19 Kasım 2013, Salı 12:54:31

'VERİLEN SÖZLER TUTULMADI'

Onur Air'deki Genel Müdürlük görevi 2 aydan daha kısa süren Sami Alan, bir açıklama yayınladı...
  • Bahtışen ailesi
  • Teoman bey gelir is biter.3,5 havayolu kalacak diyen arkadasta 3,5 atmaga baslasin.su anda havacilikta 10 dakikada tikir tikir isleyecek ekibi kurabilecek tek kisi Teoman Tosundur.Onur Air 5-6 yil önce kendi rizikosuyla avrupaya ucuyordu yine Ucar.Ekipte hazir.1 mayista baslar ve kendi programini koyar.1,5 uncu düsünsün,Sabiha ve atatürkten geliyoruzzzzzzz.
  • Simdi bana bir Kibrisli acentanin anlattigi bir olayi anlatayim, Sami Alan Anadolujet Baskani ve bu acentalar Sami Bey ile toplanti yapmak icin Turkiye deki bir tatil beldesindeki otele geliyorlar hepsi Ingiltereden kalkip. Adamlarin hepsi geliyor tabi bekliyorlar Sami beyimizi, Kibris Havayollari batmis tabi bir tasiyiciya ihtiyaclari var, Sami Bey imiz yerine yardimcisi Ibrahim Dogan i gonderiyor ve kendisi havuz basinda ailesi ile beraber sefa yapiyor (hic utanmadan hem de) neyse adami soruyor acentalar, zorla getiriyorlar havuz basindan sonra Sami ne derse begenirsiniz? Sami diyor ki: Arkadaslar sizin is yapabileceginiz havayolu biz degiliz gidin Pegasus ile gorusun diger low cost carrier lerle gorusun biz size yardimci olamayiz, herkes birbirine bakiyor ve Sami havuz basina geri donuyor. Nasil hikaye?
  • Bence Havacılık sektörü Sami Bey'in Alanı değil.. THY, ATLAS son olarak ONUR.. 1 değil 2 değil 3 oldu. Sami Bey artık Havacılıktan ziyade başka Alanlara yönelmeli.. Zira Sami Bey'i işe Alan dördüncü bir Havacılık sektörü olmayacaktır... :)

Onur Air'deki Genel Müdürlük görevi 2 aydan daha kısa süren Sami Alan, bir açıklama yayınladı.

Yazılı açıklamasında, kendisine verilen sözlerin tutulmadığını öne süren Alan şunları kaydetti: "Ekim 2013 tarihinde büyük bir umutla ve yepyeni stratejik hedeflerle başlamış olduğum Onur Air Genel Müdürlük görevine karşılıklı yapmış olduğumuz anlaşma ile son vermiş bulunmaktayım.

Bunun nedeni; geçen kısa sürede bana verilmiş olan sözlerin tutulacağına olan inancımı kaybetmiş olmam ve benim sorumluluğum altında çalışmayı kabul etmiş olan 1650 arkadaşıma karşı duyduğum sorumluluktur. Ben bu arkadaşlarımın gelecek umutlarını, şahsi itibarımı ve kısa süre için de olsa temsil ettiğim kurumun kurumsal itibarını düşünerek sessiz kalmak ve ileride zamanı geldiğinde detaylı bir açıklama yapmak düşüncesinde idim. Ancak bugün internet sitelerine servis edilen haber nedeni ile bu kısa açıklamayı yapmaya karar verdim. Konuyla ilgili daha detaylı açıklamayı ilerleyen tarihlerde yapacağım." (Milliyet)

'VERİLEN SÖZLER TUTULMADI'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (65)

ah ahh ~ 4 yıl önce
Bahtışen ailesi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bir bilen ~ 4 yıl önce
Teoman bey gelir is biter.3,5 havayolu kalacak diyen arkadasta 3,5 atmaga baslasin.su anda havacilikta 10 dakikada tikir tikir isleyecek ekibi kurabilecek tek kisi Teoman Tosundur.Onur Air 5-6 yil önce kendi rizikosuyla avrupaya ucuyordu yine Ucar.Ekipte hazir.1 mayista baslar ve kendi programini koyar.1,5 uncu düsünsün,Sabiha ve atatürkten geliyoruzzzzzzz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cockpit ~ 4 yıl önce
:::::)))))))))))))))))))))
nemesis of sky ~ 4 yıl önce
Simdi bana bir Kibrisli acentanin anlattigi bir olayi anlatayim, Sami Alan Anadolujet Baskani ve bu acentalar Sami Bey ile toplanti yapmak icin Turkiye deki bir tatil beldesindeki otele geliyorlar hepsi Ingiltereden kalkip. Adamlarin hepsi geliyor tabi bekliyorlar Sami beyimizi, Kibris Havayollari batmis tabi bir tasiyiciya ihtiyaclari var, Sami Bey imiz yerine yardimcisi Ibrahim Dogan i gonderiyor ve kendisi havuz basinda ailesi ile beraber sefa yapiyor (hic utanmadan hem de) neyse adami soruyor acentalar, zorla getiriyorlar havuz basindan sonra Sami ne derse begenirsiniz? Sami diyor ki: Arkadaslar sizin is yapabileceginiz havayolu biz degiliz gidin Pegasus ile gorusun diger low cost carrier lerle gorusun biz size yardimci olamayiz, herkes birbirine bakiyor ve Sami havuz basina geri donuyor. Nasil hikaye?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zeynep ~ 4 yıl önce
aman ne kadar komik :) kesin erkeksin :) valla kadınlardan betersiniz dedikoduda :) size kısaca cevap..... it ürür kervan yürür kardeşim hayde haydeeeee:)
nutfe ~ 4 yıl önce
Bence Havacılık sektörü Sami Bey'in Alanı değil.. THY, ATLAS son olarak ONUR.. 1 değil 2 değil 3 oldu. Sami Bey artık Havacılıktan ziyade başka Alanlara yönelmeli.. Zira Sami Bey'i işe Alan dördüncü bir Havacılık sektörü olmayacaktır... :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000