06 Mart 2016, Pazar 08:48:11

Uslu'dan Havaalanı göndermesi

Çorum’da dün gerçekleştirilen toplu açılış töreninde bir vatandaşın “havaalanı istiyoruz” diye bağırması üzerine kürsüde bulunan milletvekili Salim Uslu, “Havaalanını Vali Bey’e sorun. O yaptıracakmış” dedi.
  • Sizin yaptığınızı Çoromlular yapmaz.:-)))
  • Yakışır Çorumlu hemşerilerimize, uçmaya devam...
  • Her yeni havalimanı haberinde vay Zafer niye yapılmış.Evet bence de Zafer Bölgesel Havalimanı yerine ortalama birbirlerine uzaklıkları 100 km. olan ve zaten Eskişehir de sivil havacılık okulunun pisti var,Afyon ve Kütahya da askeri meydan var,Uşak ta zaten havalimanı var yapılırdı 4 ile ortalama 50.000.000,00-tl den 4 terminal daha güzel olurdu niye bölgesel havalimanı yapıldı arkadaş. ya. Biz bölge insanı olarak neyimiz eksik arkadaş.
  • Havalimanina gerek yom, belediye otobus koyarsa ucus saatlerien Merzifon a gidis gelis Havas gibi bu problem duzelir, ayni durum Amasya icinde grcerlidir

Çorum’da dün gerçekleştirilen toplu açılış töreninde bir vatandaşın “havaalanı istiyoruz” diye bağırması üzerine kürsüde bulunan milletvekili Salim Uslu, “Havaalanını Vali Bey’e sorun. O yaptıracakmış” dedi.

Çorum Valisi Ahmet Kara, geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada, 20 yıl önce yapımına başlanan ancak yarım kalan havaalanı projesini tekrar gündeme taşımıştı. Kara, devletin ve hayırsever işadamlarının desteğiyle havaalanı inşaatının tamamlanabileceğini söylemişti.

ÇORUM KAMUOYU VALİ’YE DESTEK VERDİ

Bu açıklama Çorum kamuoyundan olumlu tepkiler aldı. Vatandaşlar sosyal medya üzerinden Vali’nin açıklamalarına destek verdi.

CEYLAN, MERZİFON HAVAALANINDAN YANA

Çorumvizyon'da yer alan habere göre; Vali Ahmet Kara’nın havaalanı çıkışı ve oluşan tablo AK Parti Çorum milletvekillerini memnun etmedi. Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, katıldığı bir toplantıda kendi önceliğinin Merzifon Havaalanı yolu olduğunu belirterek, “Yol yapılınca havaalanının uzaklığı Çorum’a 43 kilometre olacak. Özel İdare bütçesiyle Çorum’a havaalanı yapabiliyorlarsa buyursun yapsınlar, biz de isteriz ama ortada bir de realite var” diye görüşlerini ifade etmişti.

USLU’DAN HAVAALANI GÖNDERMESİ

Çorum’a havaalanı yapılmasıyla ilgili bu kez Salim Uslu ilginç bir açıklamada bulundu. Uslu, dün Saat Kulesi meydanında gerçekleştirilen Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın toplu açılış töreninde kürsüye çıkarak konuşma yaptı. Bu esnada bir vatandaş, “havaalanı istiyoruz” diye bağırdı.

Vatandaşın sözü üzerine milletvekili Uslu, gülümseyerek, “Havaalanını Vali Bey’e sorun. O yaptıracakmış” diye cevap verdi.

Uslu'dan Havaalanı göndermesi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

VATNDŞ ~ 2 yıl önce
Sizin yaptığınızı Çoromlular yapmaz.:-)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Corum Airport ~ 2 yıl önce
Yakışır Çorumlu hemşerilerimize, uçmaya devam...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adımopter ~ 2 yıl önce
Her yeni havalimanı haberinde vay Zafer niye yapılmış.Evet bence de Zafer Bölgesel Havalimanı yerine ortalama birbirlerine uzaklıkları 100 km. olan ve zaten Eskişehir de sivil havacılık okulunun pisti var,Afyon ve Kütahya da askeri meydan var,Uşak ta zaten havalimanı var yapılırdı 4 ile ortalama 50.000.000,00-tl den 4 terminal daha güzel olurdu niye bölgesel havalimanı yapıldı arkadaş. ya. Biz bölge insanı olarak neyimiz eksik arkadaş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Corumluyum ~ 2 yıl önce
Havalimanina gerek yom, belediye otobus koyarsa ucus saatlerien Merzifon a gidis gelis Havas gibi bu problem duzelir, ayni durum Amasya icinde grcerlidir

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000