02 Mayıs 2013, Perşembe 13:30:10

UYGUR ACUNER YİNE SAHNEDE!

Başarısız havayolu kurma girişimleriyle sık sık gündeme gelen İşadamı Uygur Acuner, bu kez Ankara merkezli bir başka şirketle yeni havayolu şirketi kurmak için kolları sıvadı.
  • Sermaye sahibi Yucel Kocak
  • Bu avrupa asya diye anılan şirketin sermayesi nereden geliyor???
  • Sermaye sahibini bilen var mı acaba?
  • Sözümona " yorum" yapmış ve adamakıllı saçmalamışsın. Hayal aleminde yaşadığın berbat Türkçen den belli. Kimse şirketlerin kötülük istemez, ama herkes şirket kuramaz. Kurarsa işte böyle hayal aleminde yaşayan Türkçesi berbat insanlar ortaya çıkar. Etrafına bir bak istersen. World Focus rezaletinden önce neler yaşandı bir gör.

CEVAP YAZISI 

Uygur Acuner ve    , AVRUPAASYA PETROL GAZ MADENCILIK INSAAT HARITA MÜHENDISLIK TASIMACILIK TICARET SANAYI LIMITED SIRKETI  ile ilgili olarak yapilan bu haber gerçek olmayip, sirketin ve Uygur Acuner 'in Iranli ortagi yoktur.Ticaret Sicil gazetesinde yapilacak sorgulamada ortaklarina rahatlikla ulasilabilecek  AVRUPAASYA PETROL GAZ MADENCILIK INSAAT HARITA MÜHENDISLIK TASIMACILIK TICARET SANAYI LIMITED SIRKETI nin havayolu isiyle ilgisi bulunmayip, "europenasia" adiyla yukarida logo tasarimi yer alan havayolu sirketinin ortaklarinin ve sermayesinin tamaminin da Türk Vatandaslarina ait oldugunu belirtiriz.

AV. BEGÜM MERMEROGLU 


©AirportHaber*Mahkemeden 03.07.2013 tarihinde tekzip kararı elimize ulaşmış ve aynı gün karar yayınlanmıştır.

UYGUR ACUNER YİNE SAHNEDE!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Ayrt ~ 5 yıl önce
Sermaye sahibi Yucel Kocak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bilen ~ 5 yıl önce
Bu avrupa asya diye anılan şirketin sermayesi nereden geliyor???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bilen var mı ? ~ 5 yıl önce
Sermaye sahibini bilen var mı acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Flyfox ~ 5 yıl önce
Sözümona " yorum" yapmış ve adamakıllı saçmalamışsın. Hayal aleminde yaşadığın berbat Türkçen den belli. Kimse şirketlerin kötülük istemez, ama herkes şirket kuramaz. Kurarsa işte böyle hayal aleminde yaşayan Türkçesi berbat insanlar ortaya çıkar. Etrafına bir bak istersen. World Focus rezaletinden önce neler yaşandı bir gör.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000