07 Temmuz 2011, Perşembe 08:28:48

VALİDEN YENİŞEHİR İÇİN ÇAĞRI

Bursa Valisi Şahabettin Harput, Bursalılara çağrıda bulunarak, Yenişehir Havaalanı'nın canlanması için yurt dışı seyahatlerini buradan yapmalarını istedi.
  • O havaalanı metro olmadan çalışmaz. Ya yenişehire metro , yada Bursanın içine yeni bir havaalanı....
  • yıl 2011 fakat bursa gibi gelişmiş bir ilde hava limanı ulaşım sorunu çözülememiş olması sanırım bazı kişilerin ticari hizmet yada teknik bilgisizlik sorunları var bu tür konuları çözecek yetkili şahıslar ise uykuya dalmış uyanıp gerçekleri görmek işlerine gelmiyor. bir sefer thy gibi resmi bir kurum bursadan sefer yapmak değil kelime olarak aklına bile getirmiyor çünki amaç müşteriyi zor şartlar altında maliyet arttırak istanbuldaki hava limanlarını kullanmaya teşvik etmek oradaki ulaşımı dahada canlandırmak sermaye girdisini arttırmak bu böyle giderse sayın valimiz daha çok ricalarda bulunur fakat icraat olmaz böyle sürer gider bu konuda çözüm ise havalimanına özel havayollarının bursaya çalışmasını teşvik etmek gerekir.
  • çağrı güzel fakat yurtiçi seferlerinin artırılması şart yunuseli ihalesi yapıldı peki bi kazma vuruldu mu bi haber duyulmadı(duyan arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirim)anadolujet seferlerini artırmalı thy bikaç sefer koymalı ve en önemlisi büyükşehir belediyesi ve sayın vali ulaşımı kolaylaştırıcı alternatifler getirmeli ve yunuselini en kısa zzamanda açıp orayı faaliyete geçirmelidir.
  • eski havaalanının açılması için çalışmalar olduğunu duyuyoruz.etrafındaki manialardan dolayı 3-5 kişilik uçaklar inebilir deniliyor.yine de bursa için faydalı olur.özel jetin mi var arkadaş.300 kişilik uçakların indiği yenişehir havaalanını yıkmaktan bahsediyorsunuz.bir kere uçun da yorum yapın.
Bursa Valisi Şahabettin Harput, yaptığı açıklamada, kent için büyük öneme sahip Yenişehir Havaalanı'nın canlı tutulması için vatandaşlardan duyarlılık istedi.

Vali Şahabettin Harput, büyük bütçeler harcanarak yapılan ve Bursa’nın turizm, tarım, sanayi ve diğer alanlarda çok daha hızlı gelişmesine imkân verecek Yenişehir Havaalanı'nın iki yıldır dış seferlere açık olduğunu hatırlattı.

Havaalanından daha büyük kapasite ile sefer sayılarını artırıp dünyanın başka bölgelerine de uçulmasının Bursa’nın ortak hedefi olduğuna dikkat çeken Harput, “Bu anlamda Bursalı her seviyedeki insanımızın yurt dışı seferlerini mecbur kalmadıkça Yenişehir Havaalanı'ndan yapmaları Bursamızın gelecekteki yüksek çıkarları için son derece önemlidir. Konunun nezaketi bakımından tüm vatandaşlarımızın bu konuda gerekli duyarlılığı göstermelerini önemle rica ederim.” şeklinde konuştu.
VALİDEN YENİŞEHİR İÇİN ÇAĞRI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
O havaalanı metro olmadan çalışmaz. Ya yenişehire metro , yada Bursanın içine yeni bir havaalanı....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yıl 2011 fakat bursa gibi gelişmiş bir ilde hava limanı ulaşım sorunu çözülememiş olması sanırım bazı kişilerin ticari hizmet yada teknik bilgisizlik sorunları var bu tür konuları çözecek yetkili şahıslar ise uykuya dalmış uyanıp gerçekleri görmek işlerine gelmiyor. bir sefer thy gibi resmi bir kurum bursadan sefer yapmak değil kelime olarak aklına bile getirmiyor çünki amaç müşteriyi zor şartlar altında maliyet arttırak istanbuldaki hava limanlarını kullanmaya teşvik etmek oradaki ulaşımı dahada canlandırmak sermaye girdisini arttırmak bu böyle giderse sayın valimiz daha çok ricalarda bulunur fakat icraat olmaz böyle sürer gider bu konuda çözüm ise havalimanına özel havayollarının bursaya çalışmasını teşvik etmek gerekir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
çağrı güzel fakat yurtiçi seferlerinin artırılması şart yunuseli ihalesi yapıldı peki bi kazma vuruldu mu bi haber duyulmadı(duyan arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirim)anadolujet seferlerini artırmalı thy bikaç sefer koymalı ve en önemlisi büyükşehir belediyesi ve sayın vali ulaşımı kolaylaştırıcı alternatifler getirmeli ve yunuselini en kısa zzamanda açıp orayı faaliyete geçirmelidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
eski havaalanının açılması için çalışmalar olduğunu duyuyoruz.etrafındaki manialardan dolayı 3-5 kişilik uçaklar inebilir deniliyor.yine de bursa için faydalı olur.özel jetin mi var arkadaş.300 kişilik uçakların indiği yenişehir havaalanını yıkmaktan bahsediyorsunuz.bir kere uçun da yorum yapın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000