11 Nisan 2011, Pazartesi 12:37:32

UYANIKLAR KKHY'NİN SİTESİNİ KAPTI

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin yeni kurulan havayolu şirketi, Kuzey Kıbrıs Hava Yolları’nın adını kullanılarak www.kkhy.com sitesi açıldı.
  • HICBIR KTHY ESKI CALISANLARI ILE ISE BASLAMAYIN YEPYENI BIR KADRO OLUSTURUN GENC VE DINAMIK BIR KADRO OLSUN GENEL MD KESINLIKLE ESKILERDEN OLMASIN ..... KURULACAKSA ADAM GIBI OLSUN. KESINLILE SAGLAM TEMELLER ATILSIN TACIZCILERE YER VERMEYIN....
  • masgaralığa döndü işimiz
  • Genel Müdür kim olacak?Henüz isim belli değilmi?Allah yardımcısı olsun....
  • kkhy olmaz da flykkhy.com olur ne biliym alakalı bişiler bulurlar...
KKTC’nin yeni kurulacak havayolu şirketi KKHY henüz faaliyete geçmeden adına açılan site sayısı 2’yi buldu. Fakat ne gariptir ki hiç birisi yeni kurulacak havayolu şirketine ait değil...

Geçtiğimiz günlerde www.kkhy.org adlı sitenin, henüz hizmet veren hale girmese de daha çok kar gütmeyen, ticari amaçlı olmayan, vakıf, yardım dernekleri, sivil toplum örgütleri tarafından kullanılan “org”lu adresin bir bakan tarafından alınması büyük krize yol açmıştı.

KKHY için kullanılması muhtemel bir site ismi de www.kkhy.com... Bu adresinde bir tur şirketi tarafından satın alınması ile kurulacak havayolu şirketine, .biz, .net, .com.tr gibi uzantılar kalmış oldu.

PLAZA TUR SATIN ALDI
KKHY’nin sitesini satın alan Plaza Tur’un, Türkiye, Fransa, Kanada ve Dubai’de acentaları ve Turizm Bakanlığı’nın A grubu seyahat acentası belgesi bulunuyor. Şirket, 2002 yılından bu yana Türk Milli Takımı ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun Resmi Seyahat Acentası olarak faaliyet gösteriyor.

KITSAB BAŞKANI “KKHY, EYLÜL’DEN ÖNCE UÇAMAZ”
Daha önce KIT-SAB Başkanı Ersan Keleşoğlu, personel seçim ve eğitimleri, uçakların kiralanması ve şirket izinlerinin çıkmasıyla Eylül ayından önce uçmasının imkansız olduğu ifade etmişti.

ŞİRKET YAZIŞMALARINDA TEHLİKE YARATABİLİR
Yeni kurulacak havayolu şirketinin adresini alan tur şirketinin kkhy.com uzantılı mailler ile resmi yazışmalar dahi yapabilecek olması da bir başka sorunu beraberinde getiriyor.

©AirportHaber.com
UYANIKLAR KKHY'NİN SİTESİNİ KAPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 7 yıl önce
HICBIR KTHY ESKI CALISANLARI ILE ISE BASLAMAYIN YEPYENI BIR KADRO OLUSTURUN GENC VE DINAMIK BIR KADRO OLSUN GENEL MD KESINLIKLE ESKILERDEN OLMASIN ..... KURULACAKSA ADAM GIBI OLSUN. KESINLILE SAGLAM TEMELLER ATILSIN TACIZCILERE YER VERMEYIN....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
masgaralığa döndü işimiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Genel Müdür kim olacak?Henüz isim belli değilmi?Allah yardımcısı olsun....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
kkhy olmaz da flykkhy.com olur ne biliym alakalı bişiler bulurlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000