22 Ağustos 2011, Pazartesi 12:16:02

UYGUR ACUNER TRANSFER YAPIYOR...

Türkiye’nin en yeni havayolu şirketi olma yolunda adımlar atan Uygur Acuner, havacılık sektöründen eski yöneticilerden ve havayolu şirketlerinden transferler yapmaya devam ediyor. İşte Acuner'in son transferi...
  • saf işadamını nasıl bulmuş,bravo.işi kurmak,çarpmak,batırmak.adam ünlü.ama sivil hava cılık böyle tipleri sever,adam gibi insan gibi çalışanlara izin vermez,kapatır.bu tiplerle elele verir.yazıklar olsun onlara.bunlar hep haktır.öbür tarafta bu hakları nasıl ödeyecekler,bunları düşünsünler.hayat çok kısa.
  • Biz bu filmi daha once defalarca seyrettik. Olmayacak duaya amin demeyelim arkadaslar.
  • Yurtdışı? Bu adamın bir ismi var mı? Türkiye'yi çok iyi incelemiş ki, parasını Uygur'a emanet etmiş. Ne güzel bunlar birbirine "hırs.." derlerdi. Demek ki çok iyi anlaşacaklar. Şirket toplantılarını Rocks'da yaparlar artık. Fatih ne oldu? Devre dışı mı?
  • Arkadasim bu sirket Kargo Tasimaciligi yapacak dolayisiyla kabin memuru olmaz
Havayolu şirketi kurmak üzere çalışmalarını hızlandıran Uygur Acuner, bir yandan alt yapı çalışmalarını sürdürürken diğer yandan da deneyimli havacıları kadrosuna katmaya çalışıyor.

Havayolu şirketlerinde başarılı görünen birçok yöneticiyle dirsek temasları sürdürülürken, diğer yandan da deneyimli havacılar kadroya katılmaya başlandı.

Son olarak Best Havayolları’nda genel müdürlük yapan Teoman Tosun’da Uygur Acuner ile anlaştı. Teoman Tosun, Uygur Acuner’in kuracağı şirkette Genel Koordinatör olarak göreve yapacak.

Finansörlüğünü yurtdışındaki bir işadamının yaptığı şirketin, 5 uçaklık bir filo ile pazara gireceğini daha önce AirportHaber olarak duyurmuştuk. Uçak alım çalışmaları devam ederken, uçuş serüvenine son veren Turkuaz Havayolları’nın bir çok personeli Uygur Acuner’in şirketinde çalışmaya başladı.
 
Özel havayolu şirketlerinden bazı yönetici pozisyonunda personellerle de görüşmelerin sürdüğü belirtildi.©AirportHaber.com ÖZEL
UYGUR ACUNER TRANSFER YAPIYOR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Misafir ~ 7 yıl önce
saf işadamını nasıl bulmuş,bravo.işi kurmak,çarpmak,batırmak.adam ünlü.ama sivil hava cılık böyle tipleri sever,adam gibi insan gibi çalışanlara izin vermez,kapatır.bu tiplerle elele verir.yazıklar olsun onlara.bunlar hep haktır.öbür tarafta bu hakları nasıl ödeyecekler,bunları düşünsünler.hayat çok kısa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Biz bu filmi daha once defalarca seyrettik. Olmayacak duaya amin demeyelim arkadaslar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yurtdışı? Bu adamın bir ismi var mı? Türkiye'yi çok iyi incelemiş ki, parasını Uygur'a emanet etmiş. Ne güzel bunlar birbirine "hırs.." derlerdi. Demek ki çok iyi anlaşacaklar. Şirket toplantılarını Rocks'da yaparlar artık. Fatih ne oldu? Devre dışı mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Arkadasim bu sirket Kargo Tasimaciligi yapacak dolayisiyla kabin memuru olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uzman ~ 4 yıl önce
UYGUR ACUNER HAVAYOLUNU KURAMADI. şirket kurmanın yanında pazarlama da çok önem taşır. Gerçi eski bir Haber ama UYGUR ACUNER hiç eskimiyor Raytingi yüksek bir Havayolcu. Kargo için sözüm yokda Turistik için uçağı 12 ay koşturacak profesyonel marketing yapacak uluslar arası pazarda operatörlere hakim bir Ticaret Başkanına gerek var. UYGUR HAVAYOLUNU Kursun pazarlaması bizden.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000