07 Aralık 2009, Pazartesi 09:00:57

ÜNLÜ OYUNCUNUN 'HAVALİMANI' İSYANI

Nurgül Yeşilçay, ünlü olmanın zorluklarını anlattı...
  • Bence Nurgül hanımın bakış açısı yanlış. Kendisine tavsiyem, bu konuda rahatsız olmak yerine güvenlik görevlisi arkadaşlara yardımcı olması ve şikayet etmek yerine "her konuda" olması gerektiği gibi bu konuda da ünsüzlere örnek olmasıdır.
  • adına GÜVENLİKÇİ denilen insanların ne kadar boş olduklarını anlatırken doğrulamayıda kendileri yaptılar.bunları seçenler ve burada görev verenler:lütfen bu cühelayı biraz eğitin yo bu mümkün ılmuyorsa dehleyin gitsin.türkiyenin vitrininde bunlara yer yok
  • Bende havalimanında çalışıyorum. Bülent ERSOY, Hülya AVŞAR hatta Sharon STONE ve Shakira'yı bile havalimanında X-Ray cihazından geçtikten sonra arandıklarını gördüm. Hatta Bülent ERSOY'un kendisinin aranması ile ilgili erkek ve bayan güvenlikçilere espri yaptığını dahi gördüm. Şimdi siz bu kadının ünlü olduğunu mu söylüyorsunuz???
  • valla güzel avrat,ceme hayirli isler.

Şöhretin fayda değil, zarar getirdiğini belirten Nurgül Yeşilçay “Bazı insanlar, şöhretliyim diye hayatın bütün acısını benim üzerimden çıkartmak istiyor. Mesela havaalanında, güya beni kayırmamak adına, iç çamaşırlarıma kadar arıyorlar. Bir anlamda ceza kesiyorlar” diyor.

Havalimanında normal vatandaştan daha çok arandığını söyleyen ünlü oyuncu, 'ünlü olduğum için güvenlik aramalarında büyük sıkıntı çekiyorum' dedi.

ÜNLÜ OYUNCUNUN 'HAVALİMANI' İSYANI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 8 yıl önce
Bence Nurgül hanımın bakış açısı yanlış. Kendisine tavsiyem, bu konuda rahatsız olmak yerine güvenlik görevlisi arkadaşlara yardımcı olması ve şikayet etmek yerine "her konuda" olması gerektiği gibi bu konuda da ünsüzlere örnek olmasıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
adına GÜVENLİKÇİ denilen insanların ne kadar boş olduklarını anlatırken doğrulamayıda kendileri yaptılar.bunları seçenler ve burada görev verenler:lütfen bu cühelayı biraz eğitin yo bu mümkün ılmuyorsa dehleyin gitsin.türkiyenin vitrininde bunlara yer yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bende havalimanında çalışıyorum. Bülent ERSOY, Hülya AVŞAR hatta Sharon STONE ve Shakira'yı bile havalimanında X-Ray cihazından geçtikten sonra arandıklarını gördüm. Hatta Bülent ERSOY'un kendisinin aranması ile ilgili erkek ve bayan güvenlikçilere espri yaptığını dahi gördüm. Şimdi siz bu kadının ünlü olduğunu mu söylüyorsunuz???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
valla güzel avrat,ceme hayirli isler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000