11 Nisan 2016, Pazartesi 18:05:46

UTED teknisyenleri SHGM ile buluşturdu

Uçak Teknisyenleri Derneği (UTED) bugün THY Akademi'nin konferans salonunda bir seminer düzenledi.
  • Esat demirci hakkinda herkes bukadar sikayetci iken bilal eksi hala o adami nasil gorevde tutuyor hayret.adam senelerdir isleri karistirmaktan baska birsey yapmadi.yanina gittiginiz zaman yuzunuze bakmaz resmen odasinda kovar.telefonlara cevap vermez sonra seminere geldim hadi cozelim der.yeter artik
  • demek ki paralel yapının tamamı shgm den temizlenmemiş birde sunum yapıyorlar çok komik:) elektrik kablosu yapanlar şimdi havacı olmuş:))
  • Boş işler bunlar. O arkadastan vaz geçmiş herkes bir sorun çözeceğine inanmıyor kimse. Neden vaktini harcayıp seminere gitsinler ki
  • Körler sağırlar birbirini ağırlar. Herşeyi THY biliyor, onlara göre ayarlanacak. 3 günde değişen kuralları kim tartışabilecek? Konulan kurallar gerçekle uyuşuyor mu? Soru bankasını gerçekten bilgiye yönelik mi hazırlayabileceksiniz, kim kontrol edecek? Yine jet motorlu uçakta pervane, pervaneli uçakta aircondition türbini mi olacak, pervaneli uçakta merkezi bilgisayar sistemini ayarlayacak mısınız? 4 kişilik uçakta çıkış ışıkları nı arayacak mıyız???Yaklaşık 5000 teknisyenin lisans işlemlerini yönetecek kapasite var mı?

Uçak Teknisyenleri Derneği'nin (UTED) geçtiğimiz hafta duyurduğu seminer, bugün Türk Hava Yolları Akademi binasındaki konferans salonunda gerçekleştirildi.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü yetkililerinin de olduğu seminer saat 10.30'da başladı. SHGM'den Esat Demirci, Deniz Hepkul, Ahmet İhsan Hepkul ve Tuğba Şen'in katıldığı konferansta UTED Başkanı Necdet Aksaç da hazır bulundu. 

Kredilendirme, kalifiye personel, tecrübe defteri doldurma usul ve esasları konuları ile başlayan seminer, daha sonra açık oturum şeklinde soru-cevap şeklinde devam etti. Teknisyenlerin sorunlarına ilişkin çözüm önerilerinin sunulduğu seminere genç teknisyen adayların rağbet göstermemesi ise katılımcılar tarafından eleştiri aldı.

UTED teknisyenleri SHGM ile buluşturdu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (45)

!!!! ~ 2 yıl önce
Esat demirci hakkinda herkes bukadar sikayetci iken bilal eksi hala o adami nasil gorevde tutuyor hayret.adam senelerdir isleri karistirmaktan baska birsey yapmadi.yanina gittiginiz zaman yuzunuze bakmaz resmen odasinda kovar.telefonlara cevap vermez sonra seminere geldim hadi cozelim der.yeter artik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:))) ~ 2 yıl önce
demek ki paralel yapının tamamı shgm den temizlenmemiş birde sunum yapıyorlar çok komik:) elektrik kablosu yapanlar şimdi havacı olmuş:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Wolverine ~ 2 yıl önce
Boş işler bunlar. O arkadastan vaz geçmiş herkes bir sorun çözeceğine inanmıyor kimse. Neden vaktini harcayıp seminere gitsinler ki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknisyen ~ 2 yıl önce
Körler sağırlar birbirini ağırlar. Herşeyi THY biliyor, onlara göre ayarlanacak. 3 günde değişen kuralları kim tartışabilecek? Konulan kurallar gerçekle uyuşuyor mu? Soru bankasını gerçekten bilgiye yönelik mi hazırlayabileceksiniz, kim kontrol edecek? Yine jet motorlu uçakta pervane, pervaneli uçakta aircondition türbini mi olacak, pervaneli uçakta merkezi bilgisayar sistemini ayarlayacak mısınız? 4 kişilik uçakta çıkış ışıkları nı arayacak mıyız???Yaklaşık 5000 teknisyenin lisans işlemlerini yönetecek kapasite var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000