15 Nisan 2013, Pazartesi 09:46:35

ULS İŞÇİ KIYIMINA BAŞLADI…

ULS Airline Cargo’da çok sayıda çalışanın işine aniden son verildi. İşten çıkartılanlar arasında kaptan pilotlar, load master, teknisyenler de bulunuyor. İşten çıkarmaların altında ise 'küçülmeye gidiyor' iddiaları yatıyor...
  • İstanbul hava yollari kapanmisti.9 yil uctum.ne kidem ne ihbar alamadim.kuzudan 2 yil shanghai opetation bitti dediler cikattilar.ne ihbar ne kidem.bu nasil adalet....emekli oldum.saglikli ve huxurluyum ancak ucmakta olan current arkadaslarim adina artik bu hsksizliklarin sonlanmasini arzuluyorum.yinede emniyetli ucuslar olsun.hepinize sonsuz srbgilerimle..s.orhan abi..
  • ULS Havayolları çalışanlarını tazminatlarını vermeden atmak peşinde.. Onun yerine genel müdürü işten çıkartsa şirket kurtulurdu.
  • İlahi adalet sadece 1 hafta içinde yerini bulmuştur diyebiliriz. 900nin dolarlık bir zarara uğramıştır bu şirket. Hem de işten attığı loadmasterlarla alakalı bir bölümde. yükleme esnasında yapılan yanlış bir hesaplama uçağın tabanını çökertmiştir. Bingo! 20 işçiden edilen tasarruf bir anda heba oldu... tüh yazık.
  • yorumumu begenen arkadaşlara teşekkür ederim isterseniz özel havacılık tarihindeki bazı genel müdürlerin geçmişine bir göz atalım.neden mi sırf uçak şirketi sahibi olanlar arkadaşlarını veya onlara olan yakınlıkları sebebiyle bu işe soyunan ve patrona olan yakının veya arkadaşının kasasını korumak amacı bu işin başına getirilen ama uçağı televizyonda resmini ise gazetede görmüş olan kişilerden oluşur başka bir amaç yoktur.ama işin gerçeği ise bu sayın gn.mdlerin asıl mesleği textil ile başlayan sonra özel bir havayolunda gn md olan başkası ise okyanus aşırı bir yerde restoran işletmeciliği yapan diğeri ise inşaat mühendisliği olan diğeri ise antalyada tencere tava pazarlayan sayın gn.md.lereden oluşmakatadır.yani sizin anlayacagınız arkadaşlarım hiç bir tanesi bizler gibi havacılık camiiasından gelenler değildir.onun için sizlerden bir ricam olsun onları afedin çünkü onlar bu camiianın ne kadar ciddi bir sektör olduğunu kavrayamayacaklardır sevgilerimle çok eski bir havacı

ULS Airline Cargo’da “neler oluyor” dedirtecek gelişmeler yaşanıyor. Şirkette çalışan yaklaşık 20 kişinin, tazminatları ödenmeden işine son verildi. Tazminatların neden ödenmediği bilinmezken çalışanların bazılarına on günlük izin parası verilerek işten çıkartıldığı iddia edildi.

İşten çıkartılanlar, neden işten çıkarıldıklarına anlam veremezken AirportHaber’in edindiği bilgiye göre ULS Airline Cargo’da küçülmeye gidecek adımlar atılıyor.

Aralarında kaptan pilotlar Tuncer Şahin, Paul Pinto, kaptan yardımcısı Frederic İdo olmak üzere diğer departmanlarda çalışan Serkan Akın, Serkan Dikmen, Süleyman Ünlü, Cem Turan, Barış Yüceer, Kaan Kambur gibi isimler bir anda işsiz kaldılar.

©AirportHaber

ULS İŞÇİ KIYIMINA BAŞLADI…

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

samsunlu orhan ~ 5 yıl önce
İstanbul hava yollari kapanmisti.9 yil uctum.ne kidem ne ihbar alamadim.kuzudan 2 yil shanghai opetation bitti dediler cikattilar.ne ihbar ne kidem.bu nasil adalet....emekli oldum.saglikli ve huxurluyum ancak ucmakta olan current arkadaslarim adina artik bu hsksizliklarin sonlanmasini arzuluyorum.yinede emniyetli ucuslar olsun.hepinize sonsuz srbgilerimle..s.orhan abi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ULS ~ 5 yıl önce
ULS Havayolları çalışanlarını tazminatlarını vermeden atmak peşinde.. Onun yerine genel müdürü işten çıkartsa şirket kurtulurdu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ilahi adalet ~ 5 yıl önce
İlahi adalet sadece 1 hafta içinde yerini bulmuştur diyebiliriz. 900nin dolarlık bir zarara uğramıştır bu şirket. Hem de işten attığı loadmasterlarla alakalı bir bölümde. yükleme esnasında yapılan yanlış bir hesaplama uçağın tabanını çökertmiştir. Bingo! 20 işçiden edilen tasarruf bir anda heba oldu... tüh yazık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
misafir ~ 5 yıl önce
yorumumu begenen arkadaşlara teşekkür ederim isterseniz özel havacılık tarihindeki bazı genel müdürlerin geçmişine bir göz atalım.neden mi sırf uçak şirketi sahibi olanlar arkadaşlarını veya onlara olan yakınlıkları sebebiyle bu işe soyunan ve patrona olan yakının veya arkadaşının kasasını korumak amacı bu işin başına getirilen ama uçağı televizyonda resmini ise gazetede görmüş olan kişilerden oluşur başka bir amaç yoktur.ama işin gerçeği ise bu sayın gn.mdlerin asıl mesleği textil ile başlayan sonra özel bir havayolunda gn md olan başkası ise okyanus aşırı bir yerde restoran işletmeciliği yapan diğeri ise inşaat mühendisliği olan diğeri ise antalyada tencere tava pazarlayan sayın gn.md.lereden oluşmakatadır.yani sizin anlayacagınız arkadaşlarım hiç bir tanesi bizler gibi havacılık camiiasından gelenler değildir.onun için sizlerden bir ricam olsun onları afedin çünkü onlar bu camiianın ne kadar ciddi bir sektör olduğunu kavrayamayacaklardır sevgilerimle çok eski bir havacı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kendini bil yeter ~ 5 yıl önce
Her şeye eyvallah da kardeşim insan kedini bilir, ölçer, tartar da ben bu kalıbın adamımıyım, bu işin altında kalkarmıyım, kendimi millete ve özellile kendime karşı küçük düşürürmüyüm muhakemesini yapar da he der bir mevkii için. Nasıl bakıyorsun aynaya, milletin suratına...Kapıkulu, şamaroğlanı

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000