09 Ocak 2016, Cumartesi 08:01:58

Vize kararı sonrası geri döndüler

Türkiye’nin dünden itibaren hava ve deniz yoluyla ülkeye girmek isteyen Suriye vatandaşlarına vize uygulama kararı nedeniyle, Lübnan üzerinden Türkiye’ye geçmek isteyen 400’e yakın Suriyeli ülkelerine geri döndü.
  • Biz serefli Turklerin torunlari, olumu goze alarak vatanini kurtaran onurlu Atalarimiz Analarimiz sayesinde bu topraklarda yasiyoruz, yani onlar gibi olmadik. Acaba ayni durumda olsa bu suriyeleri araplar sana ne yaparlardi? Gerizekalo gibi doldurdular memlekete, burasi dingonun ahirimi? Sokaklarda trafikte guvensizlik siniri asti, kac tane ev sahibini oldurduler cete gibi gezip kural tanimaz sekilde orda burda geziyorlar, vatanimda savasir vatanimda olurum, bunlar sigindigi ulkenin kadinlarina toplu taciz yapacak kadar adi!!!
  • Vize uygulamak gelemeyecek anlamına gelmez. Gider vizeyi alır da gelir. Bari Vize ücreti yüksek olsa.
  • Insanlar surekli turkiye soyle yok boyle insanlarimiz soyle boyle diyoruzya her defasinda cikan haberlerden dolayi,.. Bizim insanimiz kadar daha insan yok dunyanin neresinde olursaniz olun her yerde taciz,olum,hirsizlik dolu bunlar bizim ulkemize has degill..AB herzaman insan haklari der .Once insan der ya..Hepsi koca bir yalan Teror orgutune yardim edende bunlar insanlarin olumune neden olanda Avrupa ne diyeyim ki su gercegide gorun Turkiyede savas ciksa herkes bir yurek olur hainler disinda kimse ozel jetleriyle kacmaz savasir ..Bizler sacma yere olen insanlariz,VATAN ICIN HERZAMAN OLURUZ.. butun AB de bunu cok iyi bilir onlar kurtlerden degil TURKLERDEN KORKAR ...
  • Akp nim Turkiye tarihinde ulkemize verdigi en buyuk zararlardan birisi bu olacak , ilerleyen zamanda goreceksiniz bunu. O insanlar olsun etsin demiyoruz. Oturursn adam.gibi kamp yaparsin , ulkenin heryerine salmazsin. Tek ulke Turkiye mi? Irana gitsinler.. Azerbaycana gitsinler.. BAE ne gitsinler.. Onlar yuzunden kayitdisi tavan yapti , gercek issizlik tavan yapti . Senin benim alamadigim bursu aliyorlar , universitelere sinavsiz giriyorlar.. Olmesinler ama senden benden de ustun olmasinlar bir zahmet.. Gelenlerin de yuzde 90i orasi duzelse bile donmeyecek, bircogu dukkan acti ticaret yapiyor sorun bakalim vergi levhalarini ne odemisler.. Bizim ulkemizde biz 2. Sinif vatandas muamelesi gorur olduk. Sanmayin hepsi evsiz ac muhtac. Bir o kadar da zenginleri var. Sinirdan gecen terorist cabasi tabi.. Dolar 3.tl arkadaslar yetmez mi..
Türkiye’nin dünden itibaren hava ve deniz yoluyla ülkeye girmek isteyen Suriye vatandaşlarına vize uygulama kararı nedeniyle, Lübnan üzerinden Türkiye’ye geçmek isteyen 400’e yakın Suriyeli ülkelerine geri döndü.
 
FP’ye konuşan Lübnan Sivil Havacılık Kurumu Başkanı Muhammed Şahabeddin, dün Suriye’den Beyrut’a giden grubun iki uçakla Türkiye’ye geçmeyi planladığını söyledi. Yetkili, grubun dün Türkiye’ye gidememesinin uçaklardaki teknik ve lojistik sorundan kaynaklandığını, gece yarısı başlayan vize uygulaması nedeniyle de yaklaşık 400 kişinin geceyi havaalanında geçirdikten sonra Suriye’ye geri dönmek zorunda kaldığını belirtti.

