25 Mart 2017, Cumartesi 09:12:10

Vali Çakacak Çukurova Havalimanı inşaatını inceledi

Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Çukurova Bölgesel Havalimanı inşaat sahasında incelemelerde bulundu.
  • Boş tarlada inceleme :) marullarda epey büyümüş meaşallah!
  • O havalimanı bitmezz, devlet parayı verirse havalimanı biter aksi halde o kadar büyük havalimanı orada çürütülür.
  • iş guzarlar.. adanadan havalimanini alip da mersin iline goturulmesi kabul edilemezdir...hali hazirda adana havalimani çalişiyor alt yapisi hazir sadece çevre kamulaştirma yapilacakti ve duz ova dum duz..istediğim terminali binalari otoparki yapabilirdin..terminal binalari ama gittiniz adanadan 25 km uzakliğa mersinden 40 km uzakliğa tarim arazisi uzerine havalimani yapiyorsun kusura bakmayinda...bu nasil mantiktir...
  • 4 milyondan fazla nüfus ve bir türlü bitmeyen havalimanı??? Bırakın biran önce bitirmeyi, şu anda çalışıyor olmalıydı ve iki şehre raylı sistemle bağlanmış olmalıydı.

Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Çukurova Bölgesel Havalimanı inşaat sahasında incelemelerde bulundu.

Vali Çakacak’a incelemeleri esnasında Tarsus Kaymakamı Yüksel Ünal ve İl Jandarma Komutanı Albay Hüseyin Kanat da eşlik etti. Çukurova Bölgesel Havalimanının altyapı inşaatları ile ilgili olarak gerçekleştirdiği incelemede, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü yetkililerinden bilgi alan Çakacak, yaklaşık 30 milyon yolcu kapasiteli havalimanı tamamlandığında Mersin’e ve Çukurova Bölgesi’ne birçok açıdan değer katacağını belirtti.

Vali Çakacak Çukurova Havalimanı inşaatını inceledi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Ne güldük ama ~ 3 ay önce
Boş tarlada inceleme :) marullarda epey büyümüş meaşallah!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Olmayacak dua ~ 11 ay önce
O havalimanı bitmezz, devlet parayı verirse havalimanı biter aksi halde o kadar büyük havalimanı orada çürütülür.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Devlet yapıyor ~ 11 ay önce
Veriyor saten.
camarothy ~ 11 ay önce
iş guzarlar.. adanadan havalimanini alip da mersin iline goturulmesi kabul edilemezdir...hali hazirda adana havalimani çalişiyor alt yapisi hazir sadece çevre kamulaştirma yapilacakti ve duz ova dum duz..istediğim terminali binalari otoparki yapabilirdin..terminal binalari ama gittiniz adanadan 25 km uzakliğa mersinden 40 km uzakliğa tarim arazisi uzerine havalimani yapiyorsun kusura bakmayinda...bu nasil mantiktir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
3.500 x 60 m. ~ 11 ay önce
Çukurova ve Şakirpaşa havalimanları terminalleri arasındaki mesafe kuşuçuşu 22 km.....Yeni havalimanı Mersin-Adana il sınırına çok yakın...Yeni bir heyecan yeni bir başlangıç.
Bitmeyen senfoni ~ 11 ay önce
4 milyondan fazla nüfus ve bir türlü bitmeyen havalimanı??? Bırakın biran önce bitirmeyi, şu anda çalışıyor olmalıydı ve iki şehre raylı sistemle bağlanmış olmalıydı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000