30 Aralık 2008, Salı 10:17:38

Van uçuşları iptal oldu!

Van'daki olumsuz hava şartları nedeniyle bazı uçak seferlerinin iptal edildiği bildirildi.
  • van diye yola başlayıp, sonra muşa inebilen anadolujet, vandan gelen yolcuları bekleyip yine havalanamadı. karışıklık karışıklık.. valla personele sabır dilemekten ve bu yeni yıl olayı yüzünden sinirli yolcuya da biraz hışgörü diliorummmmm!!
  • ben yıllarca uçuş yaptım 10 cm kar yağar havaalanı yada limanlara pist kapalı ya ekipmanları bu işi bilmiyor yada ciddi değiller türkiyede en çok kar yağışı erzurumda olur ben birkere erzurum pistinin kapalı olduğunu görmedim ve işitmedim ordaki personelleri tebrik ediyorum bayramın 3 günü erzuruma uçtum o kar yağışında fedakarca çalışan arkadaşlar sayesinde zamanında inidk zamanında kalktık sayın dudu ve sayın birdal erzurum havalimanında görevli karla mücadele arff ve sorumlu amir ve müdürlerini ödüllendirmesi lazım çok öz veriyle çalışıyorlar hepsini emektar bir plt olarak kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum yeni yıllarınıda kutluyorum artık erzuruma kayağa geliriz
  • anadolujet ağrı ve erzincan seferleri de karşılıklı olarak iptal edildi

Edinilen bilgiye göre, kentte dün akşamdan itibaren etkili olmaya başlayan kar yağışı ve yoğun sis nedeniyle, Anadolu Jet'in 08.15 Ankara-Van ve 10.25 Van-Ankara karşılıklı uçak seferleri iptal edildi.

Van uçuşları iptal oldu!

Facebook Yorum

Yorumlar

karakulak ~ 9 yıl önce
van diye yola başlayıp, sonra muşa inebilen anadolujet, vandan gelen yolcuları bekleyip yine havalanamadı. karışıklık karışıklık.. valla personele sabır dilemekten ve bu yeni yıl olayı yüzünden sinirli yolcuya da biraz hışgörü diliorummmmm!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pltank. ~ 9 yıl önce
ben yıllarca uçuş yaptım 10 cm kar yağar havaalanı yada limanlara pist kapalı ya ekipmanları bu işi bilmiyor yada ciddi değiller türkiyede en çok kar yağışı erzurumda olur ben birkere erzurum pistinin kapalı olduğunu görmedim ve işitmedim ordaki personelleri tebrik ediyorum bayramın 3 günü erzuruma uçtum o kar yağışında fedakarca çalışan arkadaşlar sayesinde zamanında inidk zamanında kalktık sayın dudu ve sayın birdal erzurum havalimanında görevli karla mücadele arff ve sorumlu amir ve müdürlerini ödüllendirmesi lazım çok öz veriyle çalışıyorlar hepsini emektar bir plt olarak kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum yeni yıllarınıda kutluyorum artık erzuruma kayağa geliriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
airbus319pilot ~ 9 yıl önce
anadolujet ağrı ve erzincan seferleri de karşılıklı olarak iptal edildi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000