22 Temmuz 2016, Cuma 09:10:36

Uşak Havalimanı'nda haretlilik

Uşak Havalimanı üzerinden aralıklarla alçak uçuş yaptığı iddia edilen uçaklar nedeniyle limanda bulunan pist iş makineleriyle kapatıldı.
  • Yıllarca beraber yürüdük biz bu yollarda şarkısını söylediler. Onu başbakan yaptırdılar. Her ne olduysa çıkar ilişkileri bitti. Karşılıklı güç gösterisi başladı. Şuan Türkiye'de ne oluyorsa ikisinin yüzünden oluyor. Ayrıca sadece fetonun değil diğer cemaatleri de kapatsınlar ismailaga, cübbeli, adnan Oktar... Ve ismini bilmediğim diğerleri. Müslümanım diyen her bir kişiye Kur'anı Kerim ve Türkçe meali ücretsiz (herkese anladığı dilden) dağıtılsın. Bu size yeter ve doğru yolu gösterir denilsin.
  • Ne istedilerde vermedik :)
  • Allah bu millete akıl fikir versin . Kendi ordusundan korkar bir millet çıktı ortaya ...
  • İyice saçmalamaya başladı millet..

Uşak Havalimanı'nın üzerinde alçak uçuş yaptığı öne sürülen uçaklar nedeniyle Uşak Valiliği, Belediye ve Emniyet Müdürlüğü teyakkuza geçti.

Olası bir darbe girişimi ihtimaline karşılık pist, Uşak Belediyesi ve Uşak Belediyesi bünyesinde hizmet veren UTAŞ firmasına ait iş makineleri, otobüs ve çöp kamyonlarıyla inişe kapatıldı.

Durumu yerinde incelemek ve bilgi almak amacıyla Uşak Valisi Ahmet Okur, J. Kd. Albay İl Jan. ve Gar. Komutanı Yusuf Yalçın, Belediye Başkanı Nurullah Cahan, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder havalimanına geldi. Havalimanı'nın tamamı aralıklarla yerleştirilen iş makineleri, çöp kamyonları ve otobüslerle kapatıldı. Ayrıca havalimanına her türlü ihtimale karşı çevik kuvvet ekipleri sevk edildi.

Uçakları gördüğünü belirten görgü tanıklarından Erdal Duymaz, toplamda 4 tane uçak gördüğünü, ilk etapta iki tanesinin yüksek irtifada uçuş yaptığını, sonraki ikisininse alçak uçuş yaptığını iddia etti. Duymaz, "İlk gördüklerim yüksek uçuş yapıyordu. Ama ikinci gördüklerim Doğu ve Batı yönünde, Güneydoğu ve Kuzeydoğu arası alçak uçuşta seyrediyordu. Ama bunlar aralıklarla üzerimizden döndüler. Şimdi izlemedeyiz" dedi.

Duymaz, olası bir müdahale ihtimaline karşılık Belediye Başkanlığının bilgisi dahilinde geldiklerini, havalimanına yakın bir noktada beklemeye başladıklarını, olay sonrası asfaltın ışıklarının 3 dakikaya yakın sönüp daha sonra yeniden yandığını aktardı. Duymaz, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Sayın valimizin talimatı ile Uşak Havalimanı'nın pistinin kapatılması için piste girdik. Şu an beklemediyiz. Uçakları 11.00 civarında gördük. Pistte sayısını tam bilmemekle beraber yaklaşık 50 araç bulunuyor."

Bu arada, uçakların yolcu uçağı olabileceği bilgisi paylaşılırken, Uşak Valisi Ahmet Okur, her ihtimale karşı tedbirli olunması talimatını verdi.

Uşak Havalimanı'nda haretlilik

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Sevgi ~ 2 yıl önce
Yıllarca beraber yürüdük biz bu yollarda şarkısını söylediler. Onu başbakan yaptırdılar. Her ne olduysa çıkar ilişkileri bitti. Karşılıklı güç gösterisi başladı. Şuan Türkiye'de ne oluyorsa ikisinin yüzünden oluyor. Ayrıca sadece fetonun değil diğer cemaatleri de kapatsınlar ismailaga, cübbeli, adnan Oktar... Ve ismini bilmediğim diğerleri. Müslümanım diyen her bir kişiye Kur'anı Kerim ve Türkçe meali ücretsiz (herkese anladığı dilden) dağıtılsın. Bu size yeter ve doğru yolu gösterir denilsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şakirt ~ 2 yıl önce
Ne istedilerde vermedik :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cc ~ 2 yıl önce
Canım kardeşim bir düşünürün bir sözünü paylaşmak isterim. Cemaat Hakkında; " biz bunları önceden dürüst müslüman sanıp inanıp güvendik, CHP ve diğerleride dine üzerinden bunlara düşman oldu. Şimdi ise biz bınların gerçek yüzlerini görüp düşman olduk, digerleri ise dost oldu." Ayrıca bunlarla son 40 yıldır çalışmayan siyasetçi yoktur. Demirel Ecevit Türkeş Özal . Siyaset bu.
TOKMAK ~ 2 yıl önce
Allah bu millete akıl fikir versin . Kendi ordusundan korkar bir millet çıktı ortaya ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 2 yıl önce
İyice saçmalamaya başladı millet..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sacma ~ 2 yıl önce
hemde nasil!
... ~ 2 yıl önce
kahraman olma hevesi tamamen...
miyop ~ 2 yıl önce
Bizim millet sever böyle şeyleri. Bırakın oyalansın garibanlar.
rahatsız mı oldun? ~ 2 yıl önce
FETÖ cü pislikler burada vatandaşın hassasiyetini sorgulamaya kalkmasın lütfen.....

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000