uluslar arası düzeyde üstün hizmetlerde bulunanlara, Türkiye nin tanıtımına katkı sağlayanlara, halkın refahı, eğitimi, mutluluğu ve sosyal gelişimi için yararlı hizmetlerde bulunanlara, milli egemenlik ve demokrasi konularında yaptığı bilimsel çalışmalarla başarı gösterenlere verilen 'Türkiye Büyük Millet Meclisi Üstün Hizmet Ödülüne layık görüldü.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Köksal Toptan yaptığı yazılı açıklamada bu yıl altısı dernek ve vakıf, altmışikisi şahıs olmak üzere toplam 68 kişi ve kuruluşa Üstün Hizmet Ödülü verildiğini belirtti.

Toptan 'gösterdikleri özverili, başarılı ve yararlı çalışmalarıyla ülkemize önemli katkıda bulunan değerli kişi ve kurumlara verilen bu ödüller, TBMM adına bir teşekkürdür. Ödül alanları yürekten kutluyor, sevgi ve saygılarımı iletiyorum dedi.

Bu yıl kuruluşunun 40 ncı yılını kutlayan Öger Group Yönetim Kurulu Başkanı Vural Öger, önümüzdeki hafta TBMM de düzenlencek olan törenle ödülünü alacak.

VURAL ÖGER'E BÜYÜK ONUR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 9 yıl önce
MARATON YARIŞI DÜZENLEYEREK .YABANCI İLE TÜRK İNSANINI AYIRARAK ..ONLAR İÇİN ÖNEMLİ OLAN TURİST SAHADA ..TÜRK İNSANLARI İLE YANYANA GELMEMESİNİ SAĞLAMAK İÇİN HALKIDA TÜRBÜNE ALIYOR..İŞTE SİZİN ANLAYIŞINIZ..SİZ OLMASASNIZDA ALMANI İNGİLİZİ FRANSIZI HOLLANDALISI GELECEK ÇÜNKÜ TÜRKİYE BÜYÜK ÜLKE YILLARCA AVRUPA SONRA GEL USTURA YAP..YOK BÖYLE BİR YALAKALIK..YAZIK BU MECLİSE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Değerli Airport Haber Yöneticileri: Keşke o listeyi baştan sona bir gözden geçirseydiniz de Türk Turizminin, Türk Sivil Havacılığı'nın Temel taşı başka bir insanın da var olduğunu görseydiniz. Hatta sn Öger ile de mukayese etseydiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bravo arkadaşım. Yazının altına imzamı atarım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
20 yıldır turizmci, Maliyetler ucuz olduğu için çalışanların bir kısmı Türk. Atlas' ı kurdu, sanki içimizdeki Truva Atı gibi fiyatları düşürdü, Türk firmalarını zora soktu. Madem öle neden Türk turizmini taşıyan uçaklar son 10 yılda %77 yabancı firmalara ait. Benmi yalnış biliyorum. Madem öle neden Atlası kuvvetlendirip, Mesala Konya da bir hangar kurup o bölgeyi kalkındırma gibi ideal Alman felsefesini gütmedi. Türkiye de çalışan elemanları filipinli olmamasa gerek, zorunluluk. İstihdamı sordum? Yatırımı sordum? Memlekete olan hizmeti sordum. Madem Schöder Türk oldu, biz avrupa birliğine girdik de ben pasaport mu değiştirmeyi unuttum. Bize uyguladıkları emelleri e.u' nün hiç de dostça değilken Schöder de öger kadar TÜRK' tür

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000