12 Aralık 2008, Cuma 11:30:51

VALE KRİZİNE JET CEVAP

Sibel Can’ın “Atatürk Havalimanı valeleri tarafından 1,5 saat bekletildim ve tutanak tutturdum” açıklamasına valelerden cevap gecikmedi.
  • 1 sene oncesıne kadar kabul edıyorum.Vale de bazı arkadaslarımız ben de basta olmak uzere suratlı araba kullanıyorduk.hızlı araba kullanıp (sibel can )gibi sabırsız musterılerımızın memnunıyetı ıcın.kabın memurları ve pılotlar,v.b kısıler rahatsız oluyor..dıye yavas gıdıyoruz dıger musterılerımız beklemekten sıkılıdıklarını dıle getırıp hatta kufurler tehdıtler savurup.gorevlı arkadaslarımıza zor dakıkalar yasatanlar.:((insan oglunu mutlu etmek cok zor.Anlayışlı ve anlayışı kıt tum musterılerımızden ve amırlerızden Anlayıs tum vale calısanlarına sabırlar dılerım.
  • MUSTERILERIMIZDEN ILK ÖNCE VALE YI TERCIH EDIP BIZLERE IS VE KAZANC KAPISI ACTIKLARI ICIN TŞK LERI BIR BORC BILIRIZ.SAYGI DEGER MUSTERILERIMIZ UCAKTA YORGUN VE STRESLI CIKIP STRESLERINI VALEDEN CIKARMAYI COK IYI BASARANLAR VAR.BU KISILER AZINLIKTA COK ŞÜKÜR.BEN VE BUTUN VALE KARDESLERIM ÇİRKEF MUSTERILERIMIZIN KUFUR VE TEHDIT LERINE MAĞRUZ KALABILIYORUZ.BIZIM DE NAMUS GURUR KAVRAM VE PRENSIPLERIMIZ VAR.BIZIM'de ISIMIZ OLMADIGI HALDE VALIZLERINI YERLESTIYOR VE HATTA KAPILARINI ACIP KAPATIYORUZ.(LATIFE OLSUN DIYE SOYLEMIYORUM)SADECE BUTUN VALE LERIN RENCIDE EDILMEDEN GOREVLERININ ICRA EDILMESINE IZIN VERILMESINI SAYGILARIMLA ARZ EDIYORUM.TÜM MUSTERILERIMIZI&TAV&VALE CALISANLARINA SAYGILARIMI ARZ EDERIM.
  • Bu hizmeti havalimanında başlatan yöneticiler olarak,sektörün kimlerin eline geçtiğini izledikçe üzülüyorum. İnterneti araştırsınlarda profesyoel vale hizmeti nasıl sunuluyor görsünler.!!
  • saygılarımı sunarak sibel canın gasteye vermiş olduğu yorumu ve de ortaya attıgı olaya gercekten uzuldum ben de sureklı valeye bırakan bır kışı olarak gezme konusu olsun bır bucuk saat bekletme konusu olsun sıbel cana yakışan sozler değildı evet bız lerde bazen yogunluklarda baklıyoruz ama 1,5 saat degıl en fazla on 15 dakıkayı gecmıyor allahı var calışanlar mukemmel hemde saygılı ısının hakkını veren arkadaşlar ben de bır musterı olarak kendılerıne başarılarının devamını dıler bır de rıca olarak ticarı taksılerı ve de yolcu alıp bırakan özel araçlarda goze alınarak arkadaşlara gecıkme konusunda yorum yapılsın ben memnunum tum vale calışanlarına mudurlerıne ve ekıp seflerıne başarılar TAV kurumunada bu ımkanı sağladığı ıcın ayrıca teşekkur ederım

Olayı bu sabah gazetede gördüklerinde şaşkınlıklarını gizleyemediklerini dile getiren TAV’a bağlı Garanti Port Vale çalışanları, AirportHaber'e yaptıkları açıklamada Sibel Can’a kırgın olduklarını ifade ettiler. İşletmeciliğe başladıkları günden beri Sibel Can’a hizmet verdiklerini belirten Port Vale çalışanları, Sibel Can’ın 1,5 saat beklemesinin imkânsız olduğunu söylüyorlar.

