06 Eylül 2016, Salı 11:37:42

Ülkenin A380'i uçuran ilk kadın pilotu oldu

Birleşik Arap emirliklerinin ilk Airbus A380 kadın pilotu Aisha Al Mansouri, ülkede adeta gurur kaynağı oldu.
  • DAĞDA eşşek, Gölde ördek................................................. nefsi uğruna işlenen cinayetlerde eklersek hiç bir hormonun sizlerinki kadar bozuk olmadığı aşikardır HÖRMETLER ciciş
  • kadının asli görevi çocuk doğurmaktır ve hormonları dengesizdir. Bu sebeple pilotluk mesleğine uygun değildir. En stabil uçağın dengesini bile rahatlıkla bozar ve farkında olmaz. Günümüzde kadınlar bu meslekleri (pilotluk, hosteslik) önce biraz gezip tozmak sonrasında da zengin koca bulmak için seçmektedirler. Kadınların havacı olması ülke kaynaklarının israfından başka birşey değildir.
  • Ne kadar güzel bir şey. Başarılarının devamını dileriz
  • Burda cogu insanlarin esleri calismiyordur. Sunlara bak kesin ahkam yapmayi.

Birleşik Arap emirliklerinin ilk Airbus A380 kadın pilotu Aisha Al Mansouri, ülkede adeta gurur kaynağı oldu.

Küçüklüğünden beri pilot olmayı hayal eden Mansouri, hayalini gerçekleştirmenin ve dünyanın en büyük yolcu uçağını uçurmanın mutluluğunu yaşıyor.

Etihad'ın eğitim akademisinden 6 yıl önce başarıyla mezun olan Aisha Al Mansouri, bir süre A320 ve A330'da uçtuktan sonra ilk kez A380 kokpitine geçti.

500den fazla erkeğin arasından başarılı bir şekilde mezun olan 2 kadından biri Mansouri, 500 yolcunun bulunduğu Abu Dabi-Londra seferini de gerçekleştirerek ülkede A380'i uçuran ilk kadın olmayı başardı.

Ülkenin A380'i uçuran ilk kadın pilotu oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (55)

... KÖTÜYÜ ~ 2 yıl önce
DAĞDA eşşek, Gölde ördek................................................. nefsi uğruna işlenen cinayetlerde eklersek hiç bir hormonun sizlerinki kadar bozuk olmadığı aşikardır HÖRMETLER ciciş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hormonlar ~ 2 yıl önce
kadının asli görevi çocuk doğurmaktır ve hormonları dengesizdir. Bu sebeple pilotluk mesleğine uygun değildir. En stabil uçağın dengesini bile rahatlıkla bozar ve farkında olmaz. Günümüzde kadınlar bu meslekleri (pilotluk, hosteslik) önce biraz gezip tozmak sonrasında da zengin koca bulmak için seçmektedirler. Kadınların havacı olması ülke kaynaklarının israfından başka birşey değildir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
maşş ~ 2 yıl önce
Ne kadar güzel bir şey. Başarılarının devamını dileriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
O ~ 2 yıl önce
Burda cogu insanlarin esleri calismiyordur. Sunlara bak kesin ahkam yapmayi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000