14 Haziran 2014, Cumartesi 11:16:22

ÜNLÜ MİLYARDER UÇAK KAZASINDA ÖLDÜ!

ABD’nin ilk milyarderlerinden Standard Oil’in kurucusu John.D. Rockefeller’in torunu, babasının doğum günü kutlamasından dönerken kendi kullandığı uçağı düşmesi sonucu hayatını kaybetti.
  • Yorumlara bakiyorumda uzuluyorum. Bir kişi bile acaba n'olmuş neden bu ucak düşmüş demiyor. Arkadaşlar ne olursa olsun adam bir PİLOT ve uçak kazasinda ölmüş. Eger havaciysak(???) olaya bu gozle bakmali ve buna gore yorum yapmaliyiz. Burasi siyasi bir portal değilki, havacilik ortami. ölmüş bu adam artik, birazda HAVACILIK lütfen.
  • Ulkedeki gazeteler bile bölündü.. Yazık memleketin haline, yorumun birinde hürriyete "gezici" denmis.. Yalaka basin olmaktan iyidir.. O donemlerden kalma bir alinti ile yorumumu tamamlamak istiyorum.. Bu zat real madridin baskani olsa takimi real ve madrid olarak ikiye böler:) gelinen nokta heryerde, her platformda bölğnmüşlük.. Irak 3'e bölünüyor, suriye darmadağın.. Sıra bize gelse o hale düşmemiz maalesef pek te uzak görünmüyor
  • Yahudi Hürriyetten beklenen haber. Şimdi bu Hürriyet i okurken bi daha düşünün gezici tayfasi.
  • Yeryüzünde tanrıcılık oynayan sözde tanrıya, gerçek Tanrı'dan tokat.

ABD’nin ilk milyarderlerinden Standard Oil’in kurucusu John.D. Rockefeller’in torunu, ünlü milyarder David Rockeffeler’in (99) oğlu Richard Rockefeller (65) kendi kullandığı tek motorlu uçağın New York yakınlarında kalkış yaparken düşmesi ile yaşamını yitirdi.

New York’un Wetchester bölgesinde yaşayan babası David Rockefeller’in  99. doğum gününü kutladıktan sonra Maine eyaletindeki evine dönmek üzere kendi kullandığı uçağı ile kalkış yaptıktan dakikalar sonra havalimanının hemen yanındaki ağaçların üzerine düştüğü belirtilen Richard Rockefeller, Sınr Tanımayan Doktorlar Derneği’nin Danışma Kurulu üyesiydi. Rockefeller ailesinin sözcüsü Fraser Seitel’in yaptığı açıklamaya göre; Baba-oğul perşembe gecesi başbaşa akşam yemeğinde doğumgünü pastasınının mumlarına üfledikten saatler sonra Doktor Rockefeller’ın tek motorlu  Piper PA-46 uçağı ile cuma sabahı sisli ve yağmurlu havada 8:08’de kalkış yaparken düştü.

KÖTÜ BİR TRAJEDİ

Seitel; kazayı kötü bir trajedi olarak açıklarken, Rockefeller ailesinin büyük şoka girdiğini,  Richard ‘ın  mükemmel bir insan ve ailenin bağrına bastığı bir üyesi olduğunu kaydederek, çok tecrübeli ve uzun yıllardır uçuş tecrübesinin bulunduğunu kaydetti.

Maine eyaletinin  Falmouth kasabasında yaşayan Rockefeller’in 2 yetişkin çocuğu bulunduğu ve son dönemde yönetiminde bulunduğu Rockeffeler Kardeşler Vakfı ile  Amerikalı savaş gazilerinin tedavisi için çaba gösterdiği belirtildi. Richard Rockefeller’in babası David Rockefeller, Forbes dergisi tarafından 2.7 milyar dolar şahsi serveti ile  dünyanın en zengin 49.uncu kişisi olarak gösteriliyordu. (Hürriyet)

ÜNLÜ MİLYARDER UÇAK KAZASINDA ÖLDÜ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Yorumlara bakiyorumda uzuluyorum. Bir kişi bile acaba n'olmuş neden bu ucak düşmüş demiyor. Arkadaşlar ne olursa olsun adam bir PİLOT ve uçak kazasinda ölmüş. Eger havaciysak(???) olaya bu gozle bakmali ve buna gore yorum yapmaliyiz. Burasi siyasi bir portal değilki, havacilik ortami. ölmüş bu adam artik, birazda HAVACILIK lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 4 yıl önce
Ulkedeki gazeteler bile bölündü.. Yazık memleketin haline, yorumun birinde hürriyete "gezici" denmis.. Yalaka basin olmaktan iyidir.. O donemlerden kalma bir alinti ile yorumumu tamamlamak istiyorum.. Bu zat real madridin baskani olsa takimi real ve madrid olarak ikiye böler:) gelinen nokta heryerde, her platformda bölğnmüşlük.. Irak 3'e bölünüyor, suriye darmadağın.. Sıra bize gelse o hale düşmemiz maalesef pek te uzak görünmüyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Yahudi Hürriyetten beklenen haber. Şimdi bu Hürriyet i okurken bi daha düşünün gezici tayfasi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 4 yıl önce
Yeryüzünde tanrıcılık oynayan sözde tanrıya, gerçek Tanrı'dan tokat.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
*** ~ 4 yıl önce
Memleketde bunlardan çok var çalışandan çalan, umut çalan , sömüren var oğlu var :ddd

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000