Beyrut Uluslararası Havaalanı Müdürü Fadi el Hasan da, Suriyeli grubun tahsis edilen uçaklarla Şam’a geri döndüğünü ifade etti. (Sputniknews)
Vize kararı sonrası geri döndüler

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Anonim diyen asiri merhametli ~ 2 yıl önce
Biz serefli Turklerin torunlari, olumu goze alarak vatanini kurtaran onurlu Atalarimiz Analarimiz sayesinde bu topraklarda yasiyoruz, yani onlar gibi olmadik. Acaba ayni durumda olsa bu suriyeleri araplar sana ne yaparlardi? Gerizekalo gibi doldurdular memlekete, burasi dingonun ahirimi? Sokaklarda trafikte guvensizlik siniri asti, kac tane ev sahibini oldurduler cete gibi gezip kural tanimaz sekilde orda burda geziyorlar, vatanimda savasir vatanimda olurum, bunlar sigindigi ulkenin kadinlarina toplu taciz yapacak kadar adi!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Helal Olsun Sana ~ 2 yıl önce
Anonimci olan için ülke sadece para kazandığı yerdir abi o yüzden demiş baksana bu duruma düşmeyeceğimiz nereden belli diye. Düşmeyegörsün arkasına bile bakmadan başka ülkelere kaçacak olanlardanım diyor yani sormak lazım o nereden göçmüş zamanında.
1dk ~ 2 yıl önce
Vize uygulamak gelemeyecek anlamına gelmez. Gider vizeyi alır da gelir. Bari Vize ücreti yüksek olsa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bence ~ 2 yıl önce
Suriyelilere 5000 $ olsun 1 aylik vize.
Dunya ~ 2 yıl önce
Insanlar surekli turkiye soyle yok boyle insanlarimiz soyle boyle diyoruzya her defasinda cikan haberlerden dolayi,.. Bizim insanimiz kadar daha insan yok dunyanin neresinde olursaniz olun her yerde taciz,olum,hirsizlik dolu bunlar bizim ulkemize has degill..AB herzaman insan haklari der .Once insan der ya..Hepsi koca bir yalan Teror orgutune yardim edende bunlar insanlarin olumune neden olanda Avrupa ne diyeyim ki su gercegide gorun Turkiyede savas ciksa herkes bir yurek olur hainler disinda kimse ozel jetleriyle kacmaz savasir ..Bizler sacma yere olen insanlariz,VATAN ICIN HERZAMAN OLURUZ.. butun AB de bunu cok iyi bilir onlar kurtlerden degil TURKLERDEN KORKAR ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ggg ~ 2 yıl önce
Akp nim Turkiye tarihinde ulkemize verdigi en buyuk zararlardan birisi bu olacak , ilerleyen zamanda goreceksiniz bunu. O insanlar olsun etsin demiyoruz. Oturursn adam.gibi kamp yaparsin , ulkenin heryerine salmazsin. Tek ulke Turkiye mi? Irana gitsinler.. Azerbaycana gitsinler.. BAE ne gitsinler.. Onlar yuzunden kayitdisi tavan yapti , gercek issizlik tavan yapti . Senin benim alamadigim bursu aliyorlar , universitelere sinavsiz giriyorlar.. Olmesinler ama senden benden de ustun olmasinlar bir zahmet.. Gelenlerin de yuzde 90i orasi duzelse bile donmeyecek, bircogu dukkan acti ticaret yapiyor sorun bakalim vergi levhalarini ne odemisler.. Bizim ulkemizde biz 2. Sinif vatandas muamelesi gorur olduk. Sanmayin hepsi evsiz ac muhtac. Bir o kadar da zenginleri var. Sinirdan gecen terorist cabasi tabi.. Dolar 3.tl arkadaslar yetmez mi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000