30 Temmuz 2011, Cumartesi 11:43:32

ULAŞTIRMA BAKANINDAN BİR İLK

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu makamında ziyaret etti.
  • hızlı tren kazasından sonra istifa etmeyi düşünüyor musunuz diye soran gazetecilere treni ben mi kullanıyordum niye istifa edecekmişim ki demişti...aklı başında ülkelerde de aynı olay sonucunda ulaştırma bakanı aynı cevapları verir değil mi??oğlu paris e giderken uçağı kaçırmıştı thy uçağı pistten geri döndürülmüştü oğlu uçağa öyle binebilmişti!!! ayrıca girişimci!!! oğluna gemicik almakta da hiçbir sakınca görmemişti..thy nı kendinden torpilli dil bilmez,havacılığın h sinden anlamaz adamlar da dolduran kendisi idi..bunları unutmayın...
  • Ben DHMİ havacılık tazminatı ile ilgili Bakanımıza güvendik ve güveniyoruz derken nezaketen çoğul yazdım sen ve senin gibilerin anlayamayacağını düşünmemiştim,bir sene olduğunu bende belirttim bakana güvenmeyip de ne yapacaksın elinde ne güç var sen nesin kimsin????
  • sayın bakanımıza güvendik ama bundan sonra güveneceğiz derken kendi adına kara ver.birine güvenmek istiyorsan verdiğin sözlere tutup tutmıyacağına bakacaksın.1 yıl oldu arkadaş sen hangi güvenden bahsediyorsun
  • iyi de seçimlerden önce bi shgm yi ziyaret edip personeline sahip çıkmadı...
Yıldırım, “Hizmet mevzu olunca siyaset olmaz. Bu anlayışımızı yeni dönemde de sürdüreceğiz” dedi.İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na da makamında ziyarette bulunan Bakan Yıldırım, burada yaptığı konuşmada, yerel yönetimler ile merkezi hükümetin İzmir'e hizmet için çaba sarf ettiğini belirterek, “Hizmet mevzu olunca siyaset olmaz. Bu anlayışımızı yeni dönemde de sürdüreceğiz” dedi.

İzmir'de gerçekleştirecekleri tüm projelerde yerel yönetimlerle işbirliğini önemsediklerini, kendisinin de bu işbirliğinin gerçekleşeceğine dair tereddütü bulunmadığını vurgulayan Yıldırım, “Ne yaparsak İzmirliler için yapacağız” diye konuştu.

İzmir'de gayet sakin huzur içerisinde bir seçim dönemi geçirdiklerini dile getiren Yıldırım, buna katkıda bulunan herkese teşekkür etti. Yıldırım, “Seviyeli bir kampanya yürütüldü. Seçim geride kaldı. Bundan sonra İzmir için çalışmaya, üretmeye, projeleri gerçekleştirmeye daha fazla yoğunlaşmamız gerekiyor” ifadesini kullandı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da, Yıldırım'a ziyareti dolayısıyla İzmir halkı ve belediye adına teşekkür ederek, “İzmir'in sorunlarının çözümünde birlikte çalışmaktan çok büyük haz duyacağız” dedi.

FENERBAHÇE FORMASI
İzmir'de İstanbul Teknik Üniversitesi Mezunları Derneği ile aynı binadaki İzmir Fenerbahçeliler Derneği'ni de ziyaret eden Bakan Yıldırım'a, dernek Başkanı Cem Çalışkan, Fenerbahçe formasını hediye etti.

(Hürriyet)
ULAŞTIRMA BAKANINDAN BİR İLK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 7 yıl önce
hızlı tren kazasından sonra istifa etmeyi düşünüyor musunuz diye soran gazetecilere treni ben mi kullanıyordum niye istifa edecekmişim ki demişti...aklı başında ülkelerde de aynı olay sonucunda ulaştırma bakanı aynı cevapları verir değil mi??oğlu paris e giderken uçağı kaçırmıştı thy uçağı pistten geri döndürülmüştü oğlu uçağa öyle binebilmişti!!! ayrıca girişimci!!! oğluna gemicik almakta da hiçbir sakınca görmemişti..thy nı kendinden torpilli dil bilmez,havacılığın h sinden anlamaz adamlar da dolduran kendisi idi..bunları unutmayın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ben DHMİ havacılık tazminatı ile ilgili Bakanımıza güvendik ve güveniyoruz derken nezaketen çoğul yazdım sen ve senin gibilerin anlayamayacağını düşünmemiştim,bir sene olduğunu bende belirttim bakana güvenmeyip de ne yapacaksın elinde ne güç var sen nesin kimsin????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sayın bakanımıza güvendik ama bundan sonra güveneceğiz derken kendi adına kara ver.birine güvenmek istiyorsan verdiğin sözlere tutup tutmıyacağına bakacaksın.1 yıl oldu arkadaş sen hangi güvenden bahsediyorsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
iyi de seçimlerden önce bi shgm yi ziyaret edip personeline sahip çıkmadı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000