24 Şubat 2010, Çarşamba 08:46:39

Vize uygulaması resmen kaldırıldı

Türkiye ile Libya arasındaki vize uygulaması resmen kaldırıldı.
  • arkadaslar onceden libya ya gidipte daha sonra schengen e basvurmayin, red yersiniz ab ulkeleri sorar adama libya da ne isin var diye :))
  • Bu muthis bir gelisme(!). Yasasin, artik Libya ve Turkiye halklari karsilikli olarak vizesiz seyahat edebilecekler. Harika(!). Biliyor musunuz, Amerika'ya seyahat edecek Hindistan vatandaslarinin daha rahat vize alabilmek icin Pakistan'a hic gitmemeye ozen gosterdigini biliyor musunuz? Dikkat edin bakalim son zamanlarda vize uygulamasi kaldirilan yerler nereler ve Turk halkinin gitmek icin kendini paraladigi (ve bu gidisle daha da paralayacagi) yerler nereler.
  • geçen gün sefaköy armoni park avmsindeydik birsürü arap turist aile vardı,dükkanlardaki kasiyerler yetişemiyordu,esnaf için iyi olur.
  • Tarihte libya :osmanlıya bagliydi vergi ödüyordu.falan filan.SİMDİ OSMANLININ HERSEYINI YIKIYORLAR VE ITALYA FRANSAYI baslarinin üstüne koyuyorlar.HAKLILAR cunku osmanlı onların dilini degistirmeye kalkmadı hukuklarını degistirmeye kalkmadı sonuc OSMANLIDAN nefret .Biz de vize kaldırıyoruz kaldırın kaldırın GÖRÜRSÜNÜZ faydasını

“Türkiye Cumhuriyeti ile Libya Arap Halk Sosyalist Büyük Cemahiriyesi Arasında Vizenin Karşılıklı Olarak Kaldırılmasına Dair Mutabakat Zaptı”nın onaylanmasına ilişkin Bakanlar Kurulu Kararı Resmi Gazete’de yayımlandı.

Uluslararası anlaşmaya göre, Türkiye ile Libya arasında, her iki ülkenin vatandaşları birbirlerinin ülkesine, her altı ay içinde ilk giriş tarihinden itibaren doksan(90) günü aşmayan bir süre veya transit geçişler için vize uygulanmayacak.

Vize uygulaması resmen kaldırıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
arkadaslar onceden libya ya gidipte daha sonra schengen e basvurmayin, red yersiniz ab ulkeleri sorar adama libya da ne isin var diye :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu muthis bir gelisme(!). Yasasin, artik Libya ve Turkiye halklari karsilikli olarak vizesiz seyahat edebilecekler. Harika(!). Biliyor musunuz, Amerika'ya seyahat edecek Hindistan vatandaslarinin daha rahat vize alabilmek icin Pakistan'a hic gitmemeye ozen gosterdigini biliyor musunuz? Dikkat edin bakalim son zamanlarda vize uygulamasi kaldirilan yerler nereler ve Turk halkinin gitmek icin kendini paraladigi (ve bu gidisle daha da paralayacagi) yerler nereler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
geçen gün sefaköy armoni park avmsindeydik birsürü arap turist aile vardı,dükkanlardaki kasiyerler yetişemiyordu,esnaf için iyi olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Tarihte libya :osmanlıya bagliydi vergi ödüyordu.falan filan.SİMDİ OSMANLININ HERSEYINI YIKIYORLAR VE ITALYA FRANSAYI baslarinin üstüne koyuyorlar.HAKLILAR cunku osmanlı onların dilini degistirmeye kalkmadı hukuklarını degistirmeye kalkmadı sonuc OSMANLIDAN nefret .Biz de vize kaldırıyoruz kaldırın kaldırın GÖRÜRSÜNÜZ faydasını

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000