17 Mayıs 2017, Çarşamba 08:49:08

Ünlü iş kadınının uçağı kayboldu!

Bahamalar üzerinde içinde New York'lu ünlü bir iş kadını ve iki çocuğu dahil 4 kişinin bulunduğu küçük uçak kayboldu.
  • Yapilan negatif yorumlar bazi insanlarin seviyesinin nekadar dusuk oldugunun olcusudur,bence genelde bu tip insanlar ailelerinden sevgi, terbiye ve ilgi gormemis insanlar.
  • Yazmayın boyle gunah ıkı cocuk bırı 3 yasında bırı daha bebek aılemızden yada cok samımı olmasakda bı sure sadece merhaba dedıgımız ınsanı kaybettıgımız zaman bıle ınsan üzülür cocuk bebek bunlar anne belkı bıraz olsun dogum gunü kutladı onlar daha padta üstü mumu bılmıyordu
  • Tanışmaya beni de çağırabilirsiniz..
  • Belanızı versin insanlıktan nasibini almamış soysuz gereksiz yorumcular sürüsü.

Bahamalar üzerinde içinde Skylight Group kurucusu ve CEO'su ünlü iş kadını Jennifer Blumin ve iki çocuğu dahil 4 kişinin bulunduğu küçük uçak kayboldu.

ABD Sahil Güvenliği yetkilileri, Puerto Rico'dan Florida eyaletinin kuzeydoğusundaki Titusville'e gitmek için havalan çift motorlu MU-2B tipi uçak ile Bahamalar üzerinde iletişimin kesildiğini bildirdi.

Radardan kaybolan uçakla ilgili arama kurtarma çalışmaları sürüyor.

Ünlü iş kadınının uçağı kayboldu!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

TC ~ 9 ay önce
Yapilan negatif yorumlar bazi insanlarin seviyesinin nekadar dusuk oldugunun olcusudur,bence genelde bu tip insanlar ailelerinden sevgi, terbiye ve ilgi gormemis insanlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vıcdan ~ 9 ay önce
Yazmayın boyle gunah ıkı cocuk bırı 3 yasında bırı daha bebek aılemızden yada cok samımı olmasakda bı sure sadece merhaba dedıgımız ınsanı kaybettıgımız zaman bıle ınsan üzülür cocuk bebek bunlar anne belkı bıraz olsun dogum gunü kutladı onlar daha padta üstü mumu bılmıyordu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tanışmaya ~ 9 ay önce
Tanışmaya beni de çağırabilirsiniz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Allah ~ 9 ay önce
Belanızı versin insanlıktan nasibini almamış soysuz gereksiz yorumcular sürüsü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
atilla ~ 9 ay önce
haklısınız böyle , insanlıktan nasibini almamış ruh hastalarının ekran arkasından yapmış olduğu yorumlar kesinlikle yayınlanmamalı. Yazık .
Belana iyilik ~ 9 ay önce
Bela sAhibini bulur gardaş malum bir canlının duası kabul olsa kemik yagarmış misal l misal
Buluş ~ 9 ay önce
Önce edep yoksunlarını bulur sen gönlünü ferah tut. Bela edien insanlıktan nasipsizse önce ona gelir dert etme sen be. Bence bela edenin vardır haklı sebebi. Sen üzerine alınmışsın hemen.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000