13 Temmuz 2016, Çarşamba 11:25:30

Ural Airlines Antalya'ya başlıyor

Rusya’nın "Ural Airlines" havayolu şirketi 7 Ağustos’tan itibaren Ekaterinburg’tan Antalya’ya tarifeli uçuşlara başlayacağını duyurdu.
  • 7 agustostan sonra Rus gelse ne gelmese ne zaten sezon ekim ortası bitiyor epi topu 3 aylık bir turizm sezounu onunda ne kadar verimli geçecği tartışılır. Yazıklar olsun ya özür dilemeyecksin yada baştan faka basmayacaksın. Büyüdükçe küçüldük işte bu memleketin 300 yıllık özeti...
  • mümkünse bizde talep ediyoruz fazla varsa.
  • Bira an önce charterlar başlasında Rossiya 747leri gelsin
  • Thy ile 30 kilo sınırsız ikramla 4.5 saatlik Lizbona 500 liraya giderken bu tip firmalara para yedirmek ahmakça

Rusya’nın "Ural Airlines" havayolu şirketi 7 Ağustos’tan itibaren Ekaterinburg’tan Antalya’ya tarifeli uçuşlara başlayacağını duyurdu.

Türkiye ile Rusya'nın arasının düzelmesi ve Türkiye turlarının satışına tekrar izin verilmesi ile Rusya'da artan Türkiye tatili ilgisi charter seferlerinin uzayan izinlerine takılınca ardı ardına uçak firmaları Antalya'ya tarifeli sefer koymaya başladı.

Charter seferleri için turizmciler gözlerini Rus Hükümeti'nin vereceği izin kararına çevirirken iyi haberler ardı ardına Antalya'ya tarifeli sefer koyan Rus hava yollarından geldi. Daha önce sadece Aeroflot ve Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçuş gerçekleştirdiği Antalya'ya geçtiğimiz hafta Rossiya Airlines ilk tarifeli seferini gerçekleştirirken Ural Airlines da Antalya seferlerine başlayacağını duyurdu. Yine Rusya'nın bir diğer ucuz biletli hava yolu şirketi Pobeda'nın da Alanya'daki Gazipaşa Havaalanı'na uçmak istediği iddia ediliyor.

THY ve Aeroflot'un da sefer sayılarını arttırdığı Antalya'ya uçmaya başlayacağını ilen eden Ural Airlines Havayolu şirketinin basın servisinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Ural Airlines, uzun süredir beklenen Türkiye seferlerine yeniden başlıyor. 7 Ağustos tarihinden itibaren her hafta Pazar günleri Ekaterinburg-Antalya seferleri düzenlenecek. Bilet fiyatları 'Promo bagajsız' tarife için 385 euro, 23 kilogramlık 1 bagaj hakkı içeren 'Ekonomik' tarife için 435 eurodur. Uçak seferleri Airbus A320 ile gerçekleşecek." Ural Airlines, Rusya'nın en iyi 5 havayolu şirketi arasında yer alıyor. 2015 yılı sonunda şirketin hizmetlerinden 5,4 milyon yolcu faydalandı.

RUSYA'NIN CHARTER HESABI

Öte yandan Sputnik'in haberine göre Rusya'dan 'charter' uçak seferlerinin yeniden başlaması halinde Türkiye'ye her ay 80 bin turistin gelebileceği belirtildi. Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR) Başkanı Maya Lomidze, "'Charter' uçaklarla yapılacak seferlerin kapasitesiyle ilgili ortalama bir hesap çıkardık. Bu, ayda yaklaşık 80 bin kişiye denk geliyor. Bunun için uçakların tamamen dolu olması gerekiyor ama bu neredeyse hiçbir zaman olmayan bir şey" dedi.

Lomidze ayrıca Türkiye Bakanlar Kurulu'nun, ülkeye inen her bir tarifesiz yani 'charter' uçak için tur operatörlerine 6 bin dolar yakıt yardımı yapılması uygulamasının uzatılmasını değerlendirdiğini de ekledi.

Rusya Ulaştırma Bakanlığı, Türkiye'ye 'charter' uçuşların yeniden başlaması için teklif hazırlıyor ancak uçuşların başlaması için gerekli olan resmi hükümet kararı henüz verilmedi.

Rusya Başbakan Yardımcısı Arkadiy Dvorkoviç ise 'charter' seferlerinin başlayabilmesi için Türkiye'den güvenlikle ilgili resmi bir garanti beklediklerini söylemişti.

Ural Airlines Antalya'ya başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

YErsen ~ 2 yıl önce
7 agustostan sonra Rus gelse ne gelmese ne zaten sezon ekim ortası bitiyor epi topu 3 aylık bir turizm sezounu onunda ne kadar verimli geçecği tartışılır. Yazıklar olsun ya özür dilemeyecksin yada baştan faka basmayacaksın. Büyüdükçe küçüldük işte bu memleketin 300 yıllık özeti...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
guvenlik ~ 2 yıl önce
mümkünse bizde talep ediyoruz fazla varsa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CORAL ~ 2 yıl önce
Bira an önce charterlar başlasında Rossiya 747leri gelsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gelmez ~ 2 yıl önce
Kapanmadan once transero diye bir rus sirket 747-400leriyle yapiyordu ucaklar rossiya gitti rossiya 737 geldi antalyaya
ANTALYA 2.INTERNATIONAL TERMINAL ~ 2 yıl önce
Transaero iflas edince uçakları Rossiya ya geçti
abey ~ 2 yıl önce
Coral tourismolar gitti. Senadan kirala başladı! Seneye safirlerde gider. 747 coral çok bekler.
İzmirli ~ 2 yıl önce
Thy ile 30 kilo sınırsız ikramla 4.5 saatlik Lizbona 500 liraya giderken bu tip firmalara para yedirmek ahmakça

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ANTALYALI ~ 2 yıl önce
Haha izmirli

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000