Müşterilerle sözleşme yaptıklarını, sözleşmede araç sahibi ve aracın teslim alındığı andaki kilometresinin sözleşmeyle kaydının tutulduğu söylediler. Kayıtların otomasyon sistemiyle bilgisayarlarında dosyalandığını belirten çalışanlar, "Vale arkadaşlarımız kesinlikle arabayla dolaşamaz. Çünkü kilometre kayıtları tutulmaktadır" şeklinde konuştular.

Sibel Can’ın havalimanı çıkışında sadece 20 dakika beklediğini ve kendisinden özür dilendiğini dile getiren görevliler, bunun nedeninin kurban bayramı tatilinin sona yaklaşmasıyla İstanbul’a dönüşlerin artmasına bağlı olarak havalimanında yaşanan yoğunluk olduğunu belirttiler.

©AirportHaber.com

VALE KRİZİNE JET CEVAP

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

prımvaleozgur ~ 9 yıl önce
1 sene oncesıne kadar kabul edıyorum.Vale de bazı arkadaslarımız ben de basta olmak uzere suratlı araba kullanıyorduk.hızlı araba kullanıp (sibel can )gibi sabırsız musterılerımızın memnunıyetı ıcın.kabın memurları ve pılotlar,v.b kısıler rahatsız oluyor..dıye yavas gıdıyoruz dıger musterılerımız beklemekten sıkılıdıklarını dıle getırıp hatta kufurler tehdıtler savurup.gorevlı arkadaslarımıza zor dakıkalar yasatanlar.:((insan oglunu mutlu etmek cok zor.Anlayışlı ve anlayışı kıt tum musterılerımızden ve amırlerızden Anlayıs tum vale calısanlarına sabırlar dılerım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PRIMVALEOZGUR ~ 9 yıl önce
MUSTERILERIMIZDEN ILK ÖNCE VALE YI TERCIH EDIP BIZLERE IS VE KAZANC KAPISI ACTIKLARI ICIN TŞK LERI BIR BORC BILIRIZ.SAYGI DEGER MUSTERILERIMIZ UCAKTA YORGUN VE STRESLI CIKIP STRESLERINI VALEDEN CIKARMAYI COK IYI BASARANLAR VAR.BU KISILER AZINLIKTA COK ŞÜKÜR.BEN VE BUTUN VALE KARDESLERIM ÇİRKEF MUSTERILERIMIZIN KUFUR VE TEHDIT LERINE MAĞRUZ KALABILIYORUZ.BIZIM DE NAMUS GURUR KAVRAM VE PRENSIPLERIMIZ VAR.BIZIM'de ISIMIZ OLMADIGI HALDE VALIZLERINI YERLESTIYOR VE HATTA KAPILARINI ACIP KAPATIYORUZ.(LATIFE OLSUN DIYE SOYLEMIYORUM)SADECE BUTUN VALE LERIN RENCIDE EDILMEDEN GOREVLERININ ICRA EDILMESINE IZIN VERILMESINI SAYGILARIMLA ARZ EDIYORUM.TÜM MUSTERILERIMIZI&TAV&VALE CALISANLARINA SAYGILARIMI ARZ EDERIM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
serdar1972ist ~ 9 yıl önce
Bu hizmeti havalimanında başlatan yöneticiler olarak,sektörün kimlerin eline geçtiğini izledikçe üzülüyorum. İnterneti araştırsınlarda profesyoel vale hizmeti nasıl sunuluyor görsünler.!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
slm ~ 9 yıl önce
saygılarımı sunarak sibel canın gasteye vermiş olduğu yorumu ve de ortaya attıgı olaya gercekten uzuldum ben de sureklı valeye bırakan bır kışı olarak gezme konusu olsun bır bucuk saat bekletme konusu olsun sıbel cana yakışan sozler değildı evet bız lerde bazen yogunluklarda baklıyoruz ama 1,5 saat degıl en fazla on 15 dakıkayı gecmıyor allahı var calışanlar mukemmel hemde saygılı ısının hakkını veren arkadaşlar ben de bır musterı olarak kendılerıne başarılarının devamını dıler bır de rıca olarak ticarı taksılerı ve de yolcu alıp bırakan özel araçlarda goze alınarak arkadaşlara gecıkme konusunda yorum yapılsın ben memnunum tum vale calışanlarına mudurlerıne ve ekıp seflerıne başarılar TAV kurumunada bu ımkanı sağladığı ıcın ayrıca teşekkur ederım

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000