01 Haziran 2017, Perşembe 10:06:54

Ve bugün resmen başladı

Ukrayna ile Türkiye arasında pasaportsuz seyahat uygulamasının bugün resmen başlayacağı açıklandı.
  • Bir dünya büyüğüne daha vizesiz pasaportsuz gidiyoruz.
  • Hayırlısı olur inşallah
  • Emegi gecen herkese tesekkurler avrupadaki turk nufusundaki artis.. bozkirlardan gelen biz guclu ve koklu bir kavim olarak avrupa topraklarinin dogusundan baslayarak butun avrupaya yaycagimiz turk nufusu artisiyla hristiyan avrupanin kabusu olacagiz insallah. zamani gelir imkanimiz olursa sunnet etmek suretiyle papayi seyhul islam yapacagiz. ruslarin sicak denizlere inme politikasi asla unutulmadiysa turklerinde avrupayi bir gun bile teslim alacagi gercegi asla hayal olarak kalmayacak. bismillah.
  • Davutoglunun laflari geldi aklima artik vize icin kapilarda eziyet cekmek yok. Anamizi dedemizi gidicez gorucez itibarli sekilde vizesiz:))) hey yavrum heyyy eyyyyyy turk milleti muhtac oldugun kudret damarlarinda akan asil kandadir.

Ukrayna ile Türkiye arasında pasaportsuz seyahat uygulamasının bugün resmen başlayacağı açıklandı.

Ukraynanın Ankara Büyükelçisi Andrey Sibiga, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Ukrayna ile Türkiye arasında çipli kimlik kartlarıyla karşılıklı pasaportsuz seyahat uygulamasının bugün resmen başlayacağını duyurdu.

Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Ukrayna Bakanlar Kurulu Arasında Vatandaşların Karşılıklı Seyahatlerine İlişkin Usullere Dair Anlaşma, 14 Mart 2017 tarihinde Ankarada Dışişleri Bakanlığı Konsolosluk İşleri Genel Müdürü Büyükelçi Mehmet Samsar ile Ukraynanın Ankara Büyükelçisi Andriy Sıbiga tarafından imzalanmıştı.

Ukrayna, uygulamayı 17 Mayıs, Türkiye 20 Mayıs tarihinde onaylamıştı.

Ve bugün resmen başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Sapiens ~ 1 yıl önce
Bir dünya büyüğüne daha vizesiz pasaportsuz gidiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EMEKLİ ~ 1 yıl önce
Hayırlısı olur inşallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ilac gibi ~ 1 yıl önce
Emegi gecen herkese tesekkurler avrupadaki turk nufusundaki artis.. bozkirlardan gelen biz guclu ve koklu bir kavim olarak avrupa topraklarinin dogusundan baslayarak butun avrupaya yaycagimiz turk nufusu artisiyla hristiyan avrupanin kabusu olacagiz insallah. zamani gelir imkanimiz olursa sunnet etmek suretiyle papayi seyhul islam yapacagiz. ruslarin sicak denizlere inme politikasi asla unutulmadiysa turklerinde avrupayi bir gun bile teslim alacagi gercegi asla hayal olarak kalmayacak. bismillah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
papapo ~ 1 yıl önce
dikkat et de papa sünnetlemesin seni. ne içtin sen yahu.
Boxaimi ~ 1 yıl önce
Ne ictin sen
cevap ~ 1 yıl önce
turk dusmani papayi degil tolladigi ordulari bir bucuk saate mohacta sunneeti degil komplesini kesmis bir ecdadin mirasinin uzerinde yasiyosun papacigina soyle biz sunnetimizi evvelden olduk senin korkun varsa kukla katolik homolardan o ayri ablacim
Cevaba cevap ~ 1 yıl önce
Ne diyon haci sen ya? Arizona kertenkelesi
Tc ~ 1 yıl önce
Davutoglunun laflari geldi aklima artik vize icin kapilarda eziyet cekmek yok. Anamizi dedemizi gidicez gorucez itibarli sekilde vizesiz:))) hey yavrum heyyy eyyyyyy turk milleti muhtac oldugun kudret damarlarinda akan asil kandadir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000