15 Nisan 2010, Perşembe 18:37:43

VE İSTİFA ETTİ...

KTHY’de Genel Müdür Bilal Ekşi’den sonra ikinci bir isim daha istifa etti.
  • Nihayet ...zaten siyasi yönetimin adamıydı..çok geeç kaldı çookkk..
  • Bu sendika olduğu sürece KTHY kendine gelemeyecektir. Tek engel odur.
  • arpalığım benim yeee yeee vallahi bitmiyor...kimler yemediki şimdiye kadar...kime hesap sorulduki? bence kapatın gitsin denizden yüzerek gelsinler :))
  • Aslında gerek Türkiyeliler gerekse Kıbrıslılar olarak üzelmemek elde değil. Ama görünen köy kılavuz istemiyor. KTHY nin bugünlere gelmesindeki en büyük sebep olan sendika hep atlanıyor. Çalışma programına kadar sendikanın elinde olan bir işletme nasıl sağlıklı çalışabilir. Bugüne kadar ne istedilerse aldılar. Ve şirketi bu hale getirdiler. Kaldırın sendikayı bakalım kar edecek mi etmeyecek mi ? Sendika olduğu sürece KTHY bir adım ileri gidemeyecek ve daha kötüye doğru yol alacaktırr.
Ekşi’nin hem halefi hem selefi olan Ahmet Akpınar’ın vekaleten baktığı Genel Müdürlük görevinden ve Genel Müdür yardımcılığından istifa etti.

Kıbrıs Türk Hava Yolları, önemli bir isimle daha yollarını ayırdı. Ocak ayında Genel Müdürlük görevini Bilal Ekşi’ye devreden Ahmet Akpınar, Genel Müdür yardımcılığı görevini yürütüyordu. Bilal Ekşi’nin ani bir kararla istifa etmesinden sonra Ekşi’nin görevine vekalet eden Ahmet Akpınar, bugün itibariyle görevini bıraktı.

Yaşanan son gelişmelerden dolayı oldukça yıprandığı söylenen Ahmet Akpınar’ın Genel Müdürlüğü görevinden ayrılacağını az önce duyurmuştuk. O istifanın bugün gerçekleştiği bilgisi akşam saatlerinde Airporthaber'e ulaştı.

VE İSTİFA ETTİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 8 yıl önce
Nihayet ...zaten siyasi yönetimin adamıydı..çok geeç kaldı çookkk..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu sendika olduğu sürece KTHY kendine gelemeyecektir. Tek engel odur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
arpalığım benim yeee yeee vallahi bitmiyor...kimler yemediki şimdiye kadar...kime hesap sorulduki? bence kapatın gitsin denizden yüzerek gelsinler :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Aslında gerek Türkiyeliler gerekse Kıbrıslılar olarak üzelmemek elde değil. Ama görünen köy kılavuz istemiyor. KTHY nin bugünlere gelmesindeki en büyük sebep olan sendika hep atlanıyor. Çalışma programına kadar sendikanın elinde olan bir işletme nasıl sağlıklı çalışabilir. Bugüne kadar ne istedilerse aldılar. Ve şirketi bu hale getirdiler. Kaldırın sendikayı bakalım kar edecek mi etmeyecek mi ? Sendika olduğu sürece KTHY bir adım ileri gidemeyecek ve daha kötüye doğru yol alacaktırr.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000