18 Mayıs 2014, Pazar 17:45:37

VE TATCA'NIN YENİ BAŞKANI BELLİ OLDU

Türkiye Hava Trafik Kontrolörleri Derneği’nin (TATCA) yeni başkanı belli oldu...
  • Başta kurumumuza ve havacılık camiasına hayırlı olmasını temenni eder, başarılar dilerim.Mustafa Kırmızı
  • tamam yeni yönetime başarılar, yolları açık olsun ancak şu anki tecrübesi ile Birol beye bir dönem daha çok yakışır, Tatca için hayırlı olurdu kanaatindeyim. Sanırım çok yoruldu ve böyle bir karar alındı.
  • Uzun soluklu bir yol, bu süreçte illaki inişler çıkışlar olacak, mevzu Tatca nin seviye kaybetmeden yolunda devam edebilmesi, mümkün olduğunda seviye yukseltebilmesidir , bu yolda yönetime başarılar, Birol bey ve ekibine sonsuz teşekkürler, hakkınızı helal edin.
  • Hayırlı ,uğurlu Olsun

TATCA'nın bugün 11'incisi düzenlenen olağan genel kurulunda yeni başkan belli oldu.

Kurulda toplam 307 oy kullanılırken, 7 oy geçersiz sayıldı. Geçersiz oylardan 5'i iptal, 2 oyun ise boş kullanıldığı belirtildi. 

TATCA Ankara Şube Başkanı Sinan Yıldız kalan 300 oyun 119'unu alırken, 181 oyu alan Selim Ergun Lak ise Türkiye Hava Trafik Kontrolörleri Derneği'nin yeni başkanı oldu.

11. Olağan Genel Kurul’da seçim sonuçların açıklanmasından sonra TATCA eski Başkanı Birol Bilgin, bugüne kadar kendilerine destek veren tüm üyelere teşekkür ederken, “11. Olağan Genel Kurul’umuzun bize yakışır bir şekilde gerçekleştiğini düşünüyorum. Görevde olduğumuz sürece bizden desteğini esirgemeyen üyelerimize teşekkürü bir borç biliyoruz. Görevi devralan yeni yönetime de sonsuz başarılar diliyoruz” dedi.

Öte yandan TATCA üyelerinin geçmiş dönemdeki faaliyetlerden dolayı Birol Bilgin önderliğindeki dernek yöneticilerini teşekkür ettikleri gözlendi.

TATCA 11. Olağan Genel Kurulu’nu kaybeden TATCA Ankara Şube Başkanı Sinan Yıldız da genel kurul sonrası, seçimin galibi Selim Ergun Lak’ı tebrik etti. Yıldız, “Camiamızda hizmet veren herkes eşittir. İstanbul’daki arkadaşımız işin yoğunluğundan dert yanarken, Erzurum’daki bir başka arkadaşımız teknik yetersizliklerden ya da başka şeylerden dert yanabiliyor. Hepimizin ayrı sıkıntıları olabiliyor. Ancak TATCA olarak herkese eşit mesafede yaklaşılırsa bu sorunları minimize edebiliriz. İyi yapılan her faaliyetin arkasında dururken, doğru olmadığına inandığımız şeylerinde daima karşısında durmaya devam edeceğiz. Tekrardan herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

TATCA’nın çiçeği burnunda Genel Başkanı Selim Ergun Lak da herkese katılımından dolayı teşekkür ederken, “Bana göre güzel bir genel kurul oldu. Burada dernek olmamızın, bir meslek grubunu temsil etmemizin amacı ortak menfaatlerimizdir. Dernek üyelerimizin hangi şehirde olduğunun önemi yoktur. Hangi ilden ya da hangi şubeden olursa olsun bütün üyelerimizin katkılarını bekliyoruz. Sizden gelecek talepler bizlere yön verecektir. Eğer bir şeyler elde etmek istiyorsak bu düşünce tarzını benimsemeliyiz. Hepinize tekrardan teşekkür ediyorum” dedi.

TATCA’NIN YENİ YÖNETİMİ ŞU ŞEKİLDE

Selim Ergun LAK
Hüseyin ŞAHAN
Atıl ER
Doğan YİĞİT
İhsan AKCA
Gonca GÜLER
Çağdaş BAHÇEKAPILI
 

VE TATCA'NIN YENİ BAŞKANI BELLİ OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Başta kurumumuza ve havacılık camiasına hayırlı olmasını temenni eder, başarılar dilerim.Mustafa Kırmızı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
atco ~ 4 yıl önce
tamam yeni yönetime başarılar, yolları açık olsun ancak şu anki tecrübesi ile Birol beye bir dönem daha çok yakışır, Tatca için hayırlı olurdu kanaatindeyim. Sanırım çok yoruldu ve böyle bir karar alındı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Uzun soluklu bir yol, bu süreçte illaki inişler çıkışlar olacak, mevzu Tatca nin seviye kaybetmeden yolunda devam edebilmesi, mümkün olduğunda seviye yukseltebilmesidir , bu yolda yönetime başarılar, Birol bey ve ekibine sonsuz teşekkürler, hakkınızı helal edin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haldun Tunçay ~ 4 yıl önce
Hayırlı ,uğurlu Olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000