31 Aralık 2015, Perşembe 12:20:27

Ünlü yıldız uçağa alınmadı

Glad­ya­tö­r’­ün yıl­dı­zı Rus­sell Cro­we, Virgin Aus­tra­li­a uçağına çocuklarıyla birlikte alınmadı.
  • Bir de şu "Biz gelirkende böyle geldik ama" grubu var. Gelmez olaydın!
  • Ey ünsüzler boş boş konuşmayın. Sen tivit atarasın şirket seni ne kaale alır ne de basın haber yapar. Lütfen uç diyen ünsüz arkadaşım tabi ki lütfen diyecekler adamın her hareketi haber fanları var ağzından çıkan lafla biçok insan ona göre karar verebilir. Siz anca burda yorum yapar eğlenirsiniz kendi kendinize ahaha hadi dağılın şimdi
  • Ben bile 40 yilda bir ucaga biniyorum benim bile haberim oldu yasak oldugundan, madem haberin yok adamlar kurallarin degistiginin belgesini de gostermis, kaldi di baska hava yoluna gitsede kurallar ayni olacak. Kendilerini birsey saniyorlar hep
  • lan ne haksız avustralya b.kunu çıkarıyo adamlar türkiyede halıyla , tezekle , 70 kg çantayla biniyolar. avustralyada kalemle binmek yasak neden? birine saplarsın. oldu . banada sıkıntı çıakrdılar herksese de çıkarıyolar net.

Glad­ya­tö­r’­ün yıl­dı­zı Rus­sell Cro­we, Virgin Aus­tra­li­a uçağına çocuklarıyla birlikte alınmadı. Ünlü yıldız Twitter'dan şirkete adeta öfke kustu.

Glad­ya­tö­r’­ün yıl­dı­zı Rus­sell Cro­we, ço­cuk­la­rıy­la bir­lik­te git­ti­ği ha­va­li­ma­nın­da, gü­ven­li­ğe ta­kıl­dı. Cro­we oğul­la­rı Char­les ve Tenn­yson ile Avus­tral­ya­’nın Sid­ney ken­tin­den Coffs Har­bo­ur ken­ti­ne git­mek için ha­vali­ma­nı­na git­miş­ti.

Bugün’ün haberine göre, Crowe’un çocuklarının yanlarında elektrikli kaykaylarını getirmeleri problem oldu. Ünlü yıldıza ulus genelinde yeni değişen güvenlik kuralları nedeniyle çocukların kaykaylarla birlikte uçağa alınamayacağı söylendi.

Kaykayların yangına sebep olabileceği söylenen Crowe, havayolları şirketine olan öfkesini Twitter hesabına yansıttı.

Crowe, “Elektrikli kaykaylar nedeniyle uçağa alınmadık. Bu bize neden rezervasyon yaptırırken söylenmedi de havalimanında söylendi. Sizin göreviniz bu değil mi? Bu gerçekten çok gülünç. Bir daha asla Virgin Australia’yı kullanmayacağım” yazdı.
Uçağa binemedi

Ünlü yıldız Crowe, oğulları Charles (12) ve Tennyson’ın (10) elektirikli kaykayı yüzünden seyahatini ertelemek zorunda kaldı.

Ünlü yıldız uçağa alınmadı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Fatma ~ 3 yıl önce
Bir de şu "Biz gelirkende böyle geldik ama" grubu var. Gelmez olaydın!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hacılar ~ 3 yıl önce
Ey ünsüzler boş boş konuşmayın. Sen tivit atarasın şirket seni ne kaale alır ne de basın haber yapar. Lütfen uç diyen ünsüz arkadaşım tabi ki lütfen diyecekler adamın her hareketi haber fanları var ağzından çıkan lafla biçok insan ona göre karar verebilir. Siz anca burda yorum yapar eğlenirsiniz kendi kendinize ahaha hadi dağılın şimdi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 3 yıl önce
Hasss ne ünlüsü ya? Adam top noktayi gecmis kariyeri düsüste. Yeni yetme Justin mi bu 15 yasinda ergen fanlari olsun? Bir sey söylediginde otur düsün. Millete cevap yetistirecegim diye sacmalama.
Mehmet ~ 3 yıl önce
Ben bile 40 yilda bir ucaga biniyorum benim bile haberim oldu yasak oldugundan, madem haberin yok adamlar kurallarin degistiginin belgesini de gostermis, kaldi di baska hava yoluna gitsede kurallar ayni olacak. Kendilerini birsey saniyorlar hep

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ya bsg ~ 3 yıl önce
lan ne haksız avustralya b.kunu çıkarıyo adamlar türkiyede halıyla , tezekle , 70 kg çantayla biniyolar. avustralyada kalemle binmek yasak neden? birine saplarsın. oldu . banada sıkıntı çıakrdılar herksese de çıkarıyolar net.